Şimdi Ara

VPN Fırsatları Ana Konu - Seed4.me VPN ve Proxy 6 Ay Ücretsiz (09.07.2021 Güncellendi) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
96
Favori
58.940
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Google play girin ilgili vpn yüklemenizi yapın. Size 10 günlük bir deneme verecek. Daha sonra setup kısmına gelerek windovsta kayıt olduğunuz e mail ve şifreniz ile login olun. Otomatik olarak 1 yıl süreye çıkacak.
  • Bağlanırken hangi ulkeyi seçelim en iyi vpn hangi ülkeden aliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seed4. Me uygulamasi vardi mobilde vpn olarak ilk baslarda sorunsuz iken neredeyse bir aydir belki daha fazla programa tiklayinca uyari verip direk kapaniyor. Sorun nedir ayni durumu yasayan var mi? Ben samsung note2 kullanicisiyim acaba telefon yazilim surumu yetersiz mi gelmeye basladi???

• tashunkee kullanıcısına yanıt
    aynısı bende de oluyo note 8

• Bir arkadas bu duruma el atsa saygilar

• seedme cok yavas önerisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limonen

seedme cok yavas önerisi olan varmı
    beleş mi paralı mı ?
    beleş olanlar hep bu hızda olur. fazlasını vermezler
    paralı için, nordvpn , hidemyass olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 10 Mart 2019; 0:41:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windscribe'ın desteğine mail attım; Ben promo kodu ile lifetime(emin değilim çünkü girdiğim kodu ve süresini bulamıyordum REDDIT50 olması lazım kod ama) 50gb almıştım, ancak 2019a girince sonlandı 50GB paketim.Bu yüzden 20 gb olan başka bir promo kodu girdim,sonrasında ilk kullandığım promo kodunun lifetime olduğunu gördüm internetten. Eğer benim 2018'de kullanmış olduğum promo kodu lifetime ise lütfen paketimi 50gb'a yükseltebilir misiniz tekrar dedim(destekle konuşurken cicili bicili konuşmak lazım o da etkili olmuş olabilir).

Ve paketim hop 50 gb yeniden.

Ancak lifetime mı, 1 aylık mı 1 yıllık mı şuan cidden emin değilim, ama destekteki adam sorunu düzelttiğini belirtti.

VPN Fırsatları Ana Konu - Seed4.me VPN ve Proxy 6 Ay Ücretsiz (09.07.2021 Güncellendi)
    VPN Fırsatları Ana Konu - Seed4.me VPN ve Proxy 6 Ay Ücretsiz (09.07.2021 Güncellendi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi negatee -- 10 Mart 2019; 21:47:16 >

• 50gb bedava promo kod var
    Windscribe için geçerlidir

KOMPUTER

bunu yazınca 50gb bedava kullanım kazanıyorsunuz
  • 11.08.2020: Konu düzenlenmiş ve ücretsiz 50 GB promosyonu eklenmiştir.
  • Teşekkürler 50gb oldu.
  • Halacoglu kullanıcısına yanıt
    İşe yarıyor. Teşekkürler.
  • Yeni hesap ile başarılı teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Halacoglu kullanıcısına yanıt
    Yine KOMPUTER ni? Yaptım olmadı

• adanaliboy kullanıcısına yanıt
    Konunun ilk mesajına bakın hocam, orada belirttim.
  • Windscribe oldu hocam cok teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben Windscribe'dan üyelik aldım ama OPENVPN dahil değilmiş sanırım. Modeme tanımlayamadım. İşime yaramadı doğal olarak. Paylaşım için teşekkürler.
  • Konu sahibine teşekkürler. 50 GB oldu.

• windscribe artık videoları açmıyor en önemli sitelerde. hublarda falan. kendi reklam engellemesini de kapatıyorum ama tırt. bazen google da saldırgan algılıyor doğrulama falan soruyor iyice kötüleşti
  • vpn ler artık video chat sitelerinde örneğin ome.tv vb.gibi ülke değişimini sağlamıyor vpn bloğunu aşamıyor..
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.