Şimdi Ara

vSro değil iSro dosyalarıyla private geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Korona malum serverlara şöyle bir göz gezdirirken şuna rastladım.

quote:

MeGaMax'i duymuşsunuzdur tüm dosyaların kaynak kodlarına sahip biri. 2 yıldır bir server geliştiriyordu ki sonunda serverın tanıtımını yayınladı. Ama server tanıtımı değil sanki tüm serverların ölüm fermanı

Konuyu okudum benim ilgimi çekti. GM de güven verdi. Sistemi ilk bakışta çok beğendiğimi söyleyemem ama kesin olarak başlamayı düşünüyorum.
    Beta 1 Mayıs, Açılış 8 Mayısta

İlgilenenlere duyurulur

https://www.elitepvpers.com/forum/sro-pserver-advertising/4749742-sailor-online-isro-r-files-cap-130-tri-job-ch-eu-new-dungeon-ingame-bot.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Haberiniz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-60C02BD09

Bu mesaj silindi.
    Valla bence isro dosyalarıyla olması bile tek başına denemeye değer kılıyor. Skilleri de oynamamışlar neyse o. 1 bard dans açabiliyo mesela
  • indirdim deniyorum bende , grafikleri private serverlara göre daha iyi kesinlikle hele şu mouse scrolldan geri yaptıkça sınırsız olarak göz yüzüne çıkması olayı iğrenç çoğu private serverda var bu ve oyunun grafiklerini öldürüyor.. bu serverda o olmaması bile güzel bir olay
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylcdr

indirdim deniyorum bende , grafikleri private serverlara göre daha iyi kesinlikle hele şu mouse scrolldan geri yaptıkça sınırsız olarak göz yüzüne çıkması olayı iğrenç çoğu private serverda var bu ve oyunun grafiklerini öldürüyor.. bu serverda o olmaması bile güzel bir olay
    Burda anlaşamadık zoom hack privateların amme hizmeti olarak oyunun içine gömdüğü bir özelliktir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.