Şimdi Ara

Voodoo 3 ve basagrisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • WickedGl denedinmi bilmiyorum ben woodoo banshe le denemistim cs de 30 ciari olan fps hic kalite kaybi olmadan 100 oldu sabit hemde bende sasırdım ama gercekti bu cel-800 işlemci vardi ozamn

Epox8kha+,duron1ghz,256ddr 2100,AbitSiluroT400,8.4gb quantum hdd
  • <BLOCKQUOTE id=quote<font size=1 face='Verdana, Arial, Helvetica' id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>
    WickedGl denedinmi bilmiyorum ben woodoo banshe le denemistim cs de 30 ciari olan fps hic kalite kaybi olmadan 100 oldu sabit hemde bende sasırdım ama gercekti bu cel-800 işlemci vardi ozamn

Epox8kha+,duron1ghz,256ddr 2100,AbitSiluroT400,8.4gb quantum hdd
    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face='Verdana, Arial, Helvetica' size=2 id=quote>
    Nedir bu WICKEDGL desem?
  • tanıdığım birçok kişi voodoo kartından memnun değil onu satabilip tnt2 ultra bile alsan çok rahat edersin
  • wicked gl woodoo kartların 3d performanslarını driver yoluyla korükleyen bir ek driver ama en son hatırladığım kadarıyla parayla mı ne satılıyordu tuttuğu için ama bazı sitelerden bulma ihtimalin yüksek tabii.

<font color=red><h6>
    pIII800
    384MBram
    Geforce2 MX@220/207
    » »http://service.madonion.com/compare?2k1=3805785
    </h6></font id=red>
  • wickedgl için: google'dan "wglreg.exe" şeklinde arama yapın.

<font size=1><b><font face=Comic Sans MS><font color=green>1700+ 8KHA+ 8500LE Audigy ST340016A DualOptical+Giganta 17"</font id=green></font id=Comic Sans MS></b></font id=size1>
  • wickedgl icin
    www.wicked3d.com a bakin

sel am un aley kum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.