Şimdi Ara

Vw Golf 1.6 tdi 90 ps 41.500 tllik başlangıç fiyatıyla geldi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
423
Cevap
0
Favori
21.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi, eşin buralarda yazdıklarını, eklediğin resimleri görmesin bence.

Gerçi evli değilim, ama eve 3 dakika uzaklıkta inanılmaz bir pastane var. Börek iyi olur, acaba üzerine tatlı ne alsam? Dondurma, ekler, profiterol, sütlaç, puding....

• quote:

Orjinalden alıntı: Taner Göde

İşte! Evli olmanın ve hamarat bir eşe sahip olmanın avantajı... 24 Saat Çay ve Börek Servisi elimin altında! Allah be!

- ...
    - "Hayaaaatımmmm"
    - Elinin körü!
    - "Canım börek çektiii, yapar mısınnnn"
    - Rüyanda gördün galiba? Yok börek mörek!
    - "Ama canım çok çekti, peynirli..."
    - Yapamammmm, hem bu saatte börek yenir mi ha?
    - "Forumdan arkadaşlar yiyorlar ama, hem de..."
    - Onlar bekar herhalde, çıkar yerler, sana börek yok!
    - "Ühhüüüü ühhhüüüü, büühhüüüüü, büühühühühü"
    - Off of, dondurucuda 2 kutu sigara börecği olacak, Git yap!
    - "Teşekkürler hayaaatttııımm, sen bir tanesin, bir tane...!"
    - Görürsün!
    - ...

hocam supersiniz ya yakında Taner Göde isimli bir fun club accam..

Taner hocayı yaşama ve yaşatma derneği

• @ deserthawk

bosver dostum sımdı malzeme kalıtesını tıkırtıyı felan yaa...

baksana konu baylar lokali gibi oldu kısacası takılmana bak..

hatta cıkıp söle bır bucuk porsıyon su boregı ye gel bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: GTRulez
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Polemik

Bana konser demeyin ya... Depeche Mode konseri iptal edildiği günden beri bunalımlardayım, depresyonlardayım. In your room, walking in my shoes, its no good, enjoy the silence ve diğerleri...Hepsi yalan oldu:(

People Are People
    Little 15

Ben 80'li yılların tam ortasındaydım. En güzel müzik, bilhassa NWOBHM ve POP 1980-1985 arasındaydı ve o zamanı yaşadım. HARİKAYDI...!!! Vay anasını!

Taner Hocam sende bizdenmişsin desene... New Wave Of British Heavy Metal felan Judas Priest, Iron Maiden vs azmı dınlerdık zamanında Pop camıasındada Mıchael Jackson tozu dumana katıyordu o sıralar THRILLER albumu ile Hatta dunyanın gelmıs gecmıs en cok satan albumudur THRILLER. ikinci PINK FLOYD - Dark Side Of The Moon

Sevgili GTZRulez,

Çok geniş MC ve CD koleksiyonum var, tanınan tüm hard rock, heavy metal, Pink Floyd, Deep Purple, Rainbow, Iron Maiden, Metallica, Manowar, Dire Straits, ANthrax, Slayer, Metal Church, Judas Priest, Dokken, Scorions, Tesla, Led Zeppelin, vb. vb. dinlerim, yok yok ama özellikle 70-80-90'lı yıllar.

1993 Guns'n Roses, 2005 Manowar ve 2008 Metallica konserlerine gidebildiğim için çok mutluyum!

• quote:

Abi, eşin buralarda yazdıklarını, eklediğin resimleri görmesin bence.

Gerçi evli değilim, ama eve 3 dakika uzaklıkta inanılmaz bir pastane var. Börek iyi olur, acaba üzerine tatlı ne alsam? Dondurma, ekler, profiterol, sütlaç, puding....

hangi pastane o?
  • Ekinciler

Biraz kasıp da sahile inersem Beyaz Fırın, Caddebostan'a yürürsem Divan...

Burada pastaneden bol ne var ki?
  • quote:

Sevgili GTZRulez,

Çok geniş MC ve CD koleksiyonum var, tanınan tüm hard rock, heavy metal, Pink Floyd, Deep Purple, Rainbow, Iron Maiden, Metallica, Manowar, Dire Straits, ANthrax, Slayer, Metal Church, Judas Priest, Dokken, Scorions, Tesla, Led Zeppelin, vb. vb. dinlerim, yok yok ama özellikle 70-80-90'lı yıllar.

1993 Guns'n Roses, 2005 Manowar ve 2008 Metallica konserlerine gidebildiğim için çok mutluyum!

Peki çok klasik bi soru sorucam, evet gercekten klasık bı soru ama senın dusuncenı merak ettım, bu muzık turune olan bu ılgınden dolayı..

SENCE EN IYISI HANGISIYDI ICLERINDE?

(okul yıllarındaki ..idik yarıslarımız aklıma geldı biran)

• Divan diye düşünmüştüm en başta
    ben onun ürünlerini seviyorum, her gün bana bedavadan geliyor zaten, iş ortağım
    Çürüyüp atılan likörlü pastalara yazık günah, dağıtıyorum yine bitmiyor. Ondan numune bundan numune diye koli koli yolluyorlar, koca pastaya bir kere tadına bakılıyor aynen çöpe...
  • quote:

Abi, eşin buralarda yazdıklarını, eklediğin resimleri görmesin bence.

İşimi (çevirmenlik) bilgisayarda yaptığımdan parmaklarım klavyede olduğu sürece çalıştığım izlenimi yaratıyor ve dostum 12 yıldır evliyim, artık bundan sonra bana karışan da olmuyor.

