Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
8.500
Cevap
114
Favori
575.410
Tıklama
Giriş
    1040 Mesaj
    Sivas'ın ilçesinde bile son bir ayda bir tane yeni A3 ama 2-3 tane Volvo V40 gördüm... Bu fiyatlarla bu araç A3 ten çok satar... En büyük sıkıntısı satış ve servis ağı...
    |
    |
    Rakamlar pek öyle söylemiyor. Ben de V40'ın Türkiye'de beğenildiğini düşünüyorum ama iş satın almaya gelince ülkem halkı eski tercihlerini ön plana çıkartıyor. İşte size Temmuz 2013 boyunca satılan V40 ve rakiplerine ait rakamlar:

V40: 132
    Audi A3: 435
    Mercedes A: 289
    BMW 1: 287

Kaynak ODD

Orijinalden alıntı: hesheit

Rakamlar pek öyle söylemiyor. Ben de V40'ın Türkiye'de beğenildiğini düşünüyorum ama iş satın almaya gelince ülkem halkı eski tercihlerini ön plana çıkartıyor. İşte size Temmuz 2013 boyunca satılan V40 ve rakiplerine ait rakamlar:

Kaynak ODD

Milletimizin volvoya bakis acisina ramen piyasaya yeni giren bir madel olarak marka bazli olarak neredeyse %50 bence basari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: hesheit

Kaynak ODD

rakamlar benide beklediğimin altında 20 gündür sahibinden sitesine tek bir ilanı bile konulmadı... lakin şöyle bişi var daha yeni, bilinmeyen ve neredeyse hiç reklamı yapılmamış bir araç. Bu ay dizel+otomatik kombinasyonunun da gelmesiyle ki bu kombinasyon bizim ülkemiz için veli nimet sayılan bir olay; hiç bir zaman insan psikolojisi nedeniyle 1 serisinden fazla satamayacaksa da ona yetişebilir. diye düşünüyorum
    |
    |

• Binbaşı
    1040 Mesaj
    dizel otomatik olanı yeni girdi ve siparişler aldı bile... biraz sabırla bekleyip görmek lazım :)
    |
    |
    Biride dizel aracın şehir içi yakıt tüketimini yazsın plx

Orijinalden alıntı: jonywayt

Biride dizel aracın şehir içi yakıt tüketimini yazsın plx

bir depo ile hıza bağlı olarak 835-850 km arası değişiyor

Orijinalden alıntı: Espa

Beyler otomatik t4 premium paket aracı nasıl spor-comfort mode arasında geçiş yaptıracağız.Vitesi manuel tarafa çekip bir şeyler yapılıyormuş sanırım ama bir türlü sport mode dan çıkmadı

Yardım edecek yok mudur

|
    |

Lenovo Y500 SLI
  • Yarbay
    3740 Mesaj

dizel söylediğine eminsin dimi :) (sonradan duzelttim arac 52 lt alıyormus :D)

50 lt aldıgını düşünsek

4,36 dizel litresi desek

50x4,36 = 218 tl ye doluyor

yaklasık 0,25 - 0,27 arasında değişmekte

buda yaklasık 5.7 - 6 lt/100 etmekte otm dizel için iyi bir değer kanımcaç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonywayt -- 14 Ağustos 2013; 21:12:00 >
    |
    |
    s_ezen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arabaci_58 -- 15 Ağustos 2013; 10:53:26 >
    |
    |

• Çavuş
    96 Mesaj

Volvo çağrı merkezi Ağustos ayı içinde güncellemenin tamamlanmasını öngördüklerini belirtti...

Bilginize.
    |
    |
    evrenalpar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar bildiğmiz kadarı ile D2 motorlar PSA gurubunun ürettiği motor, aynı motoru Ford'da TDCI adıyla kullanıyor, eğer bu motor PSA'nınsa Peugeotun 1.6 HDI motorları dolayısı ile BMW 116d ve Mini Cooper D'lerde de kullanılan motor aynı olmalı. Sonuç olarak Volvo, Ford; Peugeot, Citroen, BMW ve Mini'nin aynı motoru farkzı şanzuman ve yazılımla kullandığını söyleyebilir miyiz?
    |
    |

• Yarbay
    3740 Mesaj
    e öyle zaten durum :D
    |
    |

+ citroen
    +mazda

|
    |
    Bahsedilenler: arabaci_58
    dun d2 poweshift v40 cc yi test ettik 18 yasindaki arabadan hic anlamayan erkek kardesimle, aksam evde a3 mu v40 mi tartismasi yaparken " abi sanirim a3 le v40 : samsung galaxy s4 ile iphone 5 gibi, a3=iphone , v40=galaxy " dedi cok hosuma gitti

|
    |

• Teğmen
    155 Mesaj
    Merhaba, birkaç gündür aracımda sağ arka tekerlekten ses gelmeye başladı.

Aracı park ederken, ileri veya geri 5km hız ile giderken ilk frene basmamda değil ama (normal hızdan park hızına düşerken) park manevraları esnasında frene yarım basarken sanki eski otobüslerde frene basınca gelen sesten geliyor. Ayağımı frenden çektiğim an susuyor.

Fren balatası tam diskten ayrılmıyor gibi. Sadece sağ arka tekerlekten geliyor. Her zaman olmamakla birlikte zaman zaman oluyor. Fikriniz var mı?
    |
    |

Orijinalden alıntı: jonywayt

dizel söylediğine eminsin dimi :) (sonradan duzelttim arac 52 lt alıyormus :D)

50 lt aldıgını düşünsek

4,36 dizel litresi desek

50x4,36 = 218 tl ye doluyor

yaklasık 0,25 - 0,27 arasında değişmekte

buda yaklasık 5.7 - 6 lt/100 etmekte otm dizel için iyi bir değer kanımcaç

Kusma olayı olmasın diyerek fazla doldurmuyorum 180 duruma göre 190 tl doluyor. Kırmızı almayın arkadaşlar bir uğursuzluk var arabama 2 kere çarptılar sonra benzincim az kalsın dizel aracamı kurşunsuz benzin koyuyordu araçta yok yok ( Kuran-ı Kerim -Nazarboncuğu- Şap vs. ki artık kendimden şüpheleniyorum :)) )bir aksiliktir gidiyor. Ama içten söylüyorum arkadaşlar motor zaten focus motoru ama cidden komfor ve güvenlik diyorsanız tavsiye ederim.
    |
    |

• Teğmen
    181 Mesaj
    Merhaba, ilk sayfaları okuduğumda volvonun V40 reklamları üzerinde durması gerektiğini belirtmiş bazı arkadaşlar ve evet kesinlikle haklılar. Ben de pazarlama sektöründe olduğumdan reklamın gücünü iyi bilirim. Ben bugün can sıkıntısından internette tesadüfen V40'ı keşfettim. Evet orta segment bir araç alınacak ve şimdiden ne olacağına karar vermeye çalışıyoruz.
    en az 3 safya okudum ve daha önceden yazdıysanız şimdiden kusurum affola;

V40 D2 R- design manuel Fiyatı nedir? 1 depo ile kaç km gidilir? (depo dolum maaliyeti de verilişe sevinirim)
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
haberler
üniversite
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.