Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
52.972
Cevap
505
Favori
3.439.823
Tıklama
Giriş
    1162 Mesaj

teşekkürler,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    M.L.Crassus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: windlea983

Yeni Golf almayı düşünüyorum son modeller apple carplay destekliyor mu arkadaşlar kullanan var mı?

Apple Carplay desteği için ve Eğer araç Highline olacak ise;

-UI4 opsiyon kodlu iphone uyumlu usb 250lira (vergiler dahil) opsiyon listesinde tam adı: Electric Interface for external use, AUX-IN, USB (ipod-capaple)

-9WT opsiyon kodlu App-Connect 720lira (vergiler dahil)

Ayrıca bu opsiyonları aldığınızda telefonun ekranını media ekranında görebilme imkanına sahip olacaksınız ve navigasyona "apple map" üzerinden ücretsiz kullanabileceğiniz navigasyona sahip olursunuz

Araç Cımfortline olacaksa 8" Composition Media highline teyp ve yukardaki 2 opsiyon lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Cevabınız için çok teşekkür ederim evet highline düşünüyorum bu usb kablosu iphone un orijinal kablosunun muadili mi yoksa başka bişey mi? Yani iphoneun kendi kablosu uyumlu değil mi?

|
    |
    forzaGilles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: JNG90

quote:

Orijinalden alıntı: racerant

Fiyatlar ne olmuş böyle yaw

2 ay oldu 0km alalı aracı. 1.6 TDI Highline manuel + Panoramic sunroof 98.000 TL ye aldım.
    Şansıma birde shetland beji geldi iç döşeme.

Şu an 120 demişler dizel manuel aynı donanıma, feci valla...

Golf 7 46.000 liradan girdiğinden beri diyorum.

ya hakikaten çok acayip. Diğer arkadaşa katılıyorum. 70-80 bandı iyi idi ve alışmıştık.

Ama 120-130 bin TL nedir ya. Yazık bu millete......

Golf 7.5 Tungsten Gri 1.0 TSi / Manuel Forever...

• Yarbay
    3467 Mesaj
    Fiyatlar bu millete müstehak umarım daha da yükselir,c sınıfı ülkemizde artık lüks duruma geldi.Golf ün 200000 lira olması dileğiyle.
    |
    |
    Prison Break//Lost//Game of Thrones//Mr.Robot//The Sopranos//Fringe//13 Reasons Why//Narcos//Sherlock//Friends//Shameless//The Walking Dead//Westworld//Ozark//Boardwalk Empire//Breaking Bad//Hannibal//Dexter//Black Mirror//Spartacus//End of The F***ing World//Stranger Things//La Casa De Papel// ///////////PSN:ERW_06///////////
  • Yüzbaşı
    692 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: windlea983

Cevabınız için çok teşekkür ederim evet highline düşünüyorum bu usb kablosu iphone un orijinal kablosunun muadili mi yoksa başka bişey mi? Yani iphoneun kendi kablosu uyumlu değil mi?

Hocam bu kablo değil., usb soketi ile alakalı bişey., UI4 opsiyonu alınca aracın USB soketi iphone uyumlu oluyor., standart gelen usb soketinin "sadece" flash bellekten müzik dinlemek ve telefonu şarj etme desteği var...!!

Aracın usb soketi iphone'u desteklemiyor

App-Connect için önce telefonun ekranını aracın media ekranına yansıtma (miror-link)., navigasyon vs uygulamarını kullanabilmek için UI4 opsiyonunu almanız yoksa sadece App-Comnect ekletmek işinize yaramıcak., ve sonrasında da App-Connect., Adroid telefonlar için UI4 opsiyonu gerekmiyor ama iphone için 250lira vererek tüm uygulamarı kullanabilirsiniz., Sipariş aşamasında App-Cconnect ve İphone uyumlu usb ekletirseniz toplamda 950lira mal olur size., Fakat sonradan serviste bu işlemi yaptırırsanız yaklaşık 2500lira üzerinde tutar ve usb soketi değişimi için aracın orası burasını söktürmek zorunda kalırsınız., dahası appconnect almanyadan sipariş edilir 20-25 gün gelmesini beklersiniz ve gelen aktivasyon kodu araca yüklenebilmesi için bilgisayar yardımıyla almanyanilr bağlantı kurularak 4-5 saatlik yükleme süresi ile appconnect ancak yükleniyor., Hiç uğraşmadan hem daha ucuza hem de tüm ayarları yapılmış fabrikadan kullanıma hazır halde...

