Şimdi Ara

Voyage Century Rehberi! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.410
Cevap
1
Favori
111.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben bu oyunu forumu okudum ve indirdim fakat başlan gıcı yapamıyorum gemiyi yaptım fakat sikiller açılmıyor bu oyunun bilen birinin bu oyunun sırayla yeni başlayanlara anlata bilirmi nasıl görev yapılır nasıl sikil acılır daha detaylı anlata bilirlermi yoksa ing ceniz yoksa gidin bu oyunla ugrasmayın biz sadece bir elin parmakları kadar kişi bu oyunun oynayacagız mı diyorsunuz
  • sırayla herşey anlatıldı zaten ilk sayfada...skill açtırmak istiosan her şehirde bulunan skill master dan açtırcaksın...rehberde yazıo bunların hepsi biraz daha dikkatli okuyalım lütfen...
  • ya ben bişey daha sorcam müsadenizle

şimdi ben blacksmithim . foundry lwl 13 bu lwl da yaptıım bi silah 17k exp getiriyo foundry lwlım için

sizce benim lwlımda yapılacak en iyi silah hangisidir

kağıdını hangi şehirde bulabilirim
  • beyler bende oyuna baslıcam ama bı sorum var hangı serverı secıım sızlerle oynamak ıcın daha cok ıng ve turk olsun hem ıng gelısır hemde takıldıgım yerlerde turklere sorarım o yuzden sız hangı serverdasınız solersenız bende oraya gelıım kendı bılg sılk knıght zamanında hepsını oynadım sarmadı bunu denıım dedım bakalım nasılmıs ama sıd meier oynamıstım hasta olmustum bunuda severım ıns merchant olucam para olmadan hıc bısı olmaz dımı
  • arkadaslar ares warior alliance master ( alex-atina-berut-istanbul) daki gorevler bitti .
    ama bundan sonraki sehri bulamadim gorevleri nerden alacam... Help plss

Gemimin lvl 3 ondanmi gorevim cikmiyor anlamadim yardim edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurka -- 21 Ocak 2007; 13:44:29 >
  • tripoli-genoa- venice- algiers- barcelona-seville bu sıraya göre git yap hepsini
  • tripoli-genoa- venice-algiers- barcelona-sevilya vermiyor bu ne is offf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurka -- 21 Ocak 2007; 14:29:39 >
  • arakdasalr yanlis bir seymi yaptim anlamiyom offff geminin lvl ile alakalimi bu benim savas gemisi lvl3 te

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurka -- 21 Ocak 2007; 14:51:39 >
  • bana anlatin ares warior gorevlerini nasil yaptiklarini ben ona gore bir yol cizem
    ırkımımı degistirecem ne yapacam arkadaslar :((

bide bana
    alex-berut-atinha-istanbul hund and kill prates: :3 tane crete stell tooth smugling ship kesecen diyor yapiyom bitiyor sonra biraz bekliyom gene ayni sey geliyor.

tripoli-genoa- venice-algiers: hund and kill prates: :3 tane corsica stell tooth smugling ship kesecen diyor yapiyom bitiyor sonra biraz bekliyom gene ayni sey geliyor.

yani gorev yok ama bekleyince gene bunlari veriyor offf ....

+ bir kadindan bir goreve benzer sey aldim onuda cozemedim.
    rampant pirates : innocent Mountreuil

In athens I saw an old mother crying in the

1 haftadir kadin agliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurka -- 21 Ocak 2007; 15:32:43 >

• vaay rospel shadowprate ye mi girdinhayirli olsun...anlasabilionmu korsanlarla..

oyunun en kral guildi onlarin cogu da saten korsan sen girdinmi korsan nationalitysine?
    ben valla ilerde dusunuom onlarin tittle leri daha sekil
    sen kesin gir bence ama savas gemisini iice guclendir ole gir arkanda var nede olsa

@ozgurka

kardes onlari gorevi alcan dedigi seyi yapcan gelcen vercen adama olucak..sorun olmamasi lasim...
    bide gorevi verince ödülleri veirodami yine devam edio yoksa ödül demi vermio?
    ödülünü veriosa daha ii

ha senin gorevi bitirion gorev veren adamda yeniden cikio ha o ole...o ares warriorda korsan kesme gorevlerinden biri ole oluo surekli yapabilion...(heralde ben 2 kere veya 3 ekre yaptim bida yapmadiydim)

• görevi yapınca ödülü veryoda başka görev gelmiyo hangi şehire gidersem gideyim kabus gibi hep o buruk acı naapcam bilmiyom taaa japonya ya kadar gittim bişey olduğu yok hep aynı şey
    görevi teslim etmeme rağmen bitmiyo kabus gibi ha bire tekrar ediyo

• quote:

Orjinalden alıntı: karaya

tripoli-genoa- venice- algiers- barcelona-seville bu sıraya göre git yap hepsini

Rsopel,hazır seni görmüşken söyliyeyim.Gemini lvl 3 yaptıktan sonra istediğin zaman Shadow'a Join yapabilirsin.Ben zaten Directörüm ve full online'ım biliyorsun.Derackles bugun gelicek.Barabaros'uda inşallah oyuna girdiği bir gün yakalıycaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Agwe_

quote:

tripoli-genoa- venice- algiers- barcelona-seville bu sıraya göre git yap hepsini

Rsopel,hazır seni görmüşken söyliyeyim.Gemini lvl 3 yaptıktan sonra istediğin zaman Shadow'a Join yapabilirsin.Ben zaten Directörüm ve full online'ım biliyorsun.Derackles bugun gelicek.Barabaros'uda inşallah oyuna girdiği bir gün yakalıycaz

Ya agwe sen caydırıyon herkesi varya seni örnek alıyolar

• savaşçı olan kim var burda bana oyunu baştan bi anlata bilirmi savaşçı gemicilikle ilgili olan bölümleri nerde hata yaptığımı bi türlü anlamadım rep bile alamıyorum artık

Not: Bu arada benim gemi lvl i üç en son yaptığım göreleri ise lvl 2 nin görevleriydi

lvl 3 ün görevlerini de alamıyorum artık bunu düzeltmem gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurka -- 21 Ocak 2007; 18:48:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pro.Dr.Oyun

quote:

Orjinalden alıntı: _Agwe_

quote:

Ya agwe sen caydırıyon herkesi varya seni örnek alıyolar

Caydırmak mı?Bu benim Guildden arkadaşım, eski guilddeki herkesi shadow pirate'ye transfer ediyoruz sen ne diyorsun?!Bilip bilmeden konuşma bari!Kimsenin beni örnek aldığı falan yok,benim konuştuğum her adamın kendi kişiliği var merak etme...Bence sende bir tane edinsen iyi olur!

• bu oyunda gemini lvl3 yaptiktan sonra gorevsizmi kasiliyor lvl10 gemi yapana kadar
  • agwe ben bir kaç gün giremeyecem. structure 19 da kaldı zaten. cuma-cumartesi gibi girerim. 20 ye tamamlayıp join atarım
  • Tamam
    quote:

agwe ben bir kaç gün giremeyecem. structure 19 da kaldı zaten. cuma-cumartesi gibi girerim. 20 ye tamamlayıp join atarım

Tamam,acele etmene gerek yok zaten.İstediğin zaman Join yapabilirsin
  • Yeni rehberimle karşınızdayım.Aslında pek rehber sayılmaz çünkü tablo ve birkaç şeyi Türkçe'leştirdim..Sıradaki rehber:
    Materyal Yapımı Tablosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afrodude -- 23 Ocak 2007; 10:25:00 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.