Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (245. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
8.801
Cevap
113
Favori
649.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: t-genc

Iyi bayramlar herkese :) Arabamda arka park sensörü var; ön park sensörü taktırırsam park assist ile birlikte geliyormuş. Yakın zamanda sadece ön park sensörü için fiyat alan var mı?

İyi bayramlar hocam.

Ön park sensörü tek başına takılmıyor. Mutlaka park asist ile birlikte almak gerekiyor. Tek başına takıldığını bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aknasmub

quote:

Iyi bayramlar herkese :) Arabamda arka park sensörü var; ön park sensörü taktırırsam park assist ile birlikte geliyormuş. Yakın zamanda sadece ön park sensörü için fiyat alan var mı?

İyi bayramlar hocam.

Ön park sensörü tek başına takılmıyor. Mutlaka park asist ile birlikte almak gerekiyor. Tek başına takıldığını bilmiyorum.

Evet ikisi birlikte geliyormus ancak anladigim kadariyla sadece on park sensoru icin ucret odeniyormus. Bu islem icin fiyat bilgisi alan var mi onu merak ediyorum :)

• quote:

quote:

quote:

İyi bayramlar hocam.

Evet ikisi birlikte geliyormus ancak anladigim kadariyla sadece on park sensoru icin ucret odeniyormus. Bu islem icin fiyat bilgisi alan var mi onu merak ediyorum :)

Hatırladığım kadarıyla 1800-2000 tl civarındaydı.

• cam filmleri çok ucuz denizli de en iyilerinden yaptırdım tanıdık vasıtası ile indirim olarak değil iyi cam filmi takılsın diye tanıdıkla gittim arka 5 cam önler 1.5 arka 3 cam 2 numara kalitesine göre koyulukları farklı olur cam benimki süper oldu 120tl adamlar sürümden kazanıyor adam 3 yıl garanti veriyor bırakın 500 700 tl yi 300tl bile çok filme bence paranızı ziyan etmeyin filmin yapılması 20 dk süper önemli olan işcilik
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İyi bayramlar hocam.

Hatırladığım kadarıyla 1800-2000 tl civarındaydı.

Teşekkürler

• aknasmub kullanıcısına yanıt
    SİZE de iyi bayramlar hocam ALLAH sizinde dualarınızı kabul etsın
  • Herkese merhaba,

Hem bagaj hem de arka koltuklar kısmında daha geniş bir araç almak istediğim için aracımı satmak istiyorum. Aracım 2013 Ekim fabrika çıkışlı. Ben 01.02.2014 te satın aldım. D2 Premium, Powershift, lansman mavisi dedikleri metalik renk, High performance müzik sistemi.

Araç şu anda 23.000 Km de. Darbesi, vuruğu, kazası yok. Daha 1.5 yıl da Garantisi var. Sizce benim aracımın değeri nedir? Sahibinden.com a baktığımda 75.000 den 95.000 e kadar geniş bir fiyat yelpazesi var.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  • Günal kullanıcısına yanıt
    90.ooo TL den fiyatlanır diye düşünüyorum.
    Daha aşağı verip bence aracınızı ezdirmeyin.
  • VOLVO SİTESİNDE GÖRDÜM R DESİGN R PAKET DONANIM ALINCA HARMAN KORDON ARTIK BEDAVA OLARAK GELİYOR
  • Anahtarsız çalıştırma ve alarm tetikleme ile ilgili parçalar değişmişti hatırlarsınız. Parçalar değiştikten sonra yazlıkta anahtarsız çalıştırma problemi birkaç kez başıma geldi ama önemsemedim. Geri giderken fren disklerinden arada gelen bir ses vardı. Geçen gün yine buna benzer bir ses oldu geri park ederken diskten mi direksiyondan mı geldi tam bilemedim. Ayağım frende direksiyonu çeviriyordum. Güçlü bir metalik sürtme sesi gibi bir ses geldi. Pazar günü İzmir'e geldim ve bugün arabayla çıktım. Yine hareket eder etmez ekranda alarm tetiklendi uyarısı çıktı. Bu kadar kısa zamanda bu parçalar bozulabilir mi ? Sizlerde bu tip hatalar hiç oldu mu ? Yoksa bana özel mi anlamadım. Bu aralar servise gitmeye pek vaktim olmayacak gibi çünkü tekrar geri döneceğim. Üzerinde duarayım ı durmayım mı kararsız kaldım.
  • Darkraver D kullanıcısına yanıt
    Bende de geri giderken frene basma sonucu balatalardan ses geliyordu servise gittim sordum bana verdikleri cevap balata tozundan kaynaklaniyor onemli bisey degil demislerdi sahsen beni pek tatmin etmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Adanalidoktor

Bende de geri giderken frene basma sonucu balatalardan ses geliyordu servise gittim sordum bana verdikleri cevap balata tozundan kaynaklaniyor onemli bisey degil demislerdi sahsen beni pek tatmin etmedi

Çoğu araçta görüyorum bunu...

• Adanalidoktor kullanıcısına yanıt
    Aynı dert bende de var. Servise bildirdiğimde balata koruyucu saçta(??) yamukluk vardı düzelttik demişlerdi. Ama ne hikmetse o saç hala ara sıra yamuluyor sanırım. Volvo servislerinden gittikçe ümidi kesmeye başladım.
  • Adanalidoktor kullanıcısına yanıt
    Ustune gidin. Km ile alakali olarak diskleri garantiden degistirtebilirsiniz.( benim s60 imda 7.000 de oldu garantiden hallettiler) fakat balatayi garanti kapsamiyor.

• Merhaba,

Aynı sorun bende de bulunmakta ön taraftaki tekerlerden özellikle yokuşta geri geri giderken direksiyonu sağa sola çevirdiğimde metal sürtmesine benzer bir ses çıkıyor. Evo Volvo disk fren aralıklarını değiştirdik dedi ancak geçen gün tekrar aynı sesi duydum.

@Volvopolestar

Siz bu sorunu hangi serviste ve nasıl tarif ederek çözmüştünüz, sadece diskleri değiştirmek sorunu çözdü mü?
  • bu ses olayı bende de oluyo ama pek ustesınde durmuyorum ılk servıse gıttıgımde gorusucem ama cok nadır oldugu ıcın pek onemlı olcagını dusunmedım cunku sadece eve geldıgımde yanı kaldırım tası seklınde olan yerde gerı gıderken ses cıkıyo onun harıcınde asfalt alanda gerı parklarda yada gıderken herhangı bır ses duymadım
  • ben ayrı yeten sızlere bır konu da danısmak ıstıyorum

arabasına yazılım yaptıran motor gucu yada herhangı bır modıfıkasyon yapan var mı acaba varsa yorumları nelerdır

bunlar yazılım olabılır chıp ıslemı olabılır yada hava fıltresı degısıklıgı gıbı vs..

konfor guzellık hersey cok guzel ama sankı 115beygırlık motor bıraz hantal kalıyo gıbı

dusuncelerınızı yada yorum ve deneyımlerınızı beklıyorum
  • owunc kullanıcısına yanıt
    Motordan ziyade Powershift şanzıman daha hantal bence. İyi ama hantal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Günal

Aynı dert bende de var. Servise bildirdiğimde balata koruyucu saçta(??) yamukluk vardı düzelttik demişlerdi. Ama ne hikmetse o saç hala ara sıra yamuluyor sanırım. Volvo servislerinden gittikçe ümidi kesmeye başladım.

Sanayiye gidiyorsunuz. diskleri tornalıyorlar ve problem geçiyor. Bu volvo servis calısanlarının bilgisizligi beni güldürmeye başladı artık. Sevigler
  • Arkadaşlar İzmir de R design d2 cam tavanli için 108.500 fiyat aldım. Fiyatlar hakkında bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.