Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (2043. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53.709
Cevap
458
Favori
3.637.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20412042204320442045
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim golfe ender elektronikte hayalet gösterge ve discovery pro taktıracağım. Bir arkadaşın arabasına yaptılar süper oldu. PAsatın göstergeyi takıyorlar. Dolayısıyla renkli ekranlı gösterge tablom ile 6,5 inch lik cihazı satmayı planlıyorum, ilgilenen olursa özelden mesaj atabilirler.
    aracım 10.000 km de, hem renkli gösterge ekranı hem 6,5 inchlik teyp ekranı pırıl pırıl.
    herkese selamlar
  • ahmetk54 A kullanıcısına yanıt
    Discover media navi ile uyumlu olup olmadığını sorar mısınız gittiğiniz zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TiFoSi_BJK kullanıcısına yanıt
    anlamadım ne dediğini?
    Bendeki cihazda navigasyon yok zaten, uyumlu olduğunu da sanmıyorum, çünkü hiçbirinde navi uygulaması yok,
    Sizdeki cihaz composition media. Onun navigasyonlusu var bende adı discover media. Size sormuş olduğum discover Pro gerekli mi yoksa discover media ile de navi çakışıyor mu ghostta. Neyse ben zaten yakında tampon için uğricam kendim sorarım

Vay be...

Mk8 den önce hayalet göstergeli Golf.

Güzel olur :).

• Cheset C kullanıcısına yanıt
    hocam almadınız umarım.
    çok uçuk bir fiyat vermişler.Dediğiniz aracın liste fiyatı zaten 68600.Ki şu anda %3 dost drive kampanyası var.%1-2 de bayi indirimi uyguluyorlar.
    Ben 64500 için kapora yatırıyorum yarın.
  • Işık paket ve sürüş konfor paket varmı sizde de ayrıca hangi bayi acaba

• Cheset C kullanıcısına yanıt
    var hocam ikisi de.zaten toplasanız 700 tl gibi bir şey yapyıor bu paketler.
    Bursa bayisi 65500 diyor, ankara pursaklar 65300
  • ozgurs59 O kullanıcısına yanıt
    geçen sene bu vakitlerde
    2015 model 1.2 tsi manuel beyaz renk surus konfor paket + isik paket + 17 lik dijon jant ve indirimlerle birlikte 58.000 tl veriyorlardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_07 -- 25 Şubat 2016; 2:01:40 >
  • captain_07 C kullanıcısına yanıt
    moral bozmak için mi yazdınız anlamadım :)
    geçen senenin şimdiki zamana faydası var mı, önemli olan şuanda en uygun fiyatı bulabilmek.
    Bu gidişle seneye de 70 küsur olacak zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetk54

Merhaba Arkadaşlar,
    Benim golfe ender elektronikte hayalet gösterge ve discovery pro taktıracağım. Bir arkadaşın arabasına yaptılar süper oldu. PAsatın göstergeyi takıyorlar. Dolayısıyla renkli ekranlı gösterge tablom ile 6,5 inch lik cihazı satmayı planlıyorum, ilgilenen olursa özelden mesaj atabilirler.
    aracım 10.000 km de, hem renkli gösterge ekranı hem 6,5 inchlik teyp ekranı pırıl pırıl.
    herkese selamlar

fıyat bilgisi verebilir misisniz?...6,5 ekran için...
  • ozgurs59 O kullanıcısına yanıt
    estafurullah moral bozmak için yazmadım , fiyatlarınızı görünce kendimce bir ah çektim....vaybe nerden nereye dedim ve geçen yılın fiyatlarını yazasım geldi.

yeni araçlarınız hayırlı olsun. allah kaza bela vermesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_07 -- 25 Şubat 2016; 11:58:12 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Allah kısmet ederse bende bir Golf 7 almayı düşünüyorum. Birkaç sorum olacak sizlere. Muhtemelen soracağım soruların cevapları konu içinde mevcuttur ama bayağı mesaj atılmış aramak zor olacak. Cevaplarsanız çok makbule geçer.

