Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (414. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.801
Cevap
114
Favori
649.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maalesef benim orijinal Michelin lastiklerim de kışlık Nokian d4 lerime göre daha gürültülü. Hatta yol tutuşu da zayıfladı. Michelin'den daha iyi bir performans beklerdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evil2302

Arkadaşlar,
    2017 yılından beri araç üstünde gelen MP3 lastiklerini kullanıyorum. Geçtiğimiz hafta Michelin Alphin kış lastikleri ile değiştirdikten sonra bu lastiğin çok gürültülü çalıştığını fark ettim. İlginç olan ise bu güne kadar nasıl fark edemedim.
    Hatta geçen gün otoyolda aracımı kenara çekip motoru bile kontrol ettim.
    Forumda bu lastikten çok şikayetçi olanları duymuştum. Hatta kısa sürede hemen değiştirdiklerini duymuştum. Lastiklerim 30bin km yol katetti, daha değişim için çok erken diye düşünüyorum.
    Aynı sorunla karşılaşan var mı?
    O hemen değiştiren benim. 1500 km de iken yok parasına ikinci elde sattım, goodyear eagle f1 almıştım. Şehir içinde normal kış köşeyi dönerken bile kayıyordu. O kadar lanet bir lastikti ki değişince arabanin kendi karakteri oturdu.

Her sene bedava 1 takım Michelin verseler kesinlikle almam.

• drerdogan kullanıcısına yanıt
    Siz yaz/kış değişim yapmıyorsunuz sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: v40turkey

Siz yaz/kış değişim yapmıyorsunuz sanırım?
    Bunu nereden çıkardınız?
    Nokian wr d4 lastiklerimi şu an kullanıyorum. Hatta jantlar ile beraber sezonluk takip çıkarıyorum, 2 jant takımım var.

• Arkadaşlar merak ettiğim iki komu var. Cevaplarsanız sevinirim.
    Aracı anahtarsız çalıştrrmak için göğüsteki boşluğa takmak zorunda mıyız? Bir de direksiyomdan vites değiştirme kulakçıkları opsiyon olarak satın alınabiliyor mu?

• iodio75 İ kullanıcısına yanıt
    Aracım premium paket.
    İlk soru için evet diyeceğim. Çalıştırmak için anahtarı takıyorum. İkinci sorunuza gelirsek inscription pakette standart diye biliyorum.

• Benim baktığım 2018 inscription elite pakette direksiyonda yoktu. Sormayı da unuttum. Sonra bir yerlerde okuyunca acaba opsiyon olarak satın alınabiliyor mu dedim

• iodio75 İ kullanıcısına yanıt
    Selam,
    Yuvaya taktığın zaman anahtarsız çalıştırma özelliği olmuyor zaten. Standart pakette yuvaya takarak çalıştırıyoruz. + olarak ilave ettirirseniz anahtar cepte çalıştırma veya direksiyondan vites değiştirme kulakçıkları olur. Bu özellikler sonradan alınabilir mi? Bilemiyorum. Tahminim bunlar Türkiye'ye geldikten sonra dahi ilave edilemez. Fabrika çıkışı olmalı.
  • Merhabalar 2013 model 2014 trafık çıkışlı v40 sahibiyim 110 bın km oldu İstanbul trafıgınde hergun 70 km ortalama yol alıyorum son serviste akünün azaldığını her an yolda kalabileceğim söylendi bugünde start stop un devreye gırmedıgını gördüm,
    Benim merak ettiğim 5 yıl iyi bir süremi akü değişimi için, birde volvonun kendi aküsü indirimli 1300 civara söylendi bana pahalı geldi araştırma yaptım varta gözüme çarptı bu konuda ne önerirsiniz farklı marka kullananlar yorumlarını yaparlarsa sevınırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • crazydentist kullanıcısına yanıt
    Hocam benim araçta 2014 trafiğe çıkışlı aynen dedikleri gibi oluyor. Önce start-stop devreye girmiyor sonra yolda kalıyor. Benim öyle oldu.
    ancak aküyü o start stop olmadan yazın 3-4 ay kullandım hava soğuk değişse zaten yolda bırakacağı zaman marştan anlaşılıyor. bence daha kullanılabilir akü ama teknik yorum nasıldır bilmiyorum .
    ben inci aküyü 850 civarı almıştım start stop aküler pahalı biraz varta da ucuz değildir.

• Arkadaşlar merhaba

Bugün 2 tane insan görünümlü başka birşeyin yüzünden arabayı bu şekilde çizdim.

Auto King mini hasar paketim var. Boyasız şekilde yapılabilir mi sizce bu hasar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzikalp -- 4 Nisan 2019; 21:13:25 >

• muzikalp kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun. Sanırım göçük olmuş. Boyasız yaptırabilirsiniz.

