Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (248. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.801
Cevap
113
Favori
649.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • advance R desingdan pahalı olmasının nedeni 101 bin olan r desing araçta hiçbir şeyin gelmiyor oluşudur. ( Xenon far,high perf ses sistemi hafızalı koltuk tft ekran vs)
    Yanı advance donanımında bir r desing almak istiyorsanız 101 bin TL üzerinde +R pack almanız gerekli.fiyat olarakta 107 bin lere çıkıyor otomatikman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imagoodman

advance R desingdan pahalı olmasının nedeni 101 bin olan r desing araçta hiçbir şeyin gelmiyor oluşudur. ( Xenon far,high perf ses sistemi hafızalı koltuk tft ekran vs)
    Yanı advance donanımında bir r desing almak istiyorsanız 101 bin TL üzerinde +R pack almanız gerekli.fiyat olarakta 107 bin lere çıkıyor otomatikman.

Benim baktığım r design da ekstra donanım olarak r-design pack (dediğiniz özellikler hafızalı koltuk vs var) cam tavan var, son indirimler (geçen ay sonu geldi) ile 108.500 e düştüler.
  • Cam tavanliyi o fiyata bulduysaniz kaçırmayın direk alin ama aracta kamera hiz sabitleyici ve bulunmayacak haberiniz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imagoodman

Cam tavanliyi o fiyata bulduysaniz kaçırmayın direk alin ama aracta kamera hiz sabitleyici ve bulunmayacak haberiniz olsun

Kamera yok Hız sabitleyici var.

• quote:

Orijinalden alıntı: MerTango

Güzel tabii ama bu araçta sadece 19 jant etkisi değil ki o görüntüyü veren..baksana hem spacer hem muhtemelen 245 lastikler hemde ya coilover ya da yay kesin var..birde jantlar bayağı offsetli

Araçta 235 35 19 lastikler var. Yay da var ama aracı ne kadar düşürdüğünü sahibi de söyleyemiyor. Bence spor süspansiyonun üzerine en az 2cm daha inmiş. Ayrıca spacer yok. ET45 8,5J jant var sadece.

Yeri gelmişken; spacer taktırmaya niyetlenmişken bizim araçların dişi bijonlu olduğunu fark ettim. Bmw'lerdeki gibi erkek olsaydı spacer hiç sorun olmazdı ama şimdi içteki vida boyu sabitken mesela 1cm'lik spacer koyunca vida 1cm az sıkılmış olacak. Yani spacer kullanmak çok büyük risk... Bu nedenle lastikleri dışarı almak için ET'si düşük jant almak en mantıklısı. Ben 1 sene kadar ET35 Vossen'lerle gezdim, yüklüyken arkalar çok az sürtüyordu onun dışında sorun olmadı. Yani jantta ET35 sınır değer diyebilirim. Şu an kullandığım R-Design jantlar ise, ET45 olduğundan zaten sorun olmuyor.

• Şimdi r desin+ r pack alınca.bu uç farklı gosterge seçeneği olan ekranda oluo mu arabada?

• Bugun itibari ile r desing cam tavanli bir v40 siparisi vermis bulunmaktayim. Antalyadayim, bir hafta-10 gune istanbuldan gelecek inş. Rengi mi, en ateşlisinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: laska

Bugun itibari ile r desing cam tavanli bir v40 siparisi vermis bulunmaktayim. Antalyadayim, bir hafta-10 gune istanbuldan gelecek inş. Rengi mi, en ateşlisinden

Hayırlı olsun ben de izmirdeyim bana Beyaz cam tavanlı bulun dedim, bekliyorum. Olmazsa cross Country satacaklar herhalde yarın gelin görün onu da diye tutturdular o ellerinde hazır var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napstr -- 8 Ekim 2015; 22:44:39 >
  • Teşekkür ederim, yakından incelemediyseniz görmekte fayda var tabi. Antalya showrooda mavimsi metalik bir renk sergileniyor şu anda cross. Ama bana sorarsanız r desing bambaşka. Son 2 kırmızı vardı, cam tavanlı olanı ben aldım, olmayan da bugün satılmış. Yanılmıyorsam bir de siyah var demişlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: laska

Teşekkür ederim, yakından incelemediyseniz görmekte fayda var tabi. Antalya showrooda mavimsi metalik bir renk sergileniyor şu anda cross. Ama bana sorarsanız r desing bambaşka. Son 2 kırmızı vardı, cam tavanlı olanı ben aldım, olmayan da bugün satılmış. Yanılmıyorsam bir de siyah var demişlerdi.

