Şimdi Ara

Vulkan vs DirectX - Linux ve windows performans farkı --> (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
1
Favori
4.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi distroyu kullanıyorsunuz acaba? Ayrıca donanım özellikleriniz neler? Ben Wine üzerinden Metin2 oynamaya çalıştığımda bilgisayarım resmen ağlıyordu 90+ derecelerle.
  • SequentiaL kullanıcısına yanıt
    940mx + intel kullanıyorum. Msi cx62 disüstüm var hocam :)

Sorunun tamamen ubuntu ile alakalı olduğuna eminim. Tecrübe ile sabit. arch tabanlı distrolarda nvidia-drm i aktif etmen lazım

Ekstra olarakhttps://forum.manjaro.org/t/how-to-use-vulkan-on-bumblebee-a-guide-to-nvidia-xrun/56260 sonuna kadar uygulayın lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loradona -- 11 Mayıs 2019; 20:36:47 >
  • windows 7 desteği bitince mecbur geçecez linuxe windows 10 da ışık yok.
  • zehir tukuren kobra kullanıcısına yanıt
    Neden linux kullanmadığınız halde bu linux forumunda takılıyorsunuz? Amacınız insanlar kışkırtmak ve aşağılayıp kızdırmaktan öte gitmiyor, gidemiyor. Yetkili arkadaşlar umarım gereğini yaparlar
  • ilkerk88 kullanıcısına yanıt
    Mecbur gözüyle bakmayın lütfen kullanıp deneyin. Olur da beğenmez veya alışamazsanız istediğiniz sistemi kullanma özgürlüğü sizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: loradona

Neden linux kullanmadığınız halde bu linux forumunda takılıyorsunuz? Amacınız insanlar kışkırtmak ve aşağılayıp kızdırmaktan öte gitmiyor, gidemiyor. Yetkili arkadaşlar umarım gereğini yaparlar
    yetkili arkadaşlar gereğini hakaret edenlere yapacaklar. linux kullanıyorum ve çöp olarak görüyorum. fikrim budur ve kışkırma. o benim sorunum değil

istediğin kadar şikayet edebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zehir tukuren kobra -- 11 Mayıs 2019; 21:11:18 >
  • zehir tukuren kobra kullanıcısına yanıt
    Her neyse. Ben diyeceğimi dedim. Rahatsız oluyorum sizden çünkü linux kullanıcılarına hakaret edip aşağılayorsunuz sürekli bu forumda. Ben gerekli yere ilettim zaten sonuç onlara kalmış. Bu saatten sonra tek postunuza dahi cevap vermeyeceğim umarım diğer arkadaşlarda benzer şeyi yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loradona

Her neyse. Ben diyeceğimi dedim. Rahatsız oluyorum sizden çünkü linux kullanıcılarına hakaret edip aşağılayorsunuz sürekli bu forumda. Ben gerekli yere ilettim zaten sonuç onlara kalmış. Bu saatten sonra tek postunuza dahi cevap vermeyeceğim umarım diğer arkadaşlarda benzer şeyi yaparlar.
    hayır linux kullanıcılarını değil, linux'u aşağılıyorum. ifade özgürlüğümdür ve gnu linux'u istediğim gibi eleştirir istersem de aşağılarım. linux ne senin malın ne de başkasının malı. esas siz bana bulaşıp rahatsız ediyorsunuz. gerekli yerlere ben de bildirdim ve muhtemelen ceza alacaksınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zehir tukuren kobra -- 11 Mayıs 2019; 21:20:52 >
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Alakasız yazıyorum ama bu arkadaşın profil resmine bayıldım çocuklar.

Animeeehhhehehehe!...

Kışkırtıcı.

• Yav arkadaşlar,

Konu ne olursa olsun, ne eleştiri gelirse gelsin şu üslubunuza dikkat edin. Sakin olun bir defa sakin. Sadece sana veya ona demiyorum forumlarda çok oluyor bu durum. Yukarıda arkadaş kendince bir şey söylemiş, bir başkası eleştirmiş; buna katlanılamayıp daha kötü tepki verilmiş... Olmaz yani böyle. Bırakın kim ne düşünürse düşünsün. Önyargılı olmayın. Falanca şunu dedi bilmemkim bunu dedi bunlar önemli değil. Çok gerginsiniz yani. Onun da kendince haklı sebepleri vardır linux kullanıcılarından kötülük görmüştür neyse. Birbirinizi ezmeyin. O sana öyle dediyse sen de hayır öyle değil dersin. Nedir bu? Dünyayı mı kurtarıyoruz burda? Araya ortamı yumuşatmak için espiri koyuyorum hala birbirinize laf sokmaya çalışıyorsunuz. Ayıptır yahu.
  • Haklısın kardeşim ki ben hakaret içeren birşey demiyorum zaten sürekli senin dediğin gibi cevap veriyorum ama dediğime cevap vermek yerine adam çöplinux yazıyor şaka gibi

Sözün özü bende görmezden geleceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendiİsteğiyleAyrıldı

Yav arkadaşlar,

Konu ne olursa olsun, ne eleştiri gelirse gelsin şu üslubunuza dikkat edin. Sakin olun bir defa sakin. Sadece sana veya ona demiyorum forumlarda çok oluyor bu durum. Yukarıda arkadaş kendince bir şey söylemiş, bir başkası eleştirmiş; buna katlanılamayıp daha kötü tepki verilmiş... Olmaz yani böyle. Bırakın kim ne düşünürse düşünsün. Önyargılı olmayın. Falanca şunu dedi bilmemkim bunu dedi bunlar önemli değil. Çok gerginsiniz yani. Onun da kendince haklı sebepleri vardır linux kullanıcılarından kötülük görmüştür neyse. Birbirinizi ezmeyin. O sana öyle dediyse sen de hayır öyle değil dersin. Nedir bu? Dünyayı mı kurtarıyoruz burda? Araya ortamı yumuşatmak için espiri koyuyorum hala birbirinize laf sokmaya çalışıyorsunuz. Ayıptır yahu.
    linux bunların kendi malı sanki. oturup kendileri yazmışlar gibi savunuyorlar. hayır mesela çekirdek ya da başka bir uygulama içinde tek satır kod bunlara ait olsa anlayacağım ama tabii ki öyle bir durum yok.

gerekli yerlere şikayet edildiler ve gerekenin yapılacağından eminim. bu forum böyle millete kabadayılık yapmaya kalkanları barındırabilecek biryer değil.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.