• karagozgilh K kullanıcısına yanıt
    Son durum;

Start/Stop sorunu çözüldü (parça değişti)
    Volvo Id sorunu çözüldü

Navigasyon Trafik Bilgisi çözüm bekliyor (çözüm için isveç'ten haber bekleniyor)

Sürecin başından beri Volcar Altunizade'den destek aldım, oradaki çalışanlardan müşteri olarak çok memnunum. Sorunumu çözmek için çok çaba sarf ettiler ve hep güler yüzlü /yapıcı olarak yaklaştılar.

Araba almanın büyük bir kısmı da alınan satış sonrası servis hizmetidir. Benim şansıma bu araçta sorunlar çıktı, teknolojik cihazların teknolojik problemlerini bulmak gerçekten zordur, bir IT personeli olarak bunu çok iyi biliyorum. Ben kendi adıma memnunum ve aracım konusunda bu yaşadıklarımdan sonra kendilerine güvenim tamdır.
  • Boyasız göçük düzeltme gibi özverili ve emek isteyen bir sektör kurumsal auto king rs vb firmalar çalışanlarını maaşlı çalıştırdığı için çalışanlar profesyonel işçilik çıkartmıyor altarnatif olarak diğer bireysel işletmeleri seçin olnlar en iyi işçiliği çıkartıyor https://www.gocukcubul.com gibi web platformları var 81 ilden işletmeler kayıtlı online teklif de alabiliyorsunuz birden fazla göçükcü sizin hasarlarınız için teklif veriyor

• muzikalp kullanıcısına yanıt
    çok geçmiş olsun autoking in sitesinde

''AUTO KING Mini Onarım Hizmeti" kapsamına giren kaporta hasarları:
    Boyanın zarar görmediği 5 cm çapa kadar kaporta göçükleri
    **Anlaşmalı olduğunuz sigorta şirketine göre ölçüsel limitler değişkenlik gösterebilir.

böyle bi açıklama var. çok büyük hasar olmadığı sürece santim santim hesaplayacak halleri yoktur herhalde. birazda gidince güzel bi dille ricacı olursanız ben yapacaklarını düşünüyorum
  • jklozan J kullanıcısına yanıt
    Maalesef santim santim hesap yapıyorlar hocam. Hatta 3cm olanı kabul etmiyorlar. Yaparız ama ön tamponu da boyayalım gibi saçma ve ahlaksız teklifler yapıyorlar. En kötüsü de tonla boyasız yapacağız deyip, habersiz boyadıkları ve renk tonunu bile tutturmadıkları tonla örnek var. Aracınıza kim bilir daha başka ne zarar verebilirler. Tavsiyem bu gibi şirketlerden akıl sağlığınız için uzak durmanız.
  • v40turkey V kullanıcısına yanıt
    doğrudur ben bi kere gitmiştim göçükle beraber far kırıktı farı yapamayız diyince silikon çekin dedim tamam dediler aracı almaya gittiğimde silikon çekmemişlerdi sorduğumda şeffaf silikon yok siyah var dedi öylece kaldı orası dediğiniz gibi işlemlere başlamadan iyice konuşup anlaşmak lazım ama işin sonunda memnuniyet anketi var ve özel sektör olduğu için çalışanlar baya önem veriyo sanırım primden veya aldığı uyarıdan dolayı ben bi yere düşük not vermiştim adam sürekli burayı düzeltelim vs diye gidene kadar ısrar etti başımın etini yedi o yüzden giderseniz aklınızda olsun memnun kalmazsanız mutlaka belirtin işini iyi yapana bişey demiyorum ama işini iyi yapmayana karşı sizi koruyan bi uygulama
  • smtsk kullanıcısına yanıt
    Bende su an çalıştırırken bir sorun yok ama yolda kalmaktan korkuyorum ölçümü yapılarak ne kadar daha gidebileceği konusunda bir yorum yapılabilir mi acaba?bu arada araştırdım start stop varta 80 ah 900 tl ye buldum siz biraz pahalıya mal etmişsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yanıtlar için çok teşekkürler . Öncelikle Auto King'i bi yoklayacağım.

gocukcubul.com çalışmıyor.

Gelişmelerden haberdar edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzikalp

Yanıtlar için çok teşekkürler . Öncelikle Auto King'i bi yoklayacağım.

gocukcubul.com çalışmıyor.

Gelişmelerden haberdar edeceğim.
    İlden ile de değişiyor verdikleri hizmet, sonuçta bi kaportacı bayilik alıyor, hizmet veriyor. Yaparız deseler dahi araştırıp öyle teslim edin.
    Bilgi olsun diye söylüyorum, ısparta autoKing aşırı derecede berbat biryer, anlatmakla bitiremem.

• 
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.