Beyaz cam tavansiz model var son ihtimal bulamazsam onu da alabilirim.

• Tercih sizin tabi ama tavsiyem beyaz almayın da hangi renk alırsanız alın.

Benim araç da aslında beyazdı, sonradan kırmızıya kaplattım. Her yer beyaz renk araçlarla dolu olduğundan bir süre sonra farklı bir renk görmek istiyor insan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaTaDoR

Tercih sizin tabi ama tavsiyem beyaz almayın da hangi renk alırsanız alın.

Benim araç da aslında beyazdı, sonradan kırmızıya kaplattım. Her yer beyaz renk araçlarla dolu olduğundan bir süre sonra farklı bir renk görmek istiyor insan.

benim gibi beyaz takıntınız varsa ne yapsınlar :)

bir konuda haklısınız evet beyaz araç çok piyasada..

ama bakımı en kolay ve özellikle hastasına benım gıbı sıyah beyaz uyumu olan takıntısı olan kişiler içinde bire birdir..
    zevkler ve renkler :)

ayrıca eğer kullandıgınız bır volvo ıse ve bu r desing ıse zaten ne renk oldugunun onemıde yok her turlu ben burdayım dıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cag_lar91

Zaten bu antalya bayilerinde bi olay var.iyi fiyat veriolar.inşallah r design ve r pack için T3 motorda iyi bi fiyat alabilirim.

inşaallh hocam bende yılsonunu bekliyorum kurdan dolayı fiyat biraz daha düşerse süper olacak advanced süper ama r desıgn de çok iyi hayılırlısı olsun
    paslaşalım arada
  • quote:

öylede hocam sıcak memleketler için beyaz çok ideal ve en ideal renk aslında beyaz birde buz beyazı ise akşamları araba temizse birde başka duruyor .Şuan aracım buz beyaz yıkamadan sonra aksamları falan cok hos gözüküyor.diğer beyaz renk araçlardan farklı gibi :DD
  • quote:

Ben de beyaz severim :), bundan önce seat leon mk2 kasa aracım vardı. Bu arada bugün Cross Country Advance beyaz cam tavanlı model için kapora verdim. R design çok güzel ama bizimkilerin de cross u beğenmesi, biraz daha ağır duruşu, bir de işlerim nedeniyle daha çok bana uyacağını düşündüğümden cross modele karar verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gs_Emre

quote:

Ben de beyaz severim :), bundan önce seat leon mk2 kasa aracım vardı. Bu arada bugün Cross Country Advance beyaz cam tavanlı model için kapora verdim. R design çok güzel ama bizimkilerin de cross u beğenmesi, biraz daha ağır duruşu, bir de işlerim nedeniyle daha çok bana uyacağını düşündüğümden cross modele karar verdim.

Hayırlısı olsun. Güle güle kullanın

Ne zaman teslim alacaksınız?

Aracınızı alınca fotolarınızı paylaşırsanız seviniriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: aknasmub

quote:

Orijinalden alıntı: Gs_Emre

quote:

Hayırlısı olsun. Güle güle kullanın

Ne zaman teslim alacaksınız?

Aracınızı alınca fotolarınızı paylaşırsanız seviniriz.

Paylaşırım, hemen teslim alamıyorum, ayın 20 si gibi bir yerden param gelcek, geldiği gibi de alcam. Araç içinde bej deri döşeme seçtim, karşıyaka volcar şubesinden gelecek araç.

Şimdi çözemediğim bir konu var. Advance donanım r designdan pahalı biliyorsunuz, bana verdikleri r design fiyatı r design pack ve base pack + cam tavan 108.000 oldu. Advance CC + cam tavan 115 oldu. Tahminim advance donanım içeriğinde bize söylemedikleri artılar var. 7000 tl fark var çünkü.

• Hocam CC nin fiyatı zaten normal v40 dan 5.000 tl daha pahalı diye biliyorum. Aradaki fark ondandır.

• quote:

Orijinalden alıntı: aknasmub

Hocam CC nin fiyatı zaten normal v40 dan 5.000 tl daha pahalı diye biliyorum. Aradaki fark ondandır.

Hayırlısı diyelim fazla incelememek lazım. Alınca foto atarım.

• öncelikle herkese hayırlı akşamlar aracım v40 r desing daha 3 bin 500 kmde son bikaç gündür aracımın ön lastiklerindeki yarıklar ve lastik kopmaları görmeye başladım aracın lastiği çok yumuşak hamur bunun farkındayım ama bu konuda şikayeti olan varsa bilgi almak isterim teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.