Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (119. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.801
Cevap
114
Favori
649.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nazarlık oldu artık:))
  • aracınız daha yeni olduğu için ortalama tüketiminize göre belirlenen menzil rakamı doğru olmayabilir. biraz yol yaptıktan sonra kullanım stilinize göre daha doğru bir değer ortaya çıkacaktır ama şimdiden söyleyeyim o katalogdaki 3 küsür litreli değerleri görmeniz mümkün değil, 2 katı gibi değerler görmeniz olasıdır bilginize
  • geçenlerde istanbul - bursa yaptım. sürekli yüksek hızlarda seyrettim 6 lt ortalama tüketim oldu yani 1 depo ile 860 km yapar, cruise control ile 90 a sahitler giderseniz 1000 km yide görürsünüz ama istanbul içi dur kalklı yokuşlu trafikli kısa mesaje kullanırsanız benim gibi ozaman 600-650 km civarı bir menziliniz olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaTaDoR

Bu arada aşağıdaki gibi mat duman grisine kaplatayım diyorum arabayı. Beyaz aracın bakımı kolay, rötuş belli olmuyor, kirliyken bile güzel gözüküyor vs. artıları çok ama kararsızım.

Volvo V40: Ve O Sensin

Komple folyo kaplama için fiyat aldım. Titanyum gri çok fena yakışıyor bence, bir de matı oldu mu tadından yenmez gibime geliyor ama emin değilim işte; arabayı mahvetmeyelim. Görüş belirtmek isterseniz memnun olurum ;)

Titanyum grisi de şöyle:
    [image]http//i.hizliresim.com/e7aOMm.jpg[/image]

Dediginiz renkte kaplanmis bir mercedes gordum bugun. Cok iyi bir renk bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rorschach_ -- 22 Şubat 2014; 2:21:43 >

• Ben İstanbul şehir içi kullanımında 730 km. civarı gidiyorum bir depo benzinle.
  • rorschach_ kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle yazmayın; herkes en çok yakışan renk mat duman grisi diyor. Beyaz da çok hoşuma gidiyor bir yandan. Öyle kararsızim ki anlatamam
  • quote:

Hocam şöyle yazmayın; herkes en çok yakışan renk mat duman grisi diyor. Beyaz da çok hoşuma gidiyor bir yandan. Öyle kararsızim ki anlatamam
    volvonun yeni dizel motorlı v40 gelecek mi ?
    http://www.volvocars.com/intl/top/corporate/volvo-sustainability/pages/sustainability-news.aspx?itemid=402

• MaTaDoR kullanıcısına yanıt
    Bence R-Design için beyaz daha belirgin oluyor. Camları da çok koyu olmamak koşulu ile film kaplatırsanız güzel bir kontrast oluşur...
  • Beyler şu arac advance mi premium mu. Eğer advance ise fiyat çok uygun değil mi?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-duzce-burak-tan-2013-volvo-v40-d2-dizel-otmatik-hatasiz-17km-154855256/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgnkr

Bence R-Design için beyaz daha belirgin oluyor. Camları da çok koyu olmamak koşulu ile film kaplatırsanız güzel bir kontrast oluşur...

Evet zaten camlarım filmli. Şu anki beyaz hali de çok hoşuma gidiyor. Biraz daha kullanayım böyle en iyisi.

Bu arada bugün drl, arka led ve kaşların aynı anda yandığı yazılımı yüklettim. Auto modda gündüz, kısa farlar hariç hepsi yanıyor. Gece ise tampondaki drl'ler sönüp kısa farlar yanıyor. Dolayısıyla tam istediğim görsel oluştu. Size de tavsiye ediyorum.

@youngeagle86;

Araç advance ve fiyat anormal düşük. Taklalı, alttan hasarlı veya sel hasarı gibi bir durumu olabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dgnkr

Evet zaten camlarım filmli. Şu anki beyaz hali de çok hoşuma gidiyor. Biraz daha kullanayım böyle en iyisi.

Bu arada bugün drl, arka led ve kaşların aynı anda yandığı yazılımı yüklettim. Auto modda gündüz, kısa farlar hariç hepsi yanıyor. Gece ise tampondaki drl'ler sönüp kısa farlar yanıyor. Dolayısıyla tam istediğim görsel oluştu. Size de tavsiye ediyorum.

@youngeagle86;

Araç advance ve fiyat anormal düşük. Taklalı, alttan hasarlı veya sel hasarı gibi bir durumu olabilir.

Fiyat anormal düşük bence de. Premiumları o fiyata ancak bırakıyorlar. Galerici olduğu için hasarlı olma ihtimali yüksek ama insan neden hasarsız boyasız yazar ki alan kişi zaten baktırmayacak mı.

