Şimdi Ara

Vw Golf 1.6 tdi 90 ps 41.500 tllik başlangıç fiyatıyla geldi (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
422
Cevap
0
Favori
21.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kaya5789

quote:

Orjinalden alıntı: Duratorq

quote:

Orjinalden alıntı: enoman

@feanorringeril
    Golf VI TDİ 1.6 105hp. olacak TR. pazarına girdiğinde.

vw 2009 yılında hala 1.6 motordan 105 bg çıkarıp ortaya koyuyorsa bu çok büyük saçmalıktır.kaç yıllık psa 1.6 lt motor 110 hp,diğer markalarda 120 hp 300 nm'ye kadar bu hacimde motorlar mevcut.

yada 2.0 tdi 140 lık motorun önünü kesmek istemiyorlar,hemde 170 lik versiyonu olmasına rağmen!

1.6TDI 140hp gelsin de tozunu alacak etrafın zaten kalkacak 2.0tdi 140lık, sadece 2.0tdi 170lik kalcak geriye 1.6tdi 140lıkla beraber.

7 şubat 2009'da megane3 golf6 autocar test topiğinde geçen muhabbetimize bakın

1.6 TDI 140 bg

• kaya5789 rulez
  • quote:

Orjinalden alıntı: GTRulez

kaya5789 rulez

melih dostumuzun hiçbir hatası yok ki

o aralar 140 lık 1.6 TDI muhabbeti çok dönüyordu forumda,VW'den beklenti büyüktü bu motor bayadır beklendiği için

e hadi 105'liği getirin dimi,90'lığı getirmeleri ayrı bir hakaret bence de.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Duratorq

quote:

Orjinalden alıntı: GTRulez

kaya5789 rulez

melih dostumuzun hiçbir hatası yok ki

o aralar 140 lık 1.6 TDI muhabbeti çok dönüyordu forumda,VW'den beklenti büyüktü bu motor bayadır beklendiği için

e hadi 105'liği getirin dimi,90'lığı getirmeleri ayrı bir hakaret bence de.

Yok ben takılyorum ona

Ciddiye almayın yani

Motor konusu ise cidden tam bir trajedi. diyecek laf yok...

• Bu VW'nin yaptığına sokak jargonunda gösterip de vermemek denir.

Yanlışsam söyleyin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Polemik

Bu VW'nin yaptığına sokak jargonunda gösterip de vermemek denir.

Yanlışsam söyleyin.

hani çok çirkin olup da taş gibi erkeklerle gezen kızlar vardır ya, bütün olayları elletip elletip en kritik anda kendilerini geri çekerler, erkeği de süründürürler;
    al sana doğuş oto
  • quote:

Bu VW'nin yaptığına sokak jargonunda gösterip de vermemek denir.

Yanlışsam söyleyin.

aynen,gösterip de vermemek nedir diye soran olursa bunu anlatmak lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: forbest

dostum başlığa 90 Pferdestärke eklermisin

tamamdır dostum
  • Eklemesen de olur artık, 8 sayfanın 6 sayfası kebap lahmacundan ibaret
    Bence başlığı "Urfa çeeeek acı çeeeeek" olarak değiştirmelisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: funkmaster

Eklemesen de olur artık, 8 sayfanın 6 sayfası kebap lahmacundan ibaret

adana çek yaglı olsun en uygunuydu ama neyse vwye saygısızlık olmasın
  • adana deseydim ibo aklınıza gelmezdi
  • belki 2 -3 ay sonra tsd motorlu dizel golfler gelir o zaman 1.6 tsd 200bg lik dizel golflere kavuşuruz.
  • öyle bir şey ki bu markanın fanatizmi kural sınır mantık tanımaz.kardeşimin golf 4 ü vardı.şimdi kardeşime sorsam bu mu yoksa ful donanımlı bir meganmı.cevap sizce tabiki Golf daha geçen bir hararetli anlatmakta ki siz beni anladınız..
    quote:

Bu fiyata bu araba.