Not: makyajsız kasa da appconnect için ayrıca geri görüş kamerası da alınması gerekiyordu ama makyajlı kasa ile birlikye buna gerek kalmadı diye biliyorum ama tam emin değilim., bu konuları çok daha ayrıntılı ve direk kullanıcılardan uzman arkadaşlardan daha detaylı cevabını bulabileceğiniz golftutkusu.com sitesine bakmanızı tavsiye ederim

• Binbaşı
    1925 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JNG90

quote:

Fiyatlar ne olmuş böyle yaw

2 ay oldu 0km alalı aracı. 1.6 TDI Highline manuel + Panoramic sunroof 98.000 TL ye aldım.
    Şansıma birde shetland beji geldi iç döşeme.

Şu an 120 demişler dizel manuel aynı donanıma, feci valla...

Golf 7 46.000 liradan girdiğinden beri diyorum.

ya hakikaten çok acayip. Diğer arkadaşa katılıyorum. 70-80 bandı iyi idi ve alışmıştık.

Ama 120-130 bin TL nedir ya. Yazık bu millete......

Kendimi şanslı hissediyorum. Ocakta 1.2 Com. Man. + opsiyonlar.. 71.500'e aldım.
    Şimdi 1.0 aynı araç 90 bini geçmiş.

Bu fiyatlara alamazdım herhalde.
    |
    |

• Yüzbaşı
    304 Mesaj

Hocam süpersin ya üşenmemiş o kadar yazmışsın dünya hala dönüyorsa senin gibi iyi insanlar sayesinde. Teşekkür ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    forzaGilles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaşlar merhaba, 2015 model 1.4 tsi manuel comfortline ek paketi olmayan bir golfüm var. bu golf kaç para eder? sahibinden.coma baktığımda 70 civarı eder diye düşünüyorum ve 72000 liraya ilana çıkmayı düşünüyorum. sizce yüksek midir yoksa ideal midir?

Siz bu meblağdan ilana çıkın hocam. Gelen teklifler size fikir verecektir. 66 - 68 dolaylarına teklifler yoğunlaşır gibi geliyor bana.

|
    |
    gokberks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hızlı cevabınız için teşekkürler. yaz aylarında, bayram öncesi gibi piyasa daha yükselir mi? araba üç aydır garajda yatıyor eğer yükseliş olacaksa bir iki ay daha bekleyebilirim.
    |
    |
    M.L.Crassus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şu anda yükselme var hocam satışlarda da. Ben de 2 hafta önce aracımı sattım. Gelen tekliflere göre karar verirsiniz. Ramazan'da piyasa yine ağırlaşır. Genelde alacak olanlar bayramda tatile gidebilmek için Ramazan ve öncesinde alışverişi tamamlamış olur. 0km lerde kampanya filan olursa bu da 2.eli yine yavaslatabilir veya fiyatlari bir miktar gevşetebilir.

|
    |

Şuanki piyasa şartlarına göre max degeri 68 bin. km yerindeyse orjinallik yerindeyse.

72 den kapı acarsınız artık pazarlık kaçda durursa.

Alıcının verecegi rakam 66 bin. Cok temizse bakımlıysa 67

|
    |

araba 14500 kmde ben bakımını 10000 kmde yaptırdım. araba orijinal, sadece marşpiyelde yarım karış ezik var park esnasında oluşan. sahibindene 73 binden koydum bakalım hayırlısı