1) Manuel şanzıman da vites geçişleri nasıl? 1. viteste bazen sorun çıktığı söyleniyor, doğru mudur?
    2) Koltuk rengini değiştirmek Comfortline donanımda ekstra ücrete tabi mi?
    3) 1.4 TSI 125bg'lik moturun yakıt tüketim değerleri nasıl?
    4) Bayinin %2 civarı indirim yaptığı söyleniyor. Bu her bayi de olur mu?
  • ugr097 U kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olmaya çalışayım
    1)1e takarken bende sorun olmuyor , yalnızca bir ara geri vitese takarken sorun oluyordu , tam yerine oturmuyordu.Hızlıca 1. Vitese atıp tekrar r 'ye geçmeye çalışınca kolayca geçiyor
    2)comfortline da 3 ücretsiz döşeme seçeneği var (siyah ,gri ve kum beji) fiyat farkları yok.Ancak Ergo Active döşeme istenirse fiyatı 1000 lira civarı (kapı içleri , orta kol dayama , koltukların sırt kısmı -kafalıklar-yan destekler deri ile kaplı geliyor tek renk var:siyah) araca farklı bir hava katıyor
    3)1.4 122 kullanıyorum , yeni motorlarla ilgili bilgim yok
    4) Tahminim liste fiyatından %3-4 indirim olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugr097

Arkadaşlar merhaba,

Allah kısmet ederse bende bir Golf 7 almayı düşünüyorum. Birkaç sorum olacak sizlere. Muhtemelen soracağım soruların cevapları konu içinde mevcuttur ama bayağı mesaj atılmış aramak zor olacak. Cevaplarsanız çok makbule geçer.

1) Manuel şanzıman da vites geçişleri nasıl? 1. viteste bazen sorun çıktığı söyleniyor, doğru mudur?
    2) Koltuk rengini değiştirmek Comfortline donanımda ekstra ücrete tabi mi?
    3) 1.4 TSI 125bg'lik moturun yakıt tüketim değerleri nasıl?
    4) Bayinin %2 civarı indirim yaptığı söyleniyor. Bu her bayi de olur mu?

1- sorunsuz
    2- Hayır
    3- yakıtı düşünüyorsanız 1.2 performans düşünüyorsanız 1.4 alın. Arada 1-2 litre ancak oynar. 1.2 de performansız bir motor değil gayet atak ve Torku yeterli. Uzun yolda yüksek süratlerde 1.4 daha ekonomik.
    4- normalde evet. vw sitesinden kampanyalara bakın mutlaka

• Arkadaşlar golf 7 2016 model 1.2 tsi comfortline manuel opsiyon olarak ışık paket ve sürüş konfor paket metalik renk cam filmi kaput filmi pasta cila boya koruma vs. 67.500 anlaştım bu gün teslim alıyorum hayırlısı ile. Aracı alırken nelere dikkat etmeli yardımcı olurmusunuz.

• TiFoSi_BJK kullanıcısına yanıt
    Kendi ekranında ne varsa ghostta o çalışıyor. navi yoksa navisiz çalışıyor. yani hayaletle beraber discovery pro şart değil.
  • passatınkini golfe takıyorlar, kesinlikle görsel olarak passattan daha güzel durmuş, canlı gördüm passatta bile o kadar güzel durmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheset

Arkadaşlar golf 7 2016 model 1.2 tsi comfortline manuel opsiyon olarak ışık paket ve sürüş konfor paket metalik renk cam filmi kaput filmi pasta cila boya koruma vs. 67.500 anlaştım bu gün teslim alıyorum hayırlısı ile. Aracı alırken nelere dikkat etmeli yardımcı olurmusunuz.

hayırlı olsun.

paspas + yangın söndürücü kopartmaya çalış. ben koparttım...
  • ugr097 U kullanıcısına yanıt
    %3 dost drive indirimi cepte.
    Buna ek olarak bayi indirim oranı %1-3 arası değişiyor. Bu durumda minimum %2 indirim yapan bir bayi bulun.
  • 
Sayfa: önceki 20412042204320442045
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.