Şimdi Ara

Volte (4G Sesli Arama) Destekleyen Telefon Modelleri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
7
Favori
25.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zaltun

Bende lg g3 için volte destekli bir rom bulursam onu yükleyeceğim. Cihaz donanım olarak destekliyor volteyi ama volte destekli bir rom bekliyorum.

Vodafone ispanya romunu dene derim. Bende öle yapmıştım Z3 için. Volte desteği veriyorlarmış g3 içinde. Birde mümkünse vodafone hatla denemeye çalış. Grup şirketleri olduğu için altyapıları benzer olabilir en azından benim kanaatim öle. Çıkabilecek sorunları azaltmış olursun böylece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senolars

Bende de lg g3 var mm polonya rom yüklü. Online işlemlerde Volte desteklemiyor diyor.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Volte (4G Sesli Arama) Destekleyen Telefon Modelleri

Volte (4G Sesli Arama) Destekleyen Telefon ModelleriVolte (4G Sesli Arama) Destekleyen Telefon Modelleri

Tt hat kullanıyorsun galiba. Dediğim gibi vodafone ispanya romunu öneririm. Kullandığın rom generic rommu? Operator versiyonu değil galiba. Generic versiyonlarda genelde volte desteği olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanates86

quote:

Orijinalden alıntı: muratai

Volte ile operatorler arasi gorusme var mi yok mu?
    Vodafone sadece iki tarafta volte ve vodafone ise olur demisti sanki. Cok sacma?

Maalesef henüz yok, olucakmı belli değil belki hiç olmayabilirde. Amerika'da var, İtalyada çalışıyorlar üzerinde. Voltenin en büyük sorunu o. Yurtdışından pek çok ülkede aynı

İyide o zaman çok saçma değil mi?
    Volte olan operatör merkezine volte ile bağlansın, ara bağlantıyıda HD olmayan eski usul yöntemle iletsin.
    İki cihazın birbirini ip / voip bazlı aramasına ne gerek var? Öyle olduktan sonra internet paketi olan birini vatsaptan / mesıncırdan ararsın hem dakika paketin gitmez hemde al sana HD ses.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: osmanates86

quote:

Volte ile operatorler arasi gorusme var mi yok mu?
    Vodafone sadece iki tarafta volte ve vodafone ise olur demisti sanki. Cok sacma?

Maalesef henüz yok, olucakmı belli değil belki hiç olmayabilirde. Amerika'da var, İtalyada çalışıyorlar üzerinde. Voltenin en büyük sorunu o. Yurtdışından pek çok ülkede aynı

İyide o zaman çok saçma değil mi?
    Volte olan operatör merkezine volte ile bağlansın, ara bağlantıyıda HD olmayan eski usul yöntemle iletsin.
    İki cihazın birbirini ip / voip bazlı aramasına ne gerek var? Öyle olduktan sonra internet paketi olan birini vatsaptan / mesıncırdan ararsın hem dakika paketin gitmez hemde al sana HD ses.

Maalesef oyle gelistirilmesi lazim insallh bizim operatoler bir araya gelip volte konusunda ortak calisma yaparlar. VoLTE bazi avantajlari su. Whatsapptan arasin ama voltede direk no ariyosrun normal telefondan arama yapar gibi. Ayrica volte icin kullanilan veri, senin internet paketinden dusmuyor. Ayrica karsi tarafa arama cok hizli gidiyor (2sn civari maks.). En buyuk avntajida arama sirasinda karsi tarafla gorusurken bile resim, video paylasabilmen, internete girebilmen. Karsi taraf volte desteklemiyosa bile sen arama yaptiginda 4g de kaliyosn interneti kullaniyosun ve 2 sn civari maksimum aramanin karsi tarafa gitme suresi var. volte olmayan ama 4.5g kullanan biri arama surelerinin 3g gore 2-3 saniye daha uzadigini farketmistir. buda 4.5g teknolojisinin sadece internet tabanli bir teknoloji olmasindan ve arama sirasinda 4g den 3g/2g ye gecis yapmasindan kaynaklaniyor. Ayrica batarya omrude artiyor volteyle beraber cunku surekli 4g/3g gecisi olmayacak. Dedigim gibi eksikleri olmasina ragmen bir surude avantaji var.