Herkesin çok güzel, sıcak ve canayakın mesajları için teşekkür ederim. Dostlar, benim kadar burada herkesin bulunması ve paylaşım yapması çok değerli ve bilgilin yayılmasına katkıda bulunan özverili çalışmaların oluşması için bir zemin teşkil etmektedir. Her mesajımda biraz da insan olma tarafımızı katıyorum, yoksa monotonlaşır, makineleşiriz, Alman forumları biraz öyle, bizim forumlar eminim dünyada yok! Helal olsun herkese!

Sevgilerle,

Taner Göde

• Öğrenci adama Divan biraz ağır geliyor, sık gitmem, gidemem.

Ekinciler ise çok daha uygun fiyatlı, ürünleri de güzel. Memnunum.

Bir gün beni davet et de şu likörlü pastanın tadına bakayım.
  • konser diyince aklıma bu geldi..2005te makarasına Karlsruhe toten hosen konserine gitmiştik kapalı büyük bir salon ve tıklım tıklımdı ve konserin başlangıcı videodaki gibiydi tüylerim diken diken olmuştu.bunu ne için kullanmış olabilirlerdi diye çok düşündüm yorum sizin..!

• quote:

quote:

Sevgili GTZRulez,

Peki çok klasik bi soru sorucam, evet gercekten klasık bı soru ama senın dusuncenı merak ettım, bu muzık turune olan bu ılgınden dolayı..

Sevgili GTZRulez, çok kötü olanlar da vardı (CD'lerini bir kutuya koyup Kent FM'e yolladım, bir daha ses çıkmadı), çok iyi olanlar da (CD'lerini kasada saklıyorum) ama 30 yıllık dinleme süresinin sonunda Ritchie Blackmore'un gitar virtüözlüğüne hep hayran kaldım, Black Sabbath'ı çok sevdim, Iron Maiden'i de, yüksek seste Manowar (Kings of Metal çığlıkları!!!), Metallica'nın konuları vb. Görüntü genel olarak bu, ama kaliteli parçalar tabi ki eskisi gibi yok, sanırım bir daha da olmaz (1975-1985 birinci ve 1985-1995 ikinci dönem).

Bakalım bu yıl kim gelecek, ya da birileri gelecek mi...??? Manowar'ı Yedikule Zindanlarında yağmur altında bir daha izlemek isterim doğrusu...!!!

• quote:

@ deserthawk

Kilo vermek için porsiyonu ufalttım,spora başladım.Diyetimi sabote edeceksiniz

Su böreği de süper oluyor gerçekten.Gerçi,hemen hemen bütün yemekler güzel bana göre

• quote:

quote:

quote:

Sevgili GTZRulez,

Sevgili GTZRulez, çok kötü olanlar da vardı (CD'lerini bir kutuya koyup Kent FM'e yolladım, bir daha ses çıkmadı), çok iyi olanlar da (CD'lerini kasada saklıyorum) ama 30 yıllık dinleme süresinin sonunda Ritchie Blackmore'un gitar virtüözlüğüne hep hayran kaldım, Black Sabbath'ı çok sevdim, Iron Maiden'i de, yüksek seste Manowar (Kings of Metal çığlıkları!!!), Metallica'nın konuları vb. Görüntü genel olarak bu, ama kaliteli parçalar tabi ki eskisi gibi yok, sanırım bir daha da olmaz (1975-1985 birinci ve 1985-1995 ikinci dönem).

Bakalım bu yıl kim gelecek, ya da birileri gelecek mi...??? Manowar'ı Yedikule Zindanlarında yağmur altında bir daha izlemek isterim doğrusu...!!!

Eyvallah Hocam

Ben en cok Pink Floyd'un gelmesini istiyorum. Sanırım istanbula gelıceklerdı bı ara, ama adamların konser sıstemlerı ıcın (ısıklandırma, ses sistemi vb) Istanbul'un elektrık altyapısı yetmedıgınden dolayı ıptal edılmıstı...

12 tane tırla gıdıyorlar da konsere

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Division Bell -- 26 Mayıs 2009; 23:08:29 >

• quote:

Orjinalden alıntı: deserthawk

quote:

@ deserthawk

Kilo vermek için porsiyonu ufalttım,spora başladım.Diyetimi sabote edeceksiniz

Su böreği de süper oluyor gerçekten.Gerçi,hemen hemen bütün yemekler güzel bana göre

Ohoo diyetteysen uzak dur bencede... Cunkı bu saatte yenılen 1 elma bile direkt kalori olarak kiloya yansır... Ki su boregıde adamı inletir kalori bakımından

Hatta diyetteysen aksam 7-8 den sonra agzına tek lokma sokmayacaksın maalesef...

• oh maşallah oh

bir vw topiği tatlıya böreğe çöreğe bağlandı ya artık ölsemde gam yemem
  • quote:

Orjinalden alıntı: ecstasymen

oh maşallah oh

bir vw topiği tatlıya böreğe çöreğe bağlandı ya artık ölsemde gam yemem

kimsenin pilavı yemiyor 4 gün içerde yatmaya
  • gestapo buralarda yani .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecstasymen -- 26 Mayıs 2009; 23:50:57 >
  • GOLF... Bir başarı öyküsü. GTI'den sonra GTD

MURAT 124'TE BİR DANA FERHAT'tan sonra GOLF'E SIĞAN İKİ DAHA DAHA TIKLA

• Arkadaşlar,döndüm,geldim.

Burma kadayıf yiyemedim,kalmamış.Ama börekçide kalan son porsiyon böreği hooop aynen mideye indirdim.Şimdi rahatladım. Kanşekerim normale döndü .Pamuk gibi oldum.

" Oh Please God Wake Me"(Metallica çalıyor benim kulaklarımda şimdi)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.