Şimdi Ara

Vücut Geliştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba forum ahalisi. Normalde özgüveni orta yüksek arası biriyim ama genetik olarak saç dökülmesi var. Saçı dökülenler bilir psikolojik olarak insanı yıpratıyor.Ozguvenim düşmemesi için kas yapmaya karar verdim.

Okuduğum üniversite nin spor salonuna ( beleş ) gidiyorum.Toplam iki kez gittim. Cumartesi 3. olacak. Önerilerinizi ya da kendi tecrübelerinizi paylasirsaniz çok iyi olur. İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leoga66 -- 13 Eylül 2019; 10:19:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Devamlılık elde edersen hedefine ulaşırsın. Internette bir çok antreman methodları mevcut.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tw Scott

Devamlılık elde edersen hedefine ulaşırsın. Internette bir çok antreman methodları mevcut.
    Hocam besin olarak internete bakınca insanlar genelde proteine yükleniyor.Benim amacım bir yandanda kilo almak olduğu için yeterli protein yanında ( hergun 3-4 yumurta - 2 güne bir tavuk eti) makarna v.s yesem kas oluşumunda sıkıntı olur mu? Bu arada cevabınız için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leoga66

Hocam besin olarak internete bakınca insanlar genelde proteine yükleniyor.Benim amacım bir yandanda kilo almak olduğu için yeterli protein yanında ( hergun 3-4 yumurta - 2 güne bir tavuk eti) makarna v.s yesem kas oluşumunda sıkıntı olur mu? Bu arada cevabınız için teşekkürler

Alıntıları Göster
    Lor peyniri, ton balığı, makarna pilav aban.

Sporu zamanla hangi hareket ne ise yarıyor cozuceksin. Ama önemli olan inanc. Salonda millet ağır giriyor diye ağır kiloların altına girip kendini sakatlama, unutma ki onlarda senin kaldırdığın 3 5 kg ile başladı. Gelişemiyorum diye de pes etme. Tekrar set sayilarini değiştir farklı methodlar dene. Sürekli çalıştığın ağırlığı arttırmaya çalış. 5 kg kaldırıyorum diye 2 ay 5 kg ile çalışma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.