Şimdi Ara

Vücudumdaki kıllar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar. Benim ergenliğimde vücudumdaki kıllar yavaş yavaş arttı. Bıyık, bacak derken 16-17 yaşlarımda vücudumun her yerinde kıl vardı. Ama bir erkeğin vücudunda olması gerekenden çok çok fazla var. Ben bu kılları önce vücut tıraş makinesiyle aldım. Ama sakal traşı oluyormuş gibi 4-5 günde bir almam gerekiyordu. Moralim bozuldu. Bir ara çok kafaya taktım. Vücudumdaki kıllardan kızlar için değil kendim sevmediğimden sevmiyorum çok fazla zaten. Yazın şort, tişört giydiğimi hatırlamam. İnsanlar beni görünce direkt kollarıma bakıyorlar haklılar da zaten kolumda saç var resmen. Bu vücudumdaki kıllar benim her şeye olan motivasyonumu kırıyor. İnsanların beni böyle görmesini istemiyorum. Aynada kendime baktığımda bu kılları görmek istemiyorum. Normal bir erkekte olması gerektiği gibi kıllar olmasını istiyorum daha 20 yaşındayım. Benim bunları buraya yazma amacım kendimi avutmak değil. Bu forumda daha önceden de benim gibi olan ve bu sitede başlık açan insanlar var, bu sorundan kurtulmuş insanlar var. Ben çok bıktım cidden. Dediğim gibi kızlar için ortam için değil ama bir kızdan hoşlansam mesela vücudumdaki kıllar aklıma geliyor bütün hevesim kursağımda kalıyor. Adım bile atmıyorum yani beni beğenmez diye. Arkadaş ortamında da ya kıllarımı görürlerse diye düşünüyorum. İleride iş hayatımda da etkiler... Epilasyon çok pahallı. Seyrelten ve azaltan kremler gördüm internette ama ne kadar güvenilir bilmiyorum. Tavsiyesi olanlar yazarsa sevinirim.

• Tek çözüm epilasyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kol ve bacak killarina yapacak bir sey yok.

• kıllı erkeklere bayılırım  

• Epilasyona para biriktirmeye başla

• bu kıllar testosteronla alakalı diye biliyorum, çavuşu çok tokatlarsan azalabilir

• Hormon testi yaptırdım, ama hormonlarımda sorun çıkmadı

• İyi tarafindan bak hocam testesteronun fazla diger insanlardan daha avantajlisin kaninda alphalik var sadece bunu dis etkenlerle ortaya cikarican
  • Yapın budur.Boşver .

Kendi kendine dert arama.

Ayrıca kıllar kimsenin umurunda değil emin ol.

Sen kendini sev.Özgüvenini kazan.

Tencere dibin kara seninki benden kara..

Herkesin bir kusuru vardır bunu unutma......

• 2 hafta da bir vur makineye. Yok epilasyondu bilmem neydi hem para tuzağı hem sağlığa zararlı. Ayrıca tamamen tüysüz bir vücut tavuk g.tü gibi olur. Kızlar göğüsü kıllı erkeklere bayılıyor ama az olcak.

• Ben de seninle aynı durumdayım. Ben kolları makine ile kısaltıyorum ayda 1. Spora da gidiyorum göğüs kaslarımın öne çıkması için göğüs tarafımdaki kılları tamamen kesiyorum. Yakında para biriktirip tüm vücut epilasyon yaptırabilirim ama üstteki arkadaşın da dediği gibi tamamen tüysüz kol falan hayal edemiyorum. Kısa hali hiç olmamasından daha güzel duruyor sanki. Eczanede sarartma kremleri varmış onu deneyebilirsin ben denemedim. Neyse Testosteronumuz fazla hocam yapacak bir şey yok  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.