Şimdi Ara

Vr320, Vr330 Farkları ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MSI MS-132512-035 VR320 C M520 512MB 80GB 13.3 FRD 393 USD
    MSI VR330 AMDSEMPRON 3600 512MB 80GB DVD-M 13.3 VS 449 USD

Arkadaslar bu 2 notebook arasında kaldım.S430 Vr330 arasındaki farkları anladım ama Vr320 ile o iki model arasında ne fark var anlamadım.

İşlemciler arasında buyuk bi fark oldugunu sanmıyorum.Aklıma takılan ekran kartı.Atı ve Nvidia arasında ne kadar fark var ? İki laptopu kullanan arkadaslar bunu kıyaslayabilir mi? en azından 6100 ile calısan oyunlar aynı sekilde Ati yle de çalışıyor mu?_

Neden soruyorum.Çünkü VR320 piyasada çok daha ucuza bulunabiliyor

teşekkurler kolay gelsin.

• Şimdi vr330 un ekran kartı cok daha iyi,ben benim 320 ile oyun denemedim(desktop oldugu için bende ayrıca),ama azının tadıyla oyun oynatacagını sanmam,fakat bununda ekran kartık oyun dısında cok kotu değil,vistanın aerosu dahil bir çok şeyi destekliyor ve rahatlıkla kaldırıyor. İşlemci açısından 320 hem daha iyi hem daha kötü. Nedeni ise 320 ninki yeni nesil conroe lardan(isteyen cpu z ile kontrol edebilir) ve önbelleği 330 a göre daha yuksek,çoklu işlemlerde rahat yani,işlemci hızı açıgını intel tekn. ile kapatıo(super pi ile denenbilir).Gelelim neden kötü olduğuna: Anlayamadığım bir nedenden inteldeki dangalaklar buna speed-step koymamış,yani işlemci sürekli tam yük çalışıo,buda haliyle çok pil harcıyor demek,ama 330da cool&quite olduğu için onda böyle bir sorun yok.Ayrıca benim 320 yi seçme nedenim olan tv-out varki bence o çok önemliydi benim için. Seçim senin bunlara göre düşün taşın ona göre al.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.