Şimdi Ara

Volkswagen'in emisyon skandalı büyüyor (315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.319
Cevap
21
Favori
215.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben hürriyet okumuyorum​ ve haberi ilk kez gördüm, paylaşan arkadaşa teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emisyon mu kaldı gençler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Emisyon mu kaldı gençler

Dünyada fosil yakıtlı araç oldukça emisyonda olacaktır. VW'nin başını da ağrıtmaya devam edecektir
  • Ağrıtsın da bu konu başlığı acayip uzadı belki tarihin en çok mesaj atılan haber konusu olabilir orası ilgimi çekiyor benim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Ağrıtsın da bu konu başlığı acayip uzadı belki tarihin en çok mesaj atılan haber konusu olabilir orası ilgimi çekiyor benim

Hani Almanlar dürüsttür, hile yapmazlar kaliteli iş yaparlar mottosu yıkıldığı için belki ilgi görüyordur
  • Bu kadar skandala rağmen hala binek + ticari toplam araç satışında VW 1. sırada. Milletçe aşığıyız resmen. Beni de öyle sanmayın sakın. Benim satın alınabilecek araçlar listemde VW ancak 4. sırada kendine yer bulur.

1.Mercedes 2.Bmw 3.Audi 4.VW

Herkese iyi forumlar...

• http://blog.caranddriver.com/what-is-vw-going-to-do-with-all-those-bought-back-tdis/

Bunları Rusyaya falan göndereceklerdi, ama ABD mahkemesi tamir edilmeden ihracat yapılmasını da engellemiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C E B R A I L -- 16 Nisan 2017; 15:48:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

http://blog.caranddriver.com/what-is-vw-going-to-do-with-all-those-bought-back-tdis/

Bunları Rusyaya falan göndereceklerdi, ama ABD mahkemesi tamir edilmeden ihracat yapılmasını da engellemiş..

Ava giderken avlanmak denir buna

• autotech1 kullanıcısına yanıt
    Yurtiçine bakıyorsun da yurt dışında da Toyota yı geçti bu sene de ilk 3 e oynar.

Skandal bitti bizim forum boş boş dilllendiriyor can sıkıntısından herhalde..

• büyüsün büyüsün ben bu olayı yurtdışında daha da büyür diye tahmin ediyordum fakat burada hasır altı.Nasılsa burası türkiye vosvos mükemmel araba diye diye golfü 100 bini aştırdık.DSG de bi ton arıza çıkmasına rağmen dillendirilmiyor.Her arabada her markada sorunlar oluyor ama burada biz ülke olarak fanatik vosvosçuyuz.Pasat sahipleri kendilerini merso ve üzeri araba sürüyor sanıyor.Son dönemdeki merso kalitesi de buna sebep gerçi de durum böyle.Neyse konudan sapmayalyım yapılan sahtekarlık cezasını bulsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qaan77 -- 15 Mart 2018; 10:33:29 >
  • C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    Yani bir nevi ellerinde patlamis
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolfen1976

Yani bir nevi ellerinde patlamis

VW'nin zaten temiz bir disiplin cezasına ihtiyacı var
  • VW batacak

• Turkiye oldukca vw batmaz. Koruma arabalari makam arabalari belediye valilik emniyet vs. vs. arabalari cogunlukla passat ve dizel. Diger alman markalarini saymiyorum bile. Kamuda kullanilan arac markalarina bakin.Turkiye var oldukca alman otomotiv sirketleride var olacaktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: EDC-58

Turkiye oldukca vw batmaz. Koruma arabalari makam arabalari belediye valilik emniyet vs. vs. arabalari cogunlukla passat ve dizel. Diger alman markalarini saymiyorum bile. Kamuda kullanilan arac markalarina bakin.Turkiye var oldukca alman otomotiv sirketleride var olacaktir.

Katılıyorum. Sürekli Almanya eleştirilir ama sürekli de alman araçları alınır.
  • Yakışmadı
  • Herhangi bir firmanın tüketicileri kandırmaya yönelik hiçbir girişimi ona yakışmaz
  • Emisyon skandalı üzerinden 1.5 sene geçmiş millet hala yok vw batacak bilmem ne.

O olay bitti bile geçiniz

• O olay bitmedi asıl şimdi başlıyor. Dizel araçların sonu gelince elektrikli ve hibrit araç üretmek zorunda kalacak vw ve diğer dizelciler. Yapamazlarsa nokia gibi batacaklar

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.