• Samsung Galaxy S6 Edge telefonuma bu gün güncelleme geldi. Aktif olmayan volte servisi şimdi aktif hale geldi. Vodafone kullanıyorum. Volte servisini aktif etmek için üye olmamız gerekiyor mu?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Volte (4G Sesli Arama) Destekleyen Telefon ModelleriVolte (4G Sesli Arama) Destekleyen Telefon ModelleriVolte (4G Sesli Arama) Destekleyen Telefon Modelleri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Vodafone da bir üyelik filan gerekmiyor ama yinede müşteri hizmetlerini aktif mi diye sor istersen.

• arkadaşlar hattım turkcell cihaz note 5. ancak turkcell in sitesinde destekleyen modeller arasında s6 varken note 5 yok! bunun mantıksızlığını açıklayacak biri olursa çok sevinirim :)
  • 4.5G uyumlu cihazı olan abonelerin VoLTE destekleyen cihazlarla abone olarak HD ses ve video arama yapabildikleri servistir.
    Turkcell VoLTE uyumlu cihazlar aşağıda belirtilmiştir:
    Samsung S6
    Samsung S6 Edge
    Samsung S7
    Samsung S7 Edge
  • M9 a nezaman guncelleme gelicek acaba bekle dur samsung ve lg ilkkez bi guncellemeyi en once verdiler gozlerim doldu

• Play Store'da Volte adında bir program var bunu mu indireceğiz kullanmak için yoksa kendi kendine mi aktif oluyor?
    Bir de görüntülü konuşmayı felan nasıl yapacağız?

• Lg g4 yurtdisi telefonu olanlar polonya 20i romunu yuklesinler..hd+ yani volte aktif oluyor..

• Benim anlamadığım note 3 ve 4 te olan volte desteği neden note 5'te yok.

Bir diğer sorumsa burada yazan Samsung dışında ki diğer marka telefonlarda sanırım şebeke üzerinden 3G görüntülü görüşme de yok... Bu doğru mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perSNN -- 24 Temmuz 2016; 16:43:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: perSNN

Benim anlamadığım note 3 ve 4 te olan volte desteği neden note 5'te yok.

Bir diğer sorumsa burada yazan Samsung dışında ki diğer marka telefonlarda sanırım şebeke üzerinden 3G görüntülü görüşme de yok... Bu doğru mu?

Note 3'ün Türkiye'de satılan versiyonlarında zaten 4G yok. Yurtdışınaki cihazlarla kıyaslamayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

Note 3'ün Türkiye'de satılan versiyonlarında zaten 4G yok. Yurtdışınaki cihazlarla kıyaslamayın.

Peki LG G4, G5 ve V10'da şebeke üzerinden 3G görüntülü görüşme yapılabiliyor mu? S7 veya S7 edge almamızşart gibi sanırım...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

Peki LG G4, G5 ve V10'da şebeke üzerinden 3G görüntülü görüşme yapılabiliyor mu? S7 veya S7 edge almamızşart gibi sanırım...

Hayır LG'lerde 3G üstünden görüntülü görüşme yok onlarda 4G üstünden var. Vilte diye aratabilirsiniz.

• Alpha aveayı arıyorum açmıyor

• Note 4 de bu destek türkiye için yok sanırım.

• Turkcell Samsung s6 s7 ile LG g4 g5 e destek veriyor sadece..hiçbir ayfon a vermiyor

• arkadaşlar telefonum 6s plus ve hattım türktelekom volte desteği yok diyor türktelekom menüsünden aktif edemiyorum bilgi verebilirmisiniz.
  • htc 10 da voLTE var mı? varsa kullanıma nasıl açılır?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.