Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (2356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
53.709
Cevap
458
Favori
3.637.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23542355235623572358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. El arıyorsanız, tek far şeklinde kesinlikle bulamazsınız. Sonuç itibariyle kişinin elinde 2 tane varsa takım olarak satar, tek farı satarsa tek far elinde parlayacak.

Çıkmacılarda varsa vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LonelyHunter

Arkadaşlar dün sıfır golf 7 highline aldım haftaya teslim alacağım arabayı fakat sanırım geri görüş kamerası yok. En üst paket almama rağmen nasıl geri görüş kamerası olmaz anlamadım. Bu araca geri görüş kamerası taktırmanın bir yolu var mı? İstek doğrultusunda bayide takıyorlar mı ya da başka alternatifler var mı? Yardımınızı rica ederim.

Benim de Highline'ın ek opsiyonlu yeni golf. Donanımlarına +15.000 TL para verdim. Tek eksik navigasyon ve geri görüş kamerası. Olmasını isterdim ancak park sensörü işe yarıyor. Navigasyonu da zaten cepten yandex işimi gördü.
  • Merhaba,

Allstar donanımında Golf 7 1.4 TSI 125 PS DSG araç arıyorum. Aracını satmayı düşünen varsa yazabilir.
  • Aracımı yıkatmaya hep üşenirdim. Yıkamacıya giderim sıra bekliyorum, 25-30Tl veriyorum, 2 gün sonra yine aynı toz vs.

Sonra Yakınlardaki PO 1 Tl ile çalışan köpük ve su pompaları koymuş. Daha önce görmemiştim, hortumlar yukarıdan geliyor, bir kolla araca değmeden etrafına uzanıyor. 8 tane bölme koymuş, araları paravanla kapalı. 2 Tlye yıkıyorum, kenarda kurulamak için yer de var, bundan sonra her hafta yıkamayı düşünüyorum.

Ayrıca kaliteli yıkama eldiveni ve kurulama bezi almayı düşünüyorum.
     VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan

• Bu tarz yıkama yerlerinde ki köpüklerden uzak durmanızda fayda var.Yarardan çok zarar veriyor.
  • Ne önerirsiniz, sadece basınçlı suyu kullanarak kova ile gidip kendi deterjanımızla mı yıkayalım?
  • mllm kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle iyi bir çözüm yapabilirseniz. Meguiars Mor şampuan , size özel sünger ve yıkama eldiveni, mikrofiber kurulama bezi. Yıkamacı sabunları cok asidik ve boya yanında cam sileceği vb plastik bölümlere zamanla hasar veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler, önceki sayfalarda bu markadan bahsedildiğini hatırlıyorum.
    temin edip kendi oto şampuanımla yıkayacağım. Dediğim gibi yıkamak için 8 adet peron var benzinlikte, kenar bir yere çekip güzelce yıkarım.
  • Bayilerde hala makyajsız kasa Golf 7 ler var mı? Elde kalan araçları satmaya devam ediyorlar mı yoksa sadece makyajlı kasa satışı mı var? Bilgisi olan var mıdır, 1.4 TSI 125 PS DSG Allstar araç arıyorum.
  • mllm kullanıcısına yanıt
    Keşke bu tip bir yıkama alanı ben de bulabilsem. Dışarıda yıkatmayı hiç sevmiyorum. Kendim yıkamaya kalkınca hortum takıyorum, binadakiler sorun yaratabiliyor. Meguiars'ın mor şampuanı çok iyi. 2.alternatifim Sonax. Meguiars Quick Wax alabilirseniz arada bir kuruladıktan sonra üzerinden de geçersiniz. Cilayı eskiden kendim atıyordum ancak yorucu oluyor , en az 3 saat alıyor. O nedenle artık uğraşamıyorum. 40 - 45 gün kadar giden bu cilayı da Meguiars Ultimate Liquid Wax kullanıyordum. İlginiz varsa bu markanın ürünleri gerçekten kaliteli.

• 2013 model 24 bin km de 1.4 tsi act dsg 140 hp yakıt tüketimi değerleri

Ay sonunda yıllık bakıma girecek araç, bakalım yakıt değerleri düşecek mi?

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan

• Pangolos kullanıcısına yanıt
    Daha nereye düşsün benzinli 140hp araba?

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Ben 15liraya sunarım sana hizmet bahçede karcher pompamda var=)

• quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

Daha nereye düşsün benzinli 140hp araba?

hocam aracı bi inatlaşma uğruna 70 bin TL'ye aldım. pek çok dizel otomatik seçeneği vardı ancak performansıma hayran kaldığım (kafada deli DSG soruları olmasına rağmen) bu aracı satın aldım.
    fabrika verileri ile gerçek tüketim rakamları birbirine çok yakın değil ancak ortada iddaa var.
    izmir-çeşme arası (gidiş geliş 220 km) CC ile 100 km hızda ortalama 5.2 lt tüketimi var (bu otomobille 100 km hız da sabit gitmek çok acı verici)
    hedefim izmirden malatyaya (yaklaşık 1150-1200 km) 1 depo benzin ile ulaşabilmek
    Ben çeşmeden İstanbula göztepeye 1depo ile gelemiyorum =)

• TiFoSi_BJK kullanıcısına yanıt
    bu otomobilin fabrika verisi eğer gerçekten 100 km/4.1 lt ise rahatlıkla izmir-malatya seferini 1 depo ile tamamlaması lazım (çok sabırlı adamım ve iddaayı kaybedecek olan nasıl olsa benzin parasını ödeyecek)
    kafama takılan 2 konu var.
    birincisi izmirden malatyaya giderken illa ki bir rakım farkı olacak (0 dan 964 rakıma) ve bu durum muhtemelen yakıt tüketimini etkileyecektir diye düşünüyorum (fikirlerinizi bekliyorum)
    ikincisi (en mühimi)ise 90 km sabit hızda gitme fikri insanı huzursuz ediyor.
    saygılar iyi forumlar
    4.1 lt değeri hikaye,6.vites 80 ile giderseni 4.5 felan belki görürsünüz.
  • E.R.W. kullanıcısına yanıt
    hocam hafta sonu tekrar çeşmeye gidicem. bu defa 90 km sabit hızda deneyicem yakıt ölçümünü.
    muhtemelen 5 lt nin altına düşecek ancak 4.1 lt şimdilik uzak bir ihtimal.
    önceki mesajımda da belirttiğim gibi yıllık bakımdan sonra küçük bir miktar daha yakıt tüketiminde düşüş bekliyorum.
  • Günaydın,

140 150 HP, Durban jant sahibi arkadaşlar var mıdır aramızda? Fikirlerini duymak isterim 2. el almadan önce.
    Araçta sadece siz olursanız ; camlar kapalı , klima kapalı ( sadece hava girişini açabilirsiniz bogulmamak için ) , bagaj kesinlikle boş olmak kaydıyla ve yolda maks. 70 - 80 - 90 gitmek kaydıyla 4 lt başlarını zorlayabilirsiniz. Ortada bir iddia varsa denenebilir

• 
Sayfa: önceki 23542355235623572358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.