Şimdi Ara

Sınırsız ev interneti ayda 14.90 ₺. Üstelik ilk üç ay Faturanız Bizden!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.584
Cevap
9
Favori
44.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hsndnc

Merhaba özel numara alabiliyor muyuz 543 345 67 89 gibi, fiyatlari ne kadar subeden subeye degisir mi?

Var hocam alabilirsininz 110 lira karsiliginfa Gold numaralar var her subede ayni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crysiz kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Sabit ödemesi en düşük bir Faturalı Tarife önerebilir msnz?

Bir de telsiz vergisi kesmeyen faturasız Standart Tarife kapandı mı? Kapandıysa benzer tarife var mı?

Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademcv

Merhaba

Bir de telsiz vergisi kesmeyen faturasız Standart Tarife kapandı mı? Kapandıysa benzer tarife var mı?

Teşekkürler

Akil kupu 1 gb var hocam 25 i gecmez vergiler dahil, artik tum faturali hatlarda vergiler aliniyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

hocam hattım ve telefonum 4.5g uyumlu olmasına ragmen 4.5g den faydalanamıyorum vodofone self servısten baktıgımda eskı cıhazımı gordugunu farkettım hattımın sımdı benım sorum su musterı hızmetlerıne bulasmadan ben bu 4.5g muhabbetını nasıl cozebılırım telefonumu 4.5g lı olarak nasıl tanıtabılırım acaba varmı bır yolu

hocam telefonunuzun markasi ne 4.5g uyumlu olduguna eminmisiniz eger eminseniz telefonunuzu son guncel surumuyle mi kullaniyorsunuz? 4BUCAKG yazip 4545 gonderin hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Crysiz

quote:

hocam hattım ve telefonum 4.5g uyumlu olmasına ragmen 4.5g den faydalanamıyorum vodofone self servısten baktıgımda eskı cıhazımı gordugunu farkettım hattımın sımdı benım sorum su musterı hızmetlerıne bulasmadan ben bu 4.5g muhabbetını nasıl cozebılırım telefonumu 4.5g lı olarak nasıl tanıtabılırım acaba varmı bır yolu

hocam telefonunuzun markasi ne 4.5g uyumlu olduguna eminmisiniz eger eminseniz telefonunuzu son guncel surumuyle mi kullaniyorsunuz? 4BUCAKG yazip 4545 gonderin hocam

evet xiaomi redmi note 4

sebeke modunu lte yapin hocam eger sebeke modunda lte yoksa sorun teldedir yok eger lte varsa internet 4.5g olmuyorsa sorun ya sim karttinda ya da bolgesel bir sorundur

• Merhabalar. İstenmeyen SMS mesajlarınin bazılarında ret yazın XXXX numarasına mesaj gönderin diyor. Kolaylıkla çıkabiliyoruz. Bazılarında ise böyle bir ibare yok. Bunlarin listesinden çıkmak için ne yapmalıyım?

cevabınız için teşekkürler, bugün şubeye gittim hocam(çalışan gold numaradan hiç bahsetmedi) gold numara değil de elinizde olan faturalı numaraları genel sistemden kontrol edip verebiliyorsunuz sanırım, faturasızları ise şubede olanlardan seçebiliyoruz galiba, faturasız hat ücreti 57 TL, faturalı ise ayda 6 TL den 72 TL yapıyor faturasız hat alıp 20 TL ye numara değişikliği yapabilirsiniz dedi, tarifelere biraz baktım da faturasız tarifeler daha cazip gibi mega yeni 3 gb olan mesela bundan dolayı kararsız kaldım bu akıl küpü 4gb tarifesi abone alımını bitirdi mi? (vodafone nin sitesinde online olarak alınabiliyor gibi görünüyor) bu konuda tavsiyeniz neler?
    bir de gold numara almak istesek faturalı faturasız farkediyor mu?
    110 herşey dahil fiyatı mı ?
  • quote:

quote:

Merhaba

Teşekkürler

Akil kupu 1 gb var hocam 25 i gecmez vergiler dahil, artik tum faturali hatlarda vergiler aliniyor hocam

Çok teşekkür ederim hocam.1 sorum daha var: Bazı paket içeriklerimi Self Servis sayfasında göremiyorum,sistemden mi kaynaklanıyor,yoksa paket aboneliği bitmiş olabilir mi?

