Şimdi Ara

VPN siz yasaklı sitelere erişmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese selam. Vodafone net kullanıcısıyım. VPN olmadan Türkiye'de ki yasaklı sitelerin tümüne erişebiliyorum. Testmyvpn whatsmyproxy where am I gibi sitelerde gayet Türkiye'de görünüp Vodafone a bağlıyım. İyi bir şey ama sorun şu ki daha sonraları başıma bela oladabilir örneğin oyunlardan vs ban yeme gibi zira servera saldırı yada bölge değiştirme mağaza dolandırıcılığı gibi algılanırım diye korkuyorum. Bundan 1 sene önce Vodafone u aradım bana Özel port verdiler onla alakalı olabilir mi yardım lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avardenk -- 19 Mayıs 2022; 7:21:32 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Bunun yöntemi ne ise öğrenelim, biz de yapalım. Parasıyla düzgün bir VPN hizmeti alınsa da VPN kullanmak internet hızını çok düşürüyor.

• Vodafone sahit internetde senelerdir yasaklı sitelere erişim mevcut. Herhangi bir VPN kullanmadan girilebiliniyor. Sadece sizlik bir durum değil

• zwanzig kullanıcısına yanıt

türknette modemden dns değişince her siteye girebiliyordum google dns'i kullanıyordum, türk telekomda hiç bir etkisi yok ama türknet kullanıcısı olunca ben öyle bir çözüm bulmuştum, hız düşmeden her siteye aynı internet hızıyla giriyordum çok güzeldi türk telekom kullanmamın tek - yönü şu dns değiştirememe

• Modem üzerinden cloudflare DNS çalın warp DNS tabanlı kullanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.