Şimdi Ara

Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.) (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.684
Cevap
297
Favori
547.781
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MajoooR

45-50 civarina tüm gün 10 gb internetli dk sms fark etmez.

En mantıklı hangisi? Turkcell de olabilir

Turktelekomdan geçeceğim
    naptınız hangi tarifeye geçtiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MERHABALAR TURKTELEKOM KULLANIYORUM VE TAAHHUD SUREM DOLMAK UZERE 6GB NET 1000DK HER YONE TELEKOMLULAR ILE SINIRSIZ GORUSMESI OLAN BIR TARIFEDEYIM. VODAFONE NUMARA TAŞIMA YÖNTEMİ İLE GEÇİŞ YAPMAK ISTIYORUM. 35TL Yİ AŞMAYACAK ÖNERİCEĞİNİZ TARİFELER NELERDİR. ?

NUMARA TAŞIYARAK FARKLI OPERATÖRLERDEN GELENLERE ÖZEL İNDİRİM YAPIYOR MU YADA KAMPANYALI TARIFELER SUNUYOR MU VODAFONE?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barikat2005

MERHABALAR TURKTELEKOM KULLANIYORUM VE TAAHHUD SUREM DOLMAK UZERE 6GB NET 1000DK HER YONE TELEKOMLULAR ILE SINIRSIZ GORUSMESI OLAN BIR TARIFEDEYIM. VODAFONE NUMARA TAŞIMA YÖNTEMİ İLE GEÇİŞ YAPMAK ISTIYORUM. 35TL Yİ AŞMAYACAK ÖNERİCEĞİNİZ TARİFELER NELERDİR. ?

NUMARA TAŞIYARAK FARKLI OPERATÖRLERDEN GELENLERE ÖZEL İNDİRİM YAPIYOR MU YADA KAMPANYALI TARIFELER SUNUYOR MU VODAFONE?
    Vodafone ve Türk Telekom hatlarını şuan aynı anda kullanan biri olarak 5 TL fazla ver Türk Telekom kullan derim ama yine de 35 TL bandında en uygun tarifeyi yazayım. Bu tarife vodafone sitesinde ve bayilerde yok,taşırken konuştukça öde tarifesini seçeceksin,taşınınca m.hizmetlerini (0542 542 00 00) arayıp bu tarifeyi tanımlatacaksın.
    Tarife ismi: İnternet Hediyeli XL (FATURASIZ)

İcerik: 6 GB + 1 GB hediye (toplamda her ay 7GB) internet + Heryöne 1000 dk + 1000 SMS

+ (burası önemli) ayrıca her cumartesi - pazar 90 dakika datadan yemeyen sınırsız hediye internet (haftasonu toplamda 90 dk)

+ Her hafta Bananevar kampanyası ile genellikle hediye GB ( saatlik yada 1 günlük) ( bana genellikle 24 saatlik 4 GB çıkıyor mesela)

Bir de vodafone internet sitesi üzerinden de görebilecegin gibi biraz fazla vererek dijitale özel faturalı tarife var 45 TL 7 GB + 7GB ( sosyal uygulamalarda) (kullanmıyacaksan boş)
    Bunun faturasızı da 43 TL olması lazım.

Ayrıca vodafone sitesinde ve bayilerde görünmeyen numara taşıyana bazı Gani tarifeler var,sana uyacagini sanmam ama 0542 5420000 arayıp ögrenebilirsin.

Hatta eğer imkanın varsa numaranı taşımadan vodafone m.hizmetlerini arayıp bu verdiğim bilgileri teyit ettir. Malum bu aralar sık sık kampanyalar sona eriyor,fiyatlar değişiyor,tarifeler sona eriyor.
    Şubatta vodafonede bazı tarifeler yeni abone alımına kapanacak diye duymuştum ayrıca.

• çok teşekkür ederim bilgi için.. sağol kardeş...
  • Aile indirimi olan tarifeler var mı vodafoneda?

• Merhaba arkadaslar
    Vodafone sürekli arayıp faturaliya gecmem konusunda baski yapiyor
    750dk 1000 sms 2gb nete 22 TL yukluyorum.
    Zam gelecekmis tarifeye ama fiyat da belirtmiyor.
    Ne yapayim var mi uygun tarife?

• Selamün aleyküm.
    Arkadaşlar bende Vodafone red 10 tarifesini 1+1 olmak üzere 45 liraya kullandım. Taahhüt sürem 29 Ocak’ta bitti. Taahhüt sürem bitmeden aynı tarifeyi 47 liraya kadar teklif ettiler, kabul etmedim. Bugün faturasıza geçmek için müşteri hizmetlerini aradım.Müşteri hizmetleri beni ilğili kısıma bağladı . Niye geçmek istediğimi sordular, benim için fazla olduğunu söyledim. Red 8 tarifesini 33.7 liraya 1 yıl taahhütlü teklif ettiler bende kabul ettim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturasız hatlarda 25 tl altı yükleme yok dedi bana bayi ? istediğimiz rakamı yükleyebiliyor muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur2005

