Şimdi Ara

VPN-Proxy Programı tavsiyesi [İstek]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bilindiği üzere TTnet Altyapısının iyi olmadıgı yerlerde yüksek hız almak isteyince bağlantıda sık sık kesilmeler yaşanıyor, Örneğin benim altyapımın uygun olmadıgını bu sebeple 3 Mbitten daha yüksek bir hız alamayacagımı söylediler, ama VNP programlarıyla bunu aşabiliyorum, şuan Vpn One Click (http://www.vpnoneclick.com/) kullanıyorum ve hızım 7Mbitten hiç düşmüyor ayrıca hiç kesilmiyor.

Bu programdan memnunum fakat torrent indirmelerine izin vermiyor, bunun benzeri torrent indirmelerine izin veren bir VPN önerebilirmisiniz ? Kalite ve Ücret konusunda en uygun olanı bulmaya çalışıyorum, Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz minnettar kalacağım.

Ayrıca şöyle de birşey varki TTnet müşteri hizmetlerini arayıp hızımı 8Mbit'e sabitlemek istediğimi söyleyince yapabileceklerini söylüyorlar ama 105 lira gibi bir ücret istiyorlar, yani demem o ki TTnet göz göre göre geçiriyor bize :) Altyapı desteklediği halde o hızı alamazsınız diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pearttt -- 18 Mayıs 2014; 16:33:50 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.