• hat devri ne kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: balamirkan

Merhabalar. İstenmeyen SMS mesajlarınin bazılarında ret yazın XXXX numarasına mesaj gönderin diyor. Kolaylıkla çıkabiliyoruz. Bazılarında ise böyle bir ibare yok. Bunlarin listesinden çıkmak için ne yapmalıyım?

bayiye gidin hocam sistem uzeri 3. parti sms aliminizi kapatsinlar

• quote:

Orijinalden alıntı: hsndnc

cevabınız için teşekkürler, bugün şubeye gittim hocam(çalışan gold numaradan hiç bahsetmedi) gold numara değil de elinizde olan faturalı numaraları genel sistemden kontrol edip verebiliyorsunuz sanırım, faturasızları ise şubede olanlardan seçebiliyoruz galiba, faturasız hat ücreti 57 TL, faturalı ise ayda 6 TL den 72 TL yapıyor faturasız hat alıp 20 TL ye numara değişikliği yapabilirsiniz dedi, tarifelere biraz baktım da faturasız tarifeler daha cazip gibi mega yeni 3 gb olan mesela bundan dolayı kararsız kaldım bu akıl küpü 4gb tarifesi abone alımını bitirdi mi? (vodafone nin sitesinde online olarak alınabiliyor gibi görünüyor) bu konuda tavsiyeniz neler?
    bir de gold numara almak istesek faturalı faturasız farkediyor mu?
    110 herşey dahil fiyatı mı ?

hocam gelen musterilere genelde gold degil sistem uzeri varss istedigi numaraya benzer yada son bir rakami falan degisik varsa sistemde onlari veriyoruz gold'ta da alabilirsiniz ama istediginiz numara alinmadiysa eger, sadece faturali hatlarda sizin istediginiz bir numara olur ama eger faturasiz almak istiyorsaniz bayide hazir numaralar var onlardan birine bakip secip alabilirsiniz numaranizi, akil kupu 4 gb var hala hocam devam ediyor alabilirsiniz

• quote:

quote:

quote:

Merhaba

Teşekkürler

Çok teşekkür ederim hocam.1 sorum daha var: Bazı paket içeriklerimi Self Servis sayfasında göremiyorum,sistemden mi kaynaklanıyor,yoksa paket aboneliği bitmiş olabilir mi?

pakete aboneliginiz bitmis olabilir hocam 542 yi arayip ordan da detayli bilgi alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Elmandrill

hat devri ne kadar

faturasizlarda 45 lira hocam fatiralilarda daha pahali

teşekkürler hocam,yani yeni hat parası gibi birsey sırf numara gitmesin diye yapılır

• quote:

Orijinalden alıntı: Elmandrill

teşekkürler hocam,yani yeni hat parası gibi birsey sırf numara gitmesin diye yapılır

rica ederim hocam, yani hemen hemen yeni bir hat parasi gibi bisey bu kadar pahali olmasini ben bile anlamis degilim gercekten :)

• Benim sorum şu. Ben 2 hafta önce red pass 15 tarifesine geçtim. MH ile görüşmemde spotify premium ücretsiz olduğu söylenildi ve daha sonradan böyle bişey olmadığı söylenildi. Bu konu hakkında kesin bilgi verebilirmisiniz.

Ayrıca güvenliNet içinde aynı görüşmeyi sağladığımda ücretsiz olduğu söylendi ama sonradan girdiğimde vodafone yanımda uygulamasında ücretli olduğu çıkıyor. bu konu hakkında bilgilendirebilirmisiniz.

Ayrıca güvenli depo için aradım bununda 50 gb ücretsiz olduğunu söylediler ama uygulamaya ne giriş yapabiliyom ne üye olabiliyom. 2.9 tlye 100 gb çıkıyor ama ücretsiz kullanmak istiyorum ama yardımcı olan yok.

problemler çok ama çözüm yok. bu konularda yarımcı olabilirmisiniz.

ve son olarak red abonesi olduk ama normal tarifelerden tek farkı internetin fazla olmasımı yani. kapalıyken arayanlar ücretli vodafone tv ücretli herşey ücretli.

• sanırım burada mesajlara bakan yok ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 13 Eylül 2017; 15:33:27 >
  • Merhaba,

Halihazırda Turkcell abonesiyim ancak taahhüt bitmek üzere. Ağırlıklı olarak konuşma olan bir paket arıyorum (en az 2000-3000 dk)

Var mı böyle uygun bir tarife

• Bugün nedendir bilinmez Bananevar kampanyasından kazandığım 500 mb yerine kendi internet paketimden düşüyor, sistemsel bir hata mı var acaba?

• mehmetlutfualp kullanıcısına yanıt
    Spotify Premium kampanyası 4-5 ay önce bitti. Müşteri hizmetleri çok moron bu şirketin dedikleri çoğu şeyi kesinlik olarak algılamayın, ya bunları bilgilendirmiyorlar ya da bunların laf bir kulaktan girip diğerinden çıkıyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.