Şimdi Ara

Vücutçular için nimet // Soya Eti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
2.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Protein : 52 gr
    Yağ: 1 gr
    Karbonhidrat : 32 gr
    Lif : 3 gr
    Kolestrol : 0
    Enerji : 280 Kcal

Soya kıyması tekstüre edilmiş (proteini artırılmış) yağsız soya ununun granül şekline getirilmesiyle elde edilir.
    GDO'suz ürün sertifikası var şirketin.Gdolu olsa bile yediğimi yumurtlaların alayı gdolu bu açıdan bakacak olursan sorun yok.

Şimdi gelelim şehir efsanelerine

Soya erkekliği öldürür
    Öncelikle herkesin yüceleştirdiği weider markası soya proteini üretiyor ve öyle satıyor.Soya kullanıpta kadınlaşan gören varmı ? Yaklaşık 2milyar nüfuslu çinde en çok tüketilen besin soya.adamlar buna rağmen aile başına tek çocuk yasağı getiriyorlar çoğalmasınlar diye
    Vücuda östrojen girse bile vücut testesteron üretip dengeler.(bkz. anabolic kürleri sonrası testo seviyesini düzeltmek için alınan yüksek doz östrojenler)
    Ayrıca piyasadaki neredeyse bütün köfteler soya içerikli.

Erkekliği öldürür haberi tamamen asparagas

Ben günde 50 gram alıyorum 2 öğüne bölerek 25/25 şeklinde. 26 gram soya proteini almış oluyorum ve vücudu uzun süre besliyor.hayvansal proteinin yanında soya proteini alanları gözlemlediklerinde ciddi derecede hızlı kas artışı gözlenmiş.

Fiyatı 3-5TL arası değişiyor.
    Kipa Express ve Carrefour'da rastladım şuana kadar başka nerede var bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir.ksk -- 17 Ağustos 2013; 15:27:58 >

• türk insanı bilmedigi şeye muhalafet etmeyi cok sever
    acayiptir insandır

sigara-alkol-kola içer protein tozuna saglıksızdır der,günah keçis ilan eder.

Gdo;ister kapitalizmin diyin ister artan nufusu doyurmak amacıyla üretinlen bir sistem diyin ama gerek ülkemizde gerekse soframızda bunları yiyoruz.

Hemen hemen her köşe basında coluk cocuk demeden tüketilen mısırların hepsi gdo üretiminde cıkma.
    Yediginiz tatlıların keklerin şekeri mısır nişantasından

Soya konusunu bod****tere de konusmustuk.Bir cok arkadaş tüketmişti vs.

Soya cin'de binlerce yıldır tüketiliyor..

Soya'nın gdo'lusu ise abd ve meksika'da üretilmekte,tıpkı diger gdo'lu ürünler gibi..

Piyasaya süren firma gdo'lu degildir diye yazmış ise güvenmek zorundayız.
    Göz göre göre yalan söyleyemez.

Ben de bir ay kadar tüketecegim.

Menşei hakkında bilgi var mı acaba
  • meydan okur gibi olmuş şirketin adı bide vg bölümüne açılınca konu.doğalsan gel der gibi
  • Resmini çekip koyabilirmisin?
  • @montevo
    ortada başka marka yok, reklam gibi olmuş sileyim bari.

@WHISPERZ-

@melfuranyus
    ürün soya eti diye geçiyor o yüzden öyle bir kavram yazdım.
    verdiğin siteye baktım fakat arkadaş soya ile ilgili sadece doğal değil demiş, geri kalan açıklaması salam ve sosisin orijinal olmadığı yönünde ki zaten bizim konumuzda bu değil

doğal olup olmadığını bilmediğimi ve fikirlerimi yazdım zaten.mutlaka denemek isteyen olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir.ksk -- 17 Ağustos 2013; 15:27:23 >

• Nasil yeniliyor bu soya eti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • denemek lazım
  • Buna da zararlı diyorlardı gdo olmasının dışında da.Ama hangi konuda hatırlayamıyorum.Yine de her türlü tavuktan iyidir bence.
  • sünger gibi birşey yumuşacık, tadı yok ama severek yeniyor. 15 dk ılık suda bekletin yazıyor üzerinde ama buharlı pişiricilerdede gayet güzel oluyor
  • Hardline ın soya proteini gibi olmasında :D
  • T-Dog kullanıcısına yanıt
    vmax ı kullandınız mı hocam yoksa soypro dan mı söz ediyorsunuz ?
  • Fiyat ne kadar hocam ? nerde kaça satılıyor
  • soypro karamelli 5 kilosunu 95 emi 85 e mi ne almıştımkaç senesinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

sünger gibi birşey yumuşacık, tadı yok ama severek yeniyor. 15 dk ılık suda bekletin yazıyor üzerinde ama buharlı pişiricilerdede gayet güzel oluyor

Peki bu kaliteli protein mi hocam yani tavuğun yerine falan geçer mi ? fayda basit bir şey gördüğün kadarıyla sürekli tavuk kızartmaktan bıktım alternatif olabilir ama GDO şüphesi insanı tedirgin ediyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

quote:

sünger gibi birşey yumuşacık, tadı yok ama severek yeniyor. 15 dk ılık suda bekletin yazıyor üzerinde ama buharlı pişiricilerdede gayet güzel oluyor