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2015-golf-1.4-tsi-comfortline-manuel-14500km-servis-bakimli-377794382/detay/
    |
    |
    leon_312 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O galericiye bakma hocam sen,midlinelara onun dediği rakamları istiyorlar.Hayal dünyasında yaşıyor o fazla takılmayın.
    |
    |
    Prison Break//Lost//Game of Thrones//Mr.Robot//The Sopranos//Fringe//13 Reasons Why//Narcos//Sherlock//Friends//Shameless//The Walking Dead//Westworld//Ozark//Boardwalk Empire//Breaking Bad//Hannibal//Dexter//Black Mirror//Spartacus//End of The F***ing World//Stranger Things//La Casa De Papel// ///////////PSN:ERW_06///////////
  • Yarbay
    2933 Mesaj
    Dostlar highline aracıma cam filmi yaptırmak istiyorum. Arka camlar fabrikasyon karartmalı ancak arkada çocuk koltuğunda oturan oğlum güneşten yine de çok rahatsız oluyor özellikle de uyurken çocuk kafasını kaçıracak yer arıyor. Adana da yaşıyorum, sanıyorum bunun da etkisi büyük. 3m'de çalışmış bir arkadaşım benim için 250 tl fiyat aldı yetkili bayiden. Arka yanlar 1 ön yanlar ve bagaj kapağı 2 numara olsa nasıl olur? Bu konuda tecrübem yok. Tavsiyelere açığım.

Avensis elegant extra
  • Yüzbaşı
    436 Mesaj

Hocam öncelikle hayırlısı olsun inşallah kısa sürede istediğiniz fiyata satarsınız.Gelişmelerden forumu haberdar ederseniz güzel olur piyasa hakkında az buçuk fikir edinmiş oluruz.

|
    |

En azından piyasayı ögrenmiş olursunuz.

Arayanın kim oldugunu, aramayanın ne oldugunu anlamış olursunuz.

65 yazar satılmaz, 70 yazar satılır hersey nasip kısmet işi.

Her kör satıcının bi kör alıcısı vardır.

Golfüm fanatikleride savunuyor

Aracı olanda savunuyor

Piyasasını bilmeyende savunuyor.

Zaten ilanı vermişsiniz, burdan ilanınızı lütfen kaldırın.

Olurya alıcı birşeyler araatırmak ister burdaki yorumlara denk gelmesin..

Şuanda net 2. Ele 3000 tl zam geldiği aşikar.

Beni galerici zannedenler yorumlarımı ezberlemiştir.

Zamlardan önce ortalama 20 bin km 1.2 comf donanım, metalik renk , ısık ve konfor paketli araba 62,500 bine gidiyordu....

Net 3000 tl zam geldiğine göre bu araba 65,500 tl rakama ulaştı.

1.4 motor 4000 tl fark ile 69,500 tl rakama ulaştı.

Metalik renk ve iki opsiyon toplamı 3000 tl

Eeee standart 1.4 motor 66.bine denk geldi.

Kmsinden dolayı 68 bin olsun. Üstü bu arabayı kurtarmaz.

Opsiyon +metalikrenkle anca olur..

2. El 1.2 beyaz dsg ısık konfor paket doktordan 73 binlira yaZdı 2 hafta içinde sattı. Pazarlık nerde durdu bilmem

9 bin dsg yi düş 64 bin...

Eeee ben zaten bu arabaya metalik renk farkıyla 65,500 tl dedim... hesabını kitabını bilen insan zaten dogru arabayı bulup alıyor.

Bunu galerici düşüncelere yazdım..

Aracınız gayet temiz ve bakımlı kmsi oldukca yerinde aracınız satılır dogru fiyat dogru satıcı ve dogru müsterisiyle...
    Marşbiyeri kesinlikle sorun etmeyin ettirmetin, insanlar bunu koz olarak kullanıp saglam indirim isteyebilir..
    Alan kişide zaten yaptırmayacaktır önemsiz bir durum.

Bizler rakam söylerken bu fiyata kesin satmalısın demiyoruz diyemeyiz. Aracınızı imternet piyasasından koyar duruma göre yol cizersiniz.

Bende aracımı satsam dogru fiyatı degil, internet fiyatını yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon_312 -- 27 Nisan 2017; 20:44:46 >
    |
    |

• Yarbay
    3492 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: leon_312

Şuanki piyasa şartlarına göre max degeri 68 bin. km yerindeyse orjinallik yerindeyse.

72 den kapı acarsınız artık pazarlık kaçda durursa.

Alıcının verecegi rakam 66 bin. Cok temizse bakımlıysa 67

noktanınsabiti Hocam 60'a 1.4 otm satmış boyasızdı diyor bedava satmış o zaman 60'a VW araba mı var 1.0 Polo 53.000 lira.

|
    |
    Bahsedilenler: noktanınsâbiti
üniversite
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.