Doğuş'a en içten teşekkürlerimi sunuyorum, bizleri bu fiyata bu arabanın sahibi yapacakları için.

Şu hizmetin onda birini yapan 20 şirket daha olsa 3 aya kalmaz uzaya çıkarız. Teşekkürler Doğuş, teşekkürler genç Semih, teşekkürler çocuklar. Hırvatistan'ı da yendik, yarı finaldeyiz.

• Hani bu motor 140 hp olacaktı? Öyle bir konu görmüştüm forumda uzun zaman önce. Düşe düşe 90 hp'ye mi düştü.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Warrıor Sako

quote:

Orjinalden alıntı: funkmaster

Eklemesen de olur artık, 8 sayfanın 6 sayfası kebap lahmacundan ibaret

adana çek yaglı olsun en uygunuydu ama neyse vwye saygısızlık olmasın

allah bozmasın sükunet içinde bi konu oldu

• süppppeer bir konu olmuş...

taner bey;
    istanbula geldiğinizde bir ara buluşsak, kesin adana kadar istanbuldada ziyafet merkezlerini biliyorsunuzdur...

berberceyhun;
    valla yahhooda arattım ilk sırada çıktı.. izmir tamamen tesadüf olmuş... msnyi özelden veriyorum.. kırmızı yaris var komşumda.. süppppppeeer duruyor.. gelirsen ben seni megana bindireyim gözün araba görsün
    bazı arkadaşlar bana fake demiş... adım selim.. kimliğimi aracımı her zaman ibraz ederim... süppper ama efsane insana benzetilmişim bu güzel bir şey porş olayı ciddiymiş burda açıklamış isteyen bakabilir...http://www.modifiyem.com/forum/f3/blow-off-valve-yada-dumb-valve-102556/index2.html

911gt bak bana bir daha fake dersen gtrulez gibi düşerim peşine. her mesajının peşine düşerim.. kabusun olurum.. rüyalarına girerim... rüyalarından selim amca yeteeeeeeeeeeeeeeeerrr diye uyanırsın.. seni sevgiyle öpüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyelite -- 28 Mayıs 2009; 4:54:56 >

• birahaneci yine bardağı yarım doldurmuş
  • Bu ne ya. Kahveye mi girdim konuya mı girdim belli değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: slit

süppppeer bir konu olmuş...

taner bey;
    istanbula geldiğinizde bir ara buluşsak, kesin adana kadar istanbuldada ziyafet merkezlerini biliyorsunuzdur...

berberceyhun;
    valla yahhooda arattım ilk sırada çıktı.. izmir tamamen tesadüf olmuş... msnyi özelden veriyorum.. kırmızı yaris var komşumda.. süppppppeeer duruyor.. gelirsen ben seni megana bindireyim gözün araba görsün
    bazı arkadaşlar bana fake demiş... adım selim.. kimliğimi aracımı her zaman ibraz ederim... süppper ama efsane insana benzetilmişim bu güzel bir şey porş olayı ciddiymiş burda açıklamış isteyen bakabilir...http://www.modifiyem.com/forum/f3/blow-off-valve-yada-dumb-valve-102556/index2.html

911gt bak bana bir daha fake dersen gtrulez gibi düşerim peşine. her mesajının peşine düşerim.. kabusun olurum.. rüyalarına girerim... rüyalarından selim amca yeteeeeeeeeeeeeeeeerrr diye uyanırsın.. seni sevgiyle öpüyorum

ok bende atiyorum sana msn i..

sen gel ben seni alfa 2,0 156 , x5 , a4 le gezdireyim sen aracindan soğu satmak zorunda kal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunberber -- 28 Mayıs 2009; 9:16:44 >

• quote:

Orjinalden alıntı: 720p

Bu ne ya. Kahveye mi girdim konuya mı girdim belli değil

Vw Golf 1.6 tdi 90 ps baz model 41.500

ne yani bu araba ve fiyat için bilimsel makale beklemiyordun herhalde

dh otomobil genel olarak bu aracın kebablı lahmacunlu lansmanını yapıyok :))
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.