Şimdi Ara

VOLVO S80 D2 Mİ T4 BENZİNLİ Mİ??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sene sonu kampanyalarından faydalanayım diye 2005 model Subaru Foreter arabamı değiştirmeye karar verdim. Ancak subarunun rahatlığından sonra Mercedes E250 CGI almaya niyetlendim ve Mercedes bayinden fiyat bekliyorum. Kasım sonuna kadar düşündüğüm fiyatı vermezlerse eğer aşağıdaki arabaları düşünüyorum.

2010 Audi A6 TDI 40-60.000km arası 100-115 tl ama aracın hem içi hemde dış kasası değişti????
    2011 Volvo S80 D3 15-25.000km arası 100-115.000tl bu araç optimal bir araç gibi ama byeni modellerde ekran vs var fatura alamayacağımdan vergi dezavantajı olabilir???
    2012 Volvo S80 D2 120bg test sürüşü yaptım ve şehiriçi hiç fena sayılmazdı ama yokuşta o kasa çeker mi bilmiyorum, acaba bir süre sonra arabanın motoru zayıf gelir mi?
    2012 Volvo S80 T4 180bg test sürüşü yapma imkanım olmadı ama 180 bg insanın ilgisini çekiyor ama zaten subarunun 10lt yaktığı için değiştirmeyi düşündüğümden bu arabada yaklaşık 10 lt yakar ve ikinci elde üzebilir diye düşünüyorum.

yorumlarınızı bekliyorum.

Bu sırada arabamı sadece şehiriçi ve yılda yaklaşık 12-14.000 km kullanıyorum. Sıfır Volvo1.6 lar 90-100 bin tl civarında

• Mercedesten ne kadar fıyat aldınız merak ettım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 140.000tl fiyat verdim, henüz cevap alamadım ama Kasım sonu aralık başı görüşelim arabalar henüz gelmedi geldiğinde kredisi onaylanmayan vs olursa ona göre bekleyeceğiz. MAyıs ayında kasa makyajlanacak diye de sıkıştırıyorum mercedes i...
  • E250 o km ıcın mı bu fıyat bayı ne kadar ıstıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.