Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (2454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
53.709
Cevap
458
Favori
3.637.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24522453245424552456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Tek sorunu biraz narin gibi hamuru yumuşak olduğu için. Bir de yağmurda biraz zayifliyor. Karda patinaj bile çekmiyor diyebilirim. Şu andaki jant & lastik ebatıma uygun olsa bu sene yine aynı lastikleri hiç düşünmeden tercih edecektim. Kısmet değilmiş.

Sakin kullanıyorum zaten. Ömrünün kısa olduğunu biliyorum (25 bin km kadar) 5 sene ancak kullanırım. Bana yeter.
    Bir de dover jant işini bahara erteledim. Baharda kışlıkları janttan sökmeden kaldırıp, orjinal lastiklerine az kullanışmış çıkma bulursam takacağım.
    Bir daha senede iki defa değiştirme ücretinden de kurtulurum. Lastikler de sök-tak hasarlanmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Merhaba arkadaşlar,

Malum siteden uygun fiyata sıfır ve makyajlı Golf alabilen oldu mu? 1.6 TDI 115 PS DSG Comfortline metalik renk 111.900TL'ye satılmış. Aldıysanız, süreç nasıl işliyor? Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam n11'den alanlar malum sitede çoktan satışa çıkarmışlar bile üstüne en az 20bin koyarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vw veya başka marka almayı dusunuyoruz, golf aracıma malum sitede 75bin-85bin arası ilanlar görünüyor, takasta kaç verilirse kabul edilebilir sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Malum siteden uygun fiyata sıfır ve makyajlı Golf alabilen oldu mu? 1.6 TDI 115 PS DSG Comfortline metalik renk 111.900TL'ye satılmış. Aldıysanız, süreç nasıl işliyor? Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam n11'den alanlar malum sitede çoktan satışa çıkarmışlar bile üstüne en az 20bin koyarak

En baba kar edeni 7000-8000 tl yi geçmez avek 119k general 118,350k nereye satacaklar o paraya ?

Beter olsunlar ama o araç cam tavan yok boş paket büyük ihtimal n11 kampanya öncesi liste fiyatı yükseltilmiş gibi duruyor

• quote:

Merhaba arkadaşlar,

Pazartesiye kadae akbank direk ile para yatıyor doğuşa sonra telefon geliyor maslak doğuşa evraklar ile gidiyorsun 2 hafta süren var araç için randevu alıp randevu günü teslim alıyorsun süreç bu

• Merhaba arkadaşlar 3 hafta önce 2014 Golf 1.4 TSI 122 bg alarak aranıza katıldım. Araçtan genel anlamıyla çok memnunum. Bir yakıt değeri de ben paylaşmak isterim.

Bugün başlangıç noktası İstinye saat 8:15, varış noktası Bahçelievler.

İkinci fotoğraf ise ilkine ekstra olarak Maslak dönüş.

Ortalama yakıt olarak bu değerleri verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knbi -- 13 Kasım 2017; 11:58:22 >

• knbi kullanıcısına yanıt
    Gayet güzel değerler ortalama hıza göre.
    Güle güle kazasız, belasız kullanın aracınızı.
  • mllm kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler.
  • Arkadaşlar 1.0 dsg sıfır araç alma arefesindeyim. Test ettim performansı fena değildi. Yakıt tüketimi 7 litre dediler istanbul için. Almadan önce buraya bir sorayım dedim. 1.4 mü tercih etmeliyim yakıt çok farkeder mi ?

• 1.0 al

• quote:

Orijinalden alıntı: Terms

Arkadaşlar

Sizin araçlarda içeri lastik sesi aliyormu?

2015 1.4 TSI BMT 125 DSG HIGHLINE

10.000KM

Kışlık lastiklerde 50 km/s den sonra lastik sesi alıyor

Ama esas rahatsız eden soguk motorda

Gazabastikca yüksek basınç benzin pompasından gelen zirilti

sesi. Yağ sıcaklığı 85-90 dereceye gelince kayboluyor

2015 tsi 125 hp

• quote:

Orijinalden alıntı: TermeLee

Arkadaşlar 1.0 dsg sıfır araç alma arefesindeyim. Test ettim performansı fena değildi. Yakıt tüketimi 7 litre dediler istanbul için. Almadan önce buraya bir sorayım dedim. 1.4 mü tercih etmeliyim yakıt çok farkeder mi ?

Aldığınız fiyatları paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler.

• Eğer benzinli almaya kararlıysanız ve fiyat farkı sorun değilse, 1.0 yerine 1.4 alınması gerekir diye düşünüyorum. Ayda en fazla 50-60 TL daha fazla benzin alırsınız 1.4 motorla.
  • platin1111 kullanıcısına yanıt
    103-105 arası değişiyor beyaz olan daha uygun hocam.

• quote:

Daha uygun olması gerekir diye biliyorum. Zibuzu indirimi vs.

Ayrıca 1.0 manuel comfort 83.500 alan bir arkadaş var idi forumda.

O kadar verdikten sonra 3-5 daha ekleyip A3 alabilirsiniz.

Karar sizin tabikide...

• aracımı 2015 nisanda aldım. 20bin kilometredeyim. üzerindeki lastikleri (dunlop) değiştirme zamanı gelmiş midir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: platin1111

quote:

Daha uygun olması gerekir diye biliyorum. Zibuzu indirimi vs.

Ayrıca 1.0 manuel comfort 83.500 alan bir arkadaş var idi forumda.

O kadar verdikten sonra 3-5 daha ekleyip A3 alabilirsiniz.