Faturasız hatlarda 25 tl altı yükleme yok dedi bana bayi ? istediğimiz rakamı yükleyebiliyor muyuz ?
    Vodafone Yanımda uygulamasında kredi kart bilgilerini girerek yani online ödeme ile 5-10-15-20 TL istediğin kadar yûkleyebiliyorsun. Bu özellik de yeni geldi sanırım.
    Geçenlerde bütün operatörlerde bayi ve bankamatikler aracılığı ile yükleme sınırı en az 25 olacak diye duymuştum. Hatta Turkcell 30 TL diyorlar,denemedim bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: adem57

Selamün aleyküm.
    Arkadaşlar bende Vodafone red 10 tarifesini 1+1 olmak üzere 45 liraya kullandım. Taahhüt sürem 29 Ocak’ta bitti. Taahhüt sürem bitmeden aynı tarifeyi 47 liraya kadar teklif ettiler, kabul etmedim. Bugün faturasıza geçmek için müşteri hizmetlerini aradım.Müşteri hizmetleri beni ilğili kısıma bağladı . Niye geçmek istediğimi sordular, benim için fazla olduğunu söyledim. Red 8 tarifesini 33.7 liraya 1 yıl taahhütlü teklif ettiler bende kabul ettim.
    Benimde 6 şubat taahhüt bitiyor. Vodafone müşteri hizmetlerini aradım. Bana da benzer tarifeyi önerdi internet az dedim. O zaman redli 12 tarifesi söyledi. 12gb internet 1500dk heryöne Vodafone sınırsız konuşma, 250 SMS toplam 45.5+ vergiler ile 48 olur dedi. Bende kabul ettim. Bence uygun. Tarife eski taahhüt bitince başlayacak. Yeni taahhütten de ilk bir ay çayma hakkım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonerxz -- 2 Şubat 2019; 14:19:40 >

• ForzAras kullanıcısına yanıt
    Sizin kullandığınız aynı tarifenin 3 gb internetlisini 23 liraya kullanıyordum. Taahhütüm filan da yoktu ama Vodafone Yanımda uygulaması bana ne var kısmında 750 dakika, 1000 sms 6 gb internet 29 lira faturalıya geçiş önerdi 3 aylık 3 gb da ayrıca internet hediye verdi. Benim hoşuma gitti ve 12 ay taahhütlü geçtim bu tarifeye. Size uyarsa ve uygulama da görünüyorsa bence güzel tarife.
  • Arkadaşlar annemin hattını vodafone a taşımak istiyorum. Taahhütlü yada taahhütsüz interneti olmasa da olur 750 - 1000 civarı dakika olsa yeter. 25 30 liraya bi tarife bulabilir miyim?

• Becquerel kullanıcısına yanıt
    mobıl operatorlar kısmında konun guncel halı var orda var rahat bulursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Becquerel

Arkadaşlar annemin hattını vodafone a taşımak istiyorum. Taahhütlü yada taahhütsüz interneti olmasa da olur 750 - 1000 civarı dakika olsa yeter. 25 30 liraya bi tarife bulabilir miyim?
    Müşteri Hizmetleri 0542 542 0000 arayarak tanımlayabileceğin Gani M tam sana göre bence. Numara taşıyarak gelene Heryöne 1000 dk 20 TL.
    Sadece müşhizmetleri tanımlayabiliyor.
    1000 dakikayi ister internette kullan ister konuşarak. Ayrica bedava SMS de var tabi.
    Bu tarifenin kampanyası yakında bitecek diye duymuştum,arayıp sor mutlaka.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonerxz

Benimde 6 şubat taahhüt bitiyor. Vodafone müşteri hizmetlerini aradım. Bana da benzer tarifeyi önerdi internet az dedim. O zaman redli 12 tarifesi söyledi. 12gb internet 1500dk heryöne Vodafone sınırsız konuşma, 250 SMS toplam 45.5+ vergiler ile 48 olur dedi. Bende kabul ettim. Bence uygun. Tarife eski taahhüt bitince başlayacak. Yeni taahhütten de ilk bir ay çayma hakkım var.

Alıntıları Göster
    Red 12GB 48TL bedava ya, bana Red15'i 80TL'ye caktilar keko gibi kabul ettim eski fiyat da ayniydi diye, arayip cayabiliyor muyum ?.. Ayin 16'sinda devreye girecek...

• 4+4 750 dk 5 bin sms 29 tl kullaniyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mark Selby

4+4 750 dk 5 bin sms 29 tl kullaniyorum.
    Faturalı mı hocam? Eğer eğilse nasıl geçtiniz o tarifeye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JMaharaja

Faturalı mı hocam? Eğer eğilse nasıl geçtiniz o tarifeye?

Alıntıları Göster
    Fesnek8 yaz 7000 gonder tarife ismi faturasiz esnek 8

• Mark Selby kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JMaharaja

Teşekkür ederim.
    Geçiş oldumu

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.