Şimdi Ara

Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.) (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.684
Cevap
297
Favori
547.783
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tt - turkcell yolu gözüktü
  • vodafone'dan ayrılmanın tam vakti:

vodafonu boşamak için en uygun zamanlar hep birlikte aynı anda.

zararın neresinden dönersek kardır.Vodafone müşteriye doymuş.

Reklamlarına bak:
    en olmadık yerde Rusya yakınlarında denizde jawsı yakalayıp telefonla selfi çekenlerin en mutlu anlarının içine ediyor ama Ankaranın İstanbulun göbeğinde hattı interneti çekmiyor.bakiyede kalan liraları her iki güne bir tırtıklıyor

Vodafonda sistem iyileştirme çalışmaları Telsim Cem Uzan zamanından beri hep devam ediyor ama hiç bitecek gibi değil
    ama biz hep birlikte bitirelim elVedaFon yapıp FerdiFon diyelim
  • Vodafone'dan Bimcell'e geçtim ohhh çektim inanın.

35 Tl'ye 8GB internet var. (7GB normal 1GB 20Tl üzeri yükleyince geliyor.)

Ama tuhaf bir şey var. İnternet hızı Android veri alışveriş kısmında 20-60 KB arası gösteriyor. Bir oyun indiriyorum çat diye 200 mb'i indiriyor.

Ailemden herkesi, sevgilimi, samimi arkadaşlarımı zorla geçirdim, hepsi teşekkür ediyor şuan. Bimcell'lilerle konuşmak da beleş Umarım hiç değişmez.

• 19'luk mega yeni 22 olmuş yok mu 19luk yeni bir isimde aynı tarifeye devam etme yolu?
  • telekomun bu tarifesine geçmeyi düşünüyorum vodafoneyi az önce aradım aynı şartlarda kampanyası yok olanı ise 25 yaş altı için
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/24-ay-avantaj-5-gb-tarifesi.aspx

Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i.y4114 -- 11 Ocak 2018; 10:35:7 >

• Merhaba arkadaşlar, "mega yeni" tarifesi 19TL idi 22TL mi oldu? Oldu ise cepavans geçerli oluyor mu? Yani -6 bakiyede iken 20TL yüklesem aktif olur mu?

• iSpeedy kullanıcısına yanıt
    maalesef cepavansı ben de denedim aynı durumda 60 kuruşta ücret kesti fakat paket yenilenmedi

• Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    Bu çok iyiymiş hocam. Benim vodafoneda cihaz olmasa çoktan geçmiştim. Neyse ki önümüzdeki aya bitiyor o zaman kesin geçerim bu tarifeye

• Yok mu internet paketi? Eskiden ne güzel 1gb geliyordu 1tlye. Şimdi haftalık çarktan da bir şey çıkmıyor.

• Vodafone 55TL ye 1000dk 1000SMS 11Gb Internet WhatsApp Messenger 12Ay Youtube Izlesene 2 Ay BEDAVA HEMEN:08504737995 Iptal Icin:https://goo.gl/qiXokB

B169

Bugün geldi bana paylaşmak istedim arkadaşlar

Hayırlı cumalar

• şu selfy'e geçmenin formülü yok mu bayiler yardımcı olamıyor mu?
    25 yaşından küçük yakınım yok.
  • akkdag A kullanıcısına yanıt
    bayıler ilgilenmez bu konuda. eğer tanıdık kimse yoksa. şu tarifeye bakabilirsiniz

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/costuran-3gb-paketi-yeni.aspx
  • beyler Vodafone'lular ile sınırsız konuşturan, faturasız tarifeler, paketler ne kadar?

kız arkadaşımla 2000 dk ya yakın konuşuyoruz, sınırsız bir tarifeye geçmeyi düşünüyorum, o da Vodafone'lu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Benim de vodafonedan kurtulma vaktim geldi artık.

5gb 500dak 5000sm 23 lira.
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/selfy-turuncu-medium-500-paketi-mevcut.aspx

geçiş yaptınız mı
  • arkadaşlar uzun yıllar turk telekomlu olarak
    diye bileceğim şu
    ÇEKMİYORRRRRRRRRRRRRRRRR

mağazada çalışıyorum kimseye konuşamıyorum mağaza cebi vodfone onu arayın diyorum hiç sorunsuz
    konuşuyorum.

vodafone kesinlikle daha iyi çekiyor.
    avea tuk telekom 20 gbverse 10 tl ye kullanamadıktan sonra ne işe yarar
  • iThinkSo kullanıcısına yanıt
    Yaptım. Paketi aldım. Harika oldu.

• Beyler vodafone’dan türkcelle geçmiş biri olarak söylüyorum gelmeyin. 20 lira civarında tarife’yi aldınız mı. Sözleşmeniz bittimi 45 liradan aşağı tarife yok geçen lifecelle geçeyim dedim siz geçemezsiniz dediler 😀 tt ise 2 sene annem kullandı telefon almıştık malesef telefon çekiyo gözükmesine rağmen konuşma yapılmıyordu. vodafone’nin müşteri hizmetlerindeki geri zekalı çalışanları olmasa tarifeleri ve çekim gücü gayet iyi.

Edit: tekrar geçeceğim siz yazmadan ben yazayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wizâRd -- 19 Ocak 2018; 15:27:49 >
  • wizâRd W kullanıcısına yanıt
    Bizim burdada vodafone şebeke full olmasına rağmen internete girilmiyordu tt geçtim şu an sıkıntı yok hem daha ucuz vodafon 600 dk.3gb.24 tl tt 750dk.5gb. 25 tl

• Vodafondan kurtuldum.çalistigim yer turkcell kurumsal faturali tarifelere gecti.benide eklediler.

ESNAF 8GB tarifesine gectim.normal ucreti 79 tl ama firmalara ozel 35 tl cok guzel oldu.2000 dk heryone 100 sms 8gb net

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.