• youngeagle86 kullanıcısına yanıt
    belkide aractan haberi yoktur satan elemanin (tabi dusuk ihtimal) ama yerinizde olsam en azindan gider bakardim bakmasi bedava
  • Sadece 450 tl hasar gozukuyor. Tampon boyasi olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonywayt

Sadece 450 tl hasar gozukuyor. Tampon boyasi olabilir
    Arkadaslar esenlikler.

Pazartesi gunu servisi arayip soracagim ama belki bilen arkadaslar vardir diye once size sormak istedim.

Volvo V40 D2 Powershift Advance + Base Pack aracima geri gorus kamerasi taktirmayi dusunuyorum.Base paket oldugu icin "Arka park kamerasi hazirligi" mevcut gozukuyor.Bu durumda asagidaki adreste anlatildigi gibi kablo dosenmesine ihtiyac olmayip,sadece kamera yerlestirilmesi ve on panele acma/kapatma dugmesi yerlestirilmesi islemi mi yapilacak yoksa tum islemler yapilacak mi ?

Base pakette "Arka park kamerasi hazirligi" yazdigina gore bazi on hazirliklar fabrika cikisi bir noktaya kadar hazir edilmistir diye dusunuyorum.

http://accessories.volvocars.com/AccessoriesWeb/Accessories.mvc/tr-TR/TR/V40%2813-%29/2014/D2/Automatic/L.H.D/ShowDocument/ShowIiDocument/VCC-453934-1/NOTHING

Sizin de fikirlerinizi alabilirsem cok memnun olurum.

• quote:

Dostum bu konuda gereken cevapları bugün araştırdım ve takılmış örneği üzerinde deneyerek öğrendim. iGO yüklü araçta TFT'ye dönüş uyarıları gelmiyor. O uyarılar sadece entegre navigasyon(şu eski ve pahalı olan) ile kullanılabiliyormuş. Dolayısıyla iGO navigasyonlu da alsanız bilgiler sadece 7 inçlik ekranda görünecek. Cuma gününe sıra aldım, kısmetse iGO'lu olanını aracıma taktıracağım.

Bu arada koyu renkli jantları pek sevmediğimden aracımdaki standart R-Design jantları değiştirdim, yenileri şöyle(modeli: Vossen CV7 Silver Polsihed):

Esenlikler.

Jant'lariniz oldukca guzel.Araca cok yakismis.Gule gule,kazasiz,belasiz bol km'ler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Polestar2

Bu mesaj silindi.
    Yeni motorlar ve fiyatlar hayırlı olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: autograph

Yeni motorlar ve fiyatlar hayırlı olsun...

Alıntıları Göster
    bu fiyatlarla 2014 satış rakamları yarı yarıya düşecektir. döviz ve ötv deki artıştan kaynaklanan fiyatları anlayışla karşılamakla birlikte opsiyonel donanım fiyatları çok yüksek. diğer premium araçların opsiyonlarına neredeyse iki kat fark atıyor volvo fiyatları. cam tavan fiyatları hiç bir markanın bu kadar pahalı değil mesela.
  • roqi R kullanıcısına yanıt
    1000 - 1500 liraya geyik derisi koltukta alabilirsiniz volvoda
  • quote:

Orijinalden alıntı: roqi

bu fiyatlarla 2014 satış rakamları yarı yarıya düşecektir. döviz ve ötv deki artıştan kaynaklanan fiyatları anlayışla karşılamakla birlikte opsiyonel donanım fiyatları çok yüksek. diğer premium araçların opsiyonlarına neredeyse iki kat fark atıyor volvo fiyatları. cam tavan fiyatları hiç bir markanın bu kadar pahalı değil mesela.

Alıntıları Göster
    V40 Cross Country D2 Advance Dizel 1560 cc 115 hp Powershift 99.950k güncel fiyat. birkaç donanımla birlikte çok rahat 120.000k olacaktır. bu fiyatlardan sonra kafam iyice karıştı. bu fiyatlara 1-2 yaşında temiz D segment araçlarda alınabilir. yardımcı olursanız sevinirim. ikinci el piyasası çok iyi olmayan yada henüz şekillenmemiş C sınıfı bir v40 mı, yoksa 2.elde zaten gerçek değerini bulmuş D sınıfı temiz 2.el bir araç mı alınır?
    şimdiden teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: roqi

V40 Cross Country D2 Advance Dizel 1560 cc 115 hp Powershift 99.950k güncel fiyat. birkaç donanımla birlikte çok rahat 120.000k olacaktır. bu fiyatlardan sonra kafam iyice karıştı. bu fiyatlara 1-2 yaşında temiz D segment araçlarda alınabilir. yardımcı olursanız sevinirim. ikinci el piyasası çok iyi olmayan yada henüz şekillenmemiş C sınıfı bir v40 mı, yoksa 2.elde zaten gerçek değerini bulmuş D sınıfı temiz 2.el bir araç mı alınır?
    şimdiden teşekkürler..

Alıntıları Göster
    bakalım geyik derisi koltukların fiyatları ne olacak zamdan sonra.

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.