Peki bu kaliteli protein mi hocam yani tavuğun yerine falan geçer mi ? fayda basit bir şey gördüğün kadarıyla sürekli tavuk kızartmaktan bıktım alternatif olabilir ama GDO şüphesi insanı tedirgin ediyor ?

soya proteini faydalı diye biliyorum kas gelişimi açısından, hayvansal proteine en yakın protein yapısal olarak.
    sen yine tavuğu kızartıyormuşsun.ben haşlama yiyorum soğan ve domates ile sote yap birde o zaman yenecek kıvama geliyor

• quote:

100 gramda;
    Protein : 52 gr
    Yağ: 1 gr
    Karbonhidrat : 32 gr
    Lif : 3 gr
    Kolestrol : 0
    Enerji : 280 Kcal

Soya kıyması tekstüre edilmiş (proteini artırılmış) yağsız soya ununun granül şekline getirilmesiyle elde edilir.
    GDO'suz ürün sertifikası var şirketin.Gdolu olsa bile yediğimi yumurtlaların alayı gdolu bu açıdan bakacak olursan sorun yok.

Şimdi gelelim şehir efsanelerine

Soya erkekliği öldürür
    Öncelikle herkesin yüceleştirdiği weider markası soya proteini üretiyor ve öyle satıyor.Soya kullanıpta kadınlaşan gören varmı ? Yaklaşık 2milyar nüfuslu çinde en çok tüketilen besin soya.adamlar buna rağmen aile başına tek çocuk yasağı getiriyorlar çoğalmasınlar diye
    Vücuda östrojen girse bile vücut testesteron üretip dengeler.(bkz. anabolic kürleri sonrası testo seviyesini düzeltmek için alınan yüksek doz östrojenler)
    Ayrıca piyasadaki neredeyse bütün köfteler soya içerikli.

Erkekliği öldürür haberi tamamen asparagas

Ben günde 50 gram alıyorum 2 öğüne bölerek 25/25 şeklinde. 26 gram soya proteini almış oluyorum ve vücudu uzun süre besliyor.hayvansal proteinin yanında soya proteini alanları gözlemlediklerinde ciddi derecede hızlı kas artışı gözlenmiş.

Fiyatı 3-5TL arası değişiyor.
    Kipa Express ve Carrefour'da rastladım şuana kadar başka nerede var bilmiyorum.

senin deneyimlerine güveniyorum açıkcası arada balığa ara vermek gerektiğinde iyi gider diye düşünüyorum. hazırlanmasıda kolaysa tadından yyenmez

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

quote:

soya proteini faydalı diye biliyorum kas gelişimi açısından, hayvansal proteine en yakın protein yapısal olarak.
    sen yine tavuğu kızartıyormuşsun.ben haşlama yiyorum soğan ve domates ile sote yap birde o zaman yenecek kıvama geliyor

Bi deneyim o zaman hem ucuz hem besin değerleri iyi haşlanmış tavuğu bilirim hocam kokusu bile tiksindiriyor insanı ben ben kekik kimyon zeytinyağında kızartıyorum bulktayım zaten kilo başına 0,5 gr kaliteli yağ iyidir bence.

• Soya çok masum bir besin değil diye biliyorum. İyi araştırmanız sizin açınızdan daha sağlıklı olur...
  • T-Dog kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de off günlerde falan kullanmak için uzun zamandır vmax almak istiyorum ama biraz çekiniyorum soyanın zararları diye yazdın mı zaten google a bir dünya şey çıkıyor onları okuduğum zaman da vazgeçiyorum

Ama 2 günde bir 25 gr dan da bir şey olmaz herhalde ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CE21D1C4 -- 18 Ağustos 2013; 21:10:19 >
  • türk insanı bilmedigi şeye muhalafet etmeyi cok sever
    acayiptir insandır

sigara-alkol-kola içer protein tozuna saglıksızdır der,günah keçis ilan eder.

Gdo;ister kapitalizmin diyin ister artan nufusu doyurmak amacıyla üretinlen bir sistem diyin ama gerek ülkemizde gerekse soframızda bunları yiyoruz.

Hemen hemen her köşe basında coluk cocuk demeden tüketilen mısırların hepsi gdo üretiminde cıkma.
    Yediginiz tatlıların keklerin şekeri mısır nişantasından

Soya konusunu bod****tere de konusmustuk.Bir cok arkadaş tüketmişti vs.

Soya cin'de binlerce yıldır tüketiliyor..

Soya'nın gdo'lusu ise abd ve meksika'da üretilmekte,tıpkı diger gdo'lu ürünler gibi..

Piyasaya süren firma gdo'lu degildir diye yazmış ise güvenmek zorundayız.
    Göz göre göre yalan söyleyemez.

Ben de bir ay kadar tüketecegim.

Menşei hakkında bilgi var mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-005109EE3 -- 18 Ağustos 2013; 21:25:12 >

• Referanslari paylasir misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.