Şimdi Ara

Volkswagen Golf mü, Lancia Delta mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
6.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu topikten delta çıkmasına çok şaşırdım açıkçası forum beklediğimden objektif bu konuda bencede delta...farklı bir araba...
  • delta parasını hak eden bir araç.
  • Çoğunuz bu aracın adı Proton olsa tipsiz derdiniz dalga geçerdiniz, ancak Lancia diye övüyorsunuz.

Lancia eskilerin ralli şampiyonluğu kazanan markası; ancak uzun yıllar uykuya dalmış ve bu açıdan da tam güvenilir bir marka olmaktan uzaklaşmış. Elimizde ürettiği bir seri hakkında uzun yıllara dayanan bir müşteri memnuniyeti verisi yok. Bakım masrafları uzun yıllara yaydığımızda ne olacak? İkinci eli nasıldır?

Bu açılardan bakınca arkadaşın çok yanlış bir tercih yaptığını düşünüyorum. Unutmayalım ki İtalyanlar dayanaklı bir şey üretmezler, sadece stile önem verirler. Lancia Delta stil açısından da bir şeye benzemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teaman1977 -- 6 Aralık 2009; 20:00:10 >

• YORUM YOK.
  • Lancia "farklı" bir alternatif, doğru; fakat tasarımı bana göre değil, Golf' ü seçerdim.
  • Fikrimi değiştirdim.

@Polemik'le aynı görüşü paylaşıyorum.

ROLEX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bureda -- 6 Aralık 2009; 20:55:57 >
  • almanların arabaları gibi kadınları da çirkin öyleyse LANCIA DELTA diyorum
  • ha yukarda lancıa dedim ama. sanırım aldıktan sonra satmak gibi bir niyetiniz yok. zira lancıa yı aldıktan sonra ailenizin bir ferdi olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bureda

Fikrimi değiştirdim.

ROLEX

Saat merakı çok beter bir şey.

Kimseye tavsiye etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polemik -- 6 Aralık 2009; 23:14:20 >
  • Her şey tipten ibaretse 308 de kral bu sınıfta ozmn.
  • golf bana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

quote:

Orijinalden alıntı: bureda

Fikrimi değiştirdim.

ROLEX

Saat merakı çok beter bir şey.

Kimseye tavsiye etmiyorum.

Severim saatleri;

Tek sorun onları alacak paraya kıymaktan geçiyor.

Ben fazla kıyamayanlardanım .

Bu arada konu fazlasıyla kaynamakla birlikte konuyu açan taze üye de ortalarda görünmüyor.

• Burdayım, burdayım.Bir yere gittiğim yok
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.