Şimdi Ara

vodafonelilere 1 aylik 1gb internet bedava.. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
12
Favori
10.457
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FARKLI noktalarda testimi yaptım. Vodafone 3g ağlıyor. Sarigol küçükköy gop meydan sultangazi vs. Kısacası avea çok stabil. Turkcell fena değil. Vf kötü.

Çok basit test yaptım. YouTube klip açtım. Birde cebi modem olarakta denedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUTAF -- 21 Ocak 2013; 0:00:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesaj ile iptali hala beceremedik sanırım. Vodafone forumlarında kimse direkt yardımcı olamamış. Sadece telefon numarası alıp geri dönüş yapmışlar. Bazıları da cep merkezlerinde iptal ettirebilmiş. Yarım yamalak iş yapıyorlar.

Bu arada kota sorgulamayı da beceremedim. Nereye, ne atıyoruz acaba?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_7

quote:

Orijinalden alıntı: confickerbelasi

turkcell'in 1gb sınırsız'ı 1gb sonrası 96kb/sn ve ilk ay 12,9lira sonraki 11ay 19,9lira bu daha iyi.

Şimdi baktim 25 TL paket fiyati

ben 19,9lira'dan aliyorum 11,aya kadar boyle devam bir ara bakmistim 32lira gormustum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizde aldık da cepnet gittimi yani şimdi
  • kenarda duran hattı gidip vodafone taşısam 1 gb interneti alabilirmiyim acaba ?şimdiden tşkler
  • ne kadar mb kaldığını nasıl öğrenebiliriz? 1 gb bittikten sonra kullanıma izin vermiyor değil mi? yoksa faturada süpriz yaşamayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: pvp_headshot

kenarda duran hattı gidip vodafone taşısam 1 gb interneti alabilirmiyim acaba ?şimdiden tşkler

kenarda duran bir hattını faturasız vodafone taşı ve bedava 1gb interneti kap ben 4 hattımı vodafone taşıdım 4gb bedava interneti kaptım bedava 1gb interneti kullandın eğer 1gb iptal edemiyorsan ya mh ara iptal et yada hattı diğer operatöre taşı sonuçta hat faturasız olduğu için sana fatura çıkmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

kenarda duran hattı gidip vodafone taşısam 1 gb interneti alabilirmiyim acaba ?şimdiden tşkler

kenarda duran bir hattını faturasız vodafone taşı ve bedava 1gb interneti kap ben 4 hattımı vodafone taşıdım 4gb bedava interneti kaptım bedava 1gb interneti kullandın eğer 1gb iptal edemiyorsan ya mh ara iptal et yada hattı diğer operatöre taşı sonuçta hat faturasız olduğu için sana fatura çıkmaz

yok ztn kullanılmıyor hat kampanyalarından yararlanmak için bir oraya bir buraya taşıyıp duruyoruz migrosta 40 tl çek kipadada 20 tl çek almıştım ztn vınndan geçmiştim teknosadan 19 tl ye baya kar oldu

• takip.

• takip
  • İlk mesajdaki gibi olmazsa şunları deneyin sırayla:

ABONE SUPER1GB

Olmazsa;

ABONE 1GB

3636ya gönderin.

• 1GB bitince kesiliyor mu? Bilgilendirme smsi geliyor mu? 1GB'ı kullanıp bitiren yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odanedemek -- 29 Ocak 2013; 14:10:30 >
  • hattı taşımak için başvurdum bugün geçmiş mesaj gönderdim yeterli bakiyeye ulaşınca başlıyacak diyor gitti gene
  • quote:

Orijinalden alıntı: odanedemek

1GB bitince kesiliyor mu? Bilgilendirme smsi geliyor mu? 1GB'ı kullanıp bitiren yok mu?

benim ki bitmeye yakın kendim sorguluyorum.

INTERNET SORGU yazıp 7048 e gönder.
  • internet için hangi paket avantajlı çözemedim gitti... kampanyalar sadece kafa karıştırıcı alayında bu böyle.
  • bence vodofone'a hic bulasmayin Turkcell varken vodofone kim?
    en iyi paketi turkcell yapmis turbo alnasi internet bu.

• quote:

hattı taşımak için başvurdum bugün geçmiş mesaj gönderdim yeterli bakiyeye ulaşınca başlıyacak diyor gitti gene

bugün hat açıldı mesajı gönderdim sana gelen mesaj geldi 5 dakika sonra 1gb verdi
    ayrıca bugüne has 100 dk vodafonlarla ve 100 mb internet verdi 1g hariç

• quote:

Orijinalden alıntı: confickerbelasi

bence vodofone'a hic bulasmayin Turkcell varken vodofone kim?
    en iyi paketi turkcell yapmis turbo alnasi internet bu.

boşta duran vf hattıma bedavadan 1 gb tanımladım, gittiğim her yerde yaptığım tüm denemelerde en iyi vf ve avéa çıktı... yaşadığın yere göre değişir, asıl TRKCLL kim???

• 3 kere müşteri hizmetlerine sordum tarih sonunda yenilenmeyecek dedi, iptal etmişsiniz dedi. Nasıl ettim bilmiyorum. İptal mesajlarının hepsi hatalı diye geri dönüş aldı. Neyse sonuçta yenilenmeyecekmiş. En azından benim için durum böyle. Yenilenirse rahatsız ederiz artık.
  • ücretsiz abonelik için son tarihi var mi sürekli mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 14 Şubat 2013; 1:27:33 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.