Şimdi Ara

VODAFONE - Yeni Red Pass Tarifeleri (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
9
Favori
55.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herhangi bi Vodafone bayinden red 15 e geçtim soy isim tutan bi akraba numarası veriyoruz Vodafone faturalı olmalı 63 tl artı vergi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red15 tarifesi gayet iyi duruyor. En uygun sekilde nasil gecebilirim bu tarifeye acaba?
  • Kaç gün sürüyor bu geçiş işlemleri arkadaşlar bilgisi olan varmı tt dan red 15 e geçmeyi düşünüyorum

• Vodafone halen MI6 zihniyetiyle çalıştığını ne kadar da belli eden bir firma ne halt yedikleri belli değil. Şimdi ben TT'den Red'e geçmek istiyorum diyor ki Red 10 59 lira. Abim hali hazırda Red15 kullanıyor onun numarasını göstererek 49 liraya alabiliyor muyum bu icadı ? Aile indirimi sayfasında "Red 10 tarifesi 12 Eylül 2017 itibariyle yeni abone alımına kapanacaktır" yazıyor geçemiyor muyuz yani ben bu işi anlayamadım bir türlü.
  • Üç Kağıtçı Mesut kullanıcısına yanıt
    vodafone ezberlemessin dedigin gibide cikti video pass aldim reklamlara kanarak aldik youtube hep kotamizdan gidiyor ariyorum musteri hizmetleri hepsi topi birbirinw atiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mutalvarol

vodafone ezberlemessin dedigin gibide cikti video pass aldim reklamlara kanarak aldik youtube hep kotamizdan gidiyor ariyorum musteri hizmetleri hepsi topi birbirinw atiyor

Ben kullanmıyorum YouTube paketletimden düşmüyor. Şu anki YouTube kulkanımım 30gb fakat hiçbiri düşmemiş.

• Red 10 indirimi hala devame diