Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (240. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.801
Cevap
113
Favori
649.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni aracınız hayırlı olsun. Güle güle, kazasız belasız kullanın.
  • aknasmub kullanıcısına yanıt
    Güzel dilekleriniz için Teşekkürler :)
  • dgnkr kullanıcısına yanıt
    Bir Volvocuyu da Mercedes'e kaptırdık desenize :)
  • imagoodman kullanıcısına yanıt
    Sezen'in şarkısı gibi;

Kalbim Volvo'da kaldı :)
  • merhaba tekrar,

2015 aracı olan bir arkadaş yeni sensus ve navigasyon ile ilgili sorular sormuş. bende 2015 mart çıkışlı aracıma aksesuar kampanyası dahilinde park pilotu arka kamera ve yeni navgasyon aldım. gerçekten de tavsiye ederim bu aksesuarları. kampanya dahilinde deri koruma kiti ve kauçuk paspas setiyle birlikte hepsine 6500 tl verdim.

kısaca navigsayondan bahsetmek istiyorum. yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin ama sanırım artık nokia nın geliştirdiği ve daha sonra audi bmw ve mercedes konsorsiyumuna sattığı "here"ı kullanmaktadır. gerçekten başarılı olduğunu düşünüyorum. bu navigasyonun en güzel tarafı şu aracınıza "volvo id" yi tanıttıktan sonra, here sitesine girip gitmek istediğiniz noktayı işaretliyorsunuz. daha sonra "paylaş" deyip " araca gönder (send to car)" diyoruz. aracımıza bindğimizde uygulamalar sekmesine girdiğimizde siteden gönderdiğimiz nokta "send to car" uygulamasında görünüyor ve navigasyonla buraya sizi götürüyor. bu şekilde araca binerek gideceğimiz yeri bulmak için çabalamıyoruz. evimizde iş yerimizde rahat rahat kendi bilgisayarımızda gideceğimiz yeri arayıp bulup işaretleyip araca gönderiyoruz. burda yazarken biraz karışık gelmiş olabilir ancak çok pratik.. bi ara servisteki bu işlerden anlayan yetkili arkadaş çok iyi değil filan demişti ama meğerse eski satılan programdan bahsediyormuş çünkü bana 2 senedir güncelleme gelmedi demişti. daha sonra bana yükledikleri versiyonun eski ancak nisan ayına ait bir güncelleme olduğunu volvonun sitesinden buldum ve kendim güncelledim. şu an için gayet mutlu bir birlikteliiğimiz var :)

biraz karışık oldu ama kusura bakmayın. spesifik sorularınız olursa yardımcı olmaya çalışırım. kısacası tavsiye ederim. navigasyon ayrıca tft ekranda da sizi yönlendirecek şekilde çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi röyk -- 2 Eylül 2015; 14:42:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: verom

merhaba tekrar,

2015 aracı olan bir arkadaş yeni sensus ve navigasyon ile ilgili sorular sormuş. bende 2015 mart çıkışlı aracıma aksesuar kampanyası dahilinde park pilotu arka kamera ve yeni navgasyon aldım. gerçekten de tavsiye ederim bu aksesuarları. kampanya dahilinde deri koruma kiti ve kauçuk paspas setiyle birlikte hepsine 6500 tl verdim.

kısaca navigsayondan bahsetmek istiyorum. yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin ama sanırım artık nokia nın geliştirdiği ve daha sonra audi bmw ve mercedes konsorsiyumuna sattığı "here"ı kullanmaktadır. gerçekten başarılı olduğunu düşünüyorum. bu navigasyonun en güzel tarafı şu aracınıza "volvo id" yi tanıttıktan sonra, here sitesine girip gitmek istediğiniz noktayı işaretliyorsunuz. daha sonra "paylaş" deyip " araca gönder (send to car)" diyoruz. aracımıza bindğimizde uygulamalar sekmesine girdiğimizde siteden gönderdiğimiz nokta "send to car" uygulamasında görünüyor ve navigasyonla buraya sizi götürüyor. burda yazarken biraz karışık gelmiş olabilir ancak çok pratik.. bi ara servisteki bu işlerden anlayan yetkili arkadaş çok iyi değil filan demişti ama meğerse eski satılan programdan bahsediyormuş çünkü bana 2 senedir güncelleme gelmedi demişti. daha sonra bana yükledikleri versiyonun eski ancak nisan ayına ait bir güncelleme olduğunu volvonun sitesinden buldum ve kendim güncelledim. şu an için gayet mutlu bir birlikteliiğimiz var :)

biraz karışık oldu ama kusura bakmayın. spesifik sorularınız olursa yardımcı olmaya çalışırım. kısacası tavsiye ederim. navigasyon ayrıca tft ekranda da sizi yönlendirecek şekilde çalışıyor.

Merhaba. Aksesuarlarınızı güle güle kullanın.

Benim merak ettiğim geri görüş kamerası ve park asist.

Kullanımı nasıl? Faydalı mı? Ve fiyatı neydi siz alırken? Teşekkürler...

• kampanya 6500 tl yi bulan aksesuar alımlarında arka kamera hediyeydi. o yüzden net rakam verememekle birlikte arka kamera 2900 ön park sensörü 1750 tl civarıydı diye hatırlıyorum. aracımda mevcut arka park sensörü vardı, ön park sensörünü alınca otomatik park pilotuyla birlikte geldi.
    arka kamerası çok başarılı, sokak aydınlatması olmasa bile geri vitesi ışığı yeterli görüş sağlamakta. ön park sensörü ise standart gayet düzgün çalışıyor. otomatik park pilotu ile gelmesi güzel bi sürpriz oldu benim için. eski aracımda da vardı zaten, kullanmışlığım var. olunca kullanıyosun , eksikliğini hissetmiyorsun.
  • Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için...
  • 1.5 dizel ustunde calistiklari bilgisinin kaynagi: ankara grup volvo bayisindeki satis danismanlarindan, internette bir kac otomotiv sitesinden ve bu yaz volvo car turkey de staj yapmis olan bir arkadasimdan aldim bu bilgiyi. V40 d2 ile ilgili de staj yapan arkadasin dedigi uzere volvo car turkey 2000 tane v40 d2 stoklamis. Ne kadar yeter orasi belli olmaz tabii.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • renatgad R kullanıcısına yanıt
    mesajınız için çok teşekkür ederim. Sanırım kampanya vs. bekleyeceğim. 4.000 tl oldukca ucuk bir rakkam halihazirda gps ve donanım bulunan aracta navigasyon icin, dediginiz gibi denemekte de fayda var :)

• quote:

Orijinalden alıntı: röyk

kampanya 6500 tl yi bulan aksesuar alımlarında arka kamera hediyeydi. o yüzden net rakam verememekle birlikte arka kamera 2900 ön park sensörü 1750 tl civarıydı diye hatırlıyorum. aracımda mevcut arka park sensörü vardı, ön park sensörünü alınca otomatik park pilotuyla birlikte geldi.
    arka kamerası çok başarılı, sokak aydınlatması olmasa bile geri vitesi ışığı yeterli görüş sağlamakta. ön park sensörü ise standart gayet düzgün çalışıyor. otomatik park pilotu ile gelmesi güzel bi sürpriz oldu benim için. eski aracımda da vardı zaten, kullanmışlığım var. olunca kullanıyosun , eksikliğini hissetmiyorsun.

1750 tl ye ön sensör yaptırınca direk park pilot ile mi geliyor? fiyat çok iyi değil mi böyle yoksa ben mi yanlış anladım

• anlamadığım bu kadar uçuk navi parası neden veriyorsunuz onun yerine mirrorlink yapın hatta forumda daha önce birisi yapmıştı daha ucuz ve daha kullanışlı bu sayede telefonunuzu kullanarak navi kullanırsınız üstelik volvonun her navi güncellemesinde 100 dolar para ödemezsiniz
  • Merhaba, yaklaşık bir haftadır aracın advance donanım paketli versiyonunu kullanıyorum. Araçta aux girişini ve bahsedilen DVD oynatıcı girişini bulamadım. Torpido gozundeki SCT'nin monte edildiği kısım da boş görünüyor. Bu konuda beni aydınlatabilecek var mı?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: t-genc

Merhaba, yaklaşık bir haftadır aracın advance donanım paketli versiyonunu kullanıyorum. Araçta aux girişini ve bahsedilen DVD oynatıcı girişini bulamadım. Torpido gozundeki SCT'nin monte edildiği kısım da boş görünüyor. Bu konuda beni aydınlatabilecek var mı?

Teşekkürler

Merhaba, belirli bir model yılından sonra gelmeye başladı bu araçlar. 2014'den itibaren olabilir emin değilim ancak 2013 modellerde kesinlikle yok (standart olarak). Haliyle android işletim sistemi ve Volvo'nun değil de başka bir navigasyon kurulumu vs. imkan dahilinde değil.
  • bdurmus kullanıcısına yanıt
    Aksesuar kampanyasından 4500tl alışverişim oldu,park pilotu hediye edildi.ön park sensörü park pilotu ile beraber geliyor.

• mirrorlink tam olarak nedir bilmiyorum. telefon ekranının, aracın ekranına yansıtılmasıysa çok mümkün olduğunu sanmıyorum 2015 my olan araçlarda. ayrıca yüz dolar navigasyon güncellemesi ile ilgili olarak ta benim bi bilgim yok. geçen hafta kendim navigasyonu volvo nun sitesinden güncelleme dosyasını indirip güncelledim.
    ben kampanyayla alınca navigasyon bana 2000tl gibi bir fiyata geldi. fiyatı yine de çok bulablirsiniz. "send to car" özelliği ve kadranın ortasında yol yönlendirmeleri açıkçası şu an için bana sürpriz olan güzellikleri oldu.
  • RST 13 kullanıcısına yanıt
    hangi aksesuarları aldınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: röyk

mirrorlink tam olarak nedir bilmiyorum. telefon ekranının, aracın ekranına yansıtılmasıysa çok mümkün olduğunu sanmıyorum 2015 my olan araçlarda. ayrıca yüz dolar navigasyon güncellemesi ile ilgili olarak ta benim bi bilgim yok. geçen hafta kendim navigasyonu volvo nun sitesinden güncelleme dosyasını indirip güncelledim.
    ben kampanyayla alınca navigasyon bana 2000tl gibi bir fiyata geldi. fiyatı yine de çok bulablirsiniz. "send to car" özelliği ve kadranın ortasında yol yönlendirmeleri açıkçası şu an için bana sürpriz olan güzellikleri oldu.

navigasyonu o fiyata bulsam direk alacağım :) en uygun aldığım fiyat benim 3.730 oldu. siz nasıl bir kampanyadan bu fiyata aldınız acaba ?
  • unusuall U kullanıcısına yanıt
    Aracım 2015 Ağustos çıkışlı
  • metalshock kullanıcısına yanıt
    6500 tl lik aksesuar aldım arka görüş kamerası bedavaya geldi. yani şöyle diyelim kısaca, ön park sensörü/park pilotu, geri görüş kamerası, navigasyon, volvo deri koltuk bakım kiti, volvo kauçuk paspas toplamda 6500 tl.
  • 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.