Şimdi Ara

VOLKSWAGEN, DUNYA GENELINDE YAKLASIK 300 BIN ARACINI GERI CAGIRACAK (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
3.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akifsari

Doğuş da çağırır gitmişken periyodik bakım zamanınız gelmiş der

bir de bakım yapar en uygunundan

çayın ikinci şekerine de 1 lira para ister servis ücreti +1 lirayı öder çıkarsın

al sana hizmet

• quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

2009 2012 döneminde üretilen

EOS,GOLF,JETTA,PASSAT,SCİROCCO,TİGUAN ve TRANSPORTER model dizel araçların enjeksiyon devrelerinde bulunan teknik bir sorun nedeniyle tedbir amaçlı geri çağrıldığını açıkladı doğuş oto

araçların 2 litre CR TDI motorlarının yakıt yüksek basınç borularında kullanılan hammaddelerden kaynaklı boru ve bağlantılarında yakıt sızıntılarının meydana gelme olasılığı bulunmaktadır

Cihan, Benzinli, DSG'li Polo'larda sıkıntı yok değil mi?

yok rahat ol bizim pololar sağlam

• tamam özür dilerim okumadan atladım hemen...

teşekkürler yazan arkadaşları 1.6 larda sıkıntı yok sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smurats -- 17 Ocak 2012; 21:18:12 >
  • quote:

quote:

quote:

EOS,GOLF,JETTA,PASSAT,SCİROCCO,TİGUAN ve TRANSPORTER model dizel araçların enjeksiyon devrelerinde bulunan teknik bir sorun nedeniyle tedbir amaçlı geri çağrıldığını açıkladı doğuş oto

araçların 2 litre CR TDI motorlarının yakıt yüksek basınç borularında kullanılan hammaddelerden kaynaklı boru ve bağlantılarında yakıt sızıntılarının meydana gelme olasılığı bulunmaktadır

O DSG'ler patlarsa foruma bir daha almazlar bizi farkındasın di mi (benim garanti sırf bu yüzden 4 senelik... 1 yıl doldu zaten, kaldı 3 sene..)

• quote:

quote:

quote:

quote:

O DSG'ler patlarsa foruma bir daha almazlar bizi farkındasın di mi (benim garanti sırf bu yüzden 4 senelik... 1 yıl doldu zaten, kaldı 3 sene..)

. Acaip güldüm ya.

Yalnız şu japonlar geri çağırma yaptığında sallayan şahışları göremiyorum burda. Nicki beyaz eşya markası gibi olan birileri vardı onboardx falan filan bunlar yok ortalarda.

• quote:

quote:

quote:

quote:

resmen içimi okudun bazen diyorum alla-hım benim dsg araçlarımdan hiçbiri arza yapmasın bizi çuvala koyar taşlarlar forumda valla

bende bu yüzden hep 2 yıl uzattım

utancımdan konusunu bile açamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanair -- 17 Ocak 2012; 21:49:04 >

• vw i çok severim yakışmamış bu olay
  • Vw fanatiklerinin tepkisini merak ediyorum ben.
    Markanın kullanıcılarına yaptığı bir jesttir bu eğer yapmazsa sorunlu araçlar olarak tarihe geçicektir.
    Peugeot 307'nin kitlenen direksiyonu gibi mesela.
  • mercedes, bmw, Rolls-Royce ve toyota da bazı dönemlerde araçlarını geri çağırmışlardır.!

haber linkleri aşağıdadır.

http://www.otomobilgazetesi.com/otomobil.php?id=8481
    http://www.ntvmsnbc.com/id/25136845/
    http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/19197062.asp

neden yani vw çagırınca felaket tellalığı yapılıyor anlam vermek mümkün değil.....!!!!
    anlaşılan yine VW nin dalları malumm ...tmış birilerine....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exsalibur -- 17 Ocak 2012; 22:28:22 >

• Pıreminyum araçlar bunlar bozulmaz.
  • Bence helal olsun, hatalarını farkedip düzeltmeye çalışıyorlar.
  • 2.0 CR motorlar galiba bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

2.0 CR motorlar galiba bunlar.

Tdi var haluk abi
  • quote:

Tdi var haluk abi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Ayar pulu mu takacaklarmış?

• quote:

quote:

Tdi var haluk abi

CR= Common Rail zaten Tdi motoru anlatıyor Cihancım.

Eski dizeller PD idi (Pumpe Duse).

Yeniler CR.

Selamlar.
  • helal olsun aracımın arkasındayım diyor adamlarbiraz japonculuk oynamanın zararı olmaz

çağırılma nedeni :

Araçların, 2 litre CR TDI motorlarının yakıt yüksek basınç borularında kullanılan hammaddelerden kaynaklı boru ve bağlantılarında yakıt sızıntılarının meydana gelme olasılığı bulunmaktadır. Geri çağırılan araçların yüksek basınç borularına titreşim sönümleyici eklenerek, ilgili sorun giderilmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electrostatic -- 18 Ocak 2012; 0:41:08 >
  • beklediğim arkadaş gelmedi gitti
  • Prestij sahibi otomobil firmalarının bu tip hatalara düşmemesi lazım ama olan olmuş bikere
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.