Karar sizin tabikide...

valla iş arkadaşım aldı
    1.0 a3 105 bin dsg oldugunu dusunurseniz
    83 +10 =93-105 = 13 bin kalır

dsg de istemen derse 23 bin fark var duz vitesepek yabana atılır değil bir fark değil ama 105 1.0 dsg alıncaksa dediğiniz gibi a3 olabilir gibi bu arada bu gün liste fiyatları değişmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJ ICEMAN -- 14 Kasım 2017; 16:46:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_k

aracımı 2015 nisanda aldım. 20bin kilometredeyim. üzerindeki lastikleri (dunlop) değiştirme zamanı gelmiş midir?

En az 4 sene veya en az 40binKM daha götürürler. Genel diş derinliğini kontrol ederseniz fikir verir. Bir ara arkaları öne önleri arkaya alırsanız kullanım ömrünü eşit dagitabilirsiniz. Yumusak hamurları nedeniyle kış lastiklerinin ömrü biraz kısa oluyor sadece.

• platin1111 kullanıcısına yanıt
    Araç sunrooflu hocam birde manuelde %7 indirim var otomatikte %5. Audiyi sunrooflu olmadığı için istemiyorum ve araçta kalmamış vaziyette bayilerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: leon_312

Durumu söyle belirteyim, volkswagen sayfasındayız diye demiyorum, genel itibariyle bir cıta daha kaliteli malzeme kullanan marka volkswagen , işçilik konusundada şahsım adına almanlar daha iyi opel de aynı şekilde...

Sizin arabanızdan ses vs gelmesi bu volksvagenin iyi olmadıgı anlamına gelmez. Her arabada farklı sıkıntılarla karşılasmak mümkün. Sizin arabada da sol üstte sıkıntı veya normal bir durum söz konusu..

Aynı sekilde genel itibaritle tüm marka arabalar 100 den sonra ses almaya baslar. Atıyorum astra 100 dur golfde 110 dur meganda 90 dır focusda 120 dir vs vs

Bi yerde denk gelmiştim passat için 110 dan sonra ses alıyor

Usta sizi psikolojikmen algı oluşturmuş sizin arabanın daha üstü passat o daha kötü felan demiş tamamen yalan

Kafayı komple taktıysanız servis o bölgedeki fitilleri degiştirmesi lazım... fitiller degişti diye ses gelmez diye birsey yok fitil takılımca 80 den itibarende gelebilir, 110 dan itibarende

Dolayısıyla bu duruma kafa yormanın pek bir anlam ifade etmiyor...

İsyer sıfır alın ister 2. El arabada tıkırtı gelebilir. Kırık sökül parca gelebilir.

Bi arkadas sıfır almıştı, klima yönlendiricisi ses yapıyordu..

Servisde onayladı degiştirmek için komple gögüs söküldü..

Sıfır diye araba sorunsuz olcak diye birsey yok.

Olmasaydı iyi olursunama olmuş bilere şans.

Aracınız 35 bin kmde yani lastikler yarı ömrünü tamamlamış ve havaların soguklugu ile bu durumdan şikayetci olmanız normal...

Yazın aracınızı kullanırsınız havada lastikte sıcak olur memnun kalmazsanız sorunı lastiklerde arayın,

Lastikleri degiştirdiniz yine şikayetcisiniz bu kez sorunu arabada arayın amortisötlerde sıkıntı olabilir.

Ben titiz birisiyim sizin gibi takımtılarımda var ama araba sahibi olunca malesef dört dörtlük olmuyor.

Golfden memnun kalmadıysanız inanın hiç bir arabadan memnun kalmazsınız.

Aracın motorunda, şanzımanında sıkıntı yoksa diger aksamlar calısıyor, arabadaki ufak tıkırtılar trim sesler bi şekilde hallolur.

Kafaya takmayın aracınızı keyifle kullanın...

3008 sayfasında bazı insanlar aracımdan söyle ses geliyor böyle sesgeliyor , yok direksiyon titriyor kaput titriyor

Şirket aracına bindim boş donanım hiçbir sekilde ne titreme ne ses nede baska birsey duydum, kendi aracım olsa arac buladar sessiz ve sorunsuz olurdu...

Kendi aracım symbole bindim, araba bildiğin plastik ve kalitesiz. Bunu söylüyorum ama hersey parasına göre 100 bin liralık araba degil 30 binliralık araba sonuç itibariyle

Plastik olması normal.

Arabaya plastik dersin söyle dersin böyle dersin her türlü yolda gitti arabadan bi cıt sesi duymadım...

Bu symbol bana özgü baska symbolde vıtırtıda gelir lakırtıda bana gelen araba sorunsuzdu her yönde...

Arabalar konusunda kafanız rahat olsun...

Yazdıklarım sizi tatmin etmediyse tek cagre aracı satıl bmw 3 mercedes c audi 4 arabalarıma bakcaksınız

Bu arabalarda ne tür problem cıkar neden rahatsız olursunuz bilemem..

Yorumlarınız çok mantıklı. Ancak şu da bir gerçek ki BMW 3 serisi de, 1 serisi de yalıtım açısından golften çok geride. İnanmayan üşenmesin forumdonanım da BMW sayfalarında araştırsın,kullanıcı yorumlarını bizzat okusun. Ayrıca Golf yalıtım da passattan da önde yorumlarını çok okudum. Yalıtım konusunda örnek misaller Golf ile verilmekte. Selamlar saygılar...

• 
Sayfa: önceki 24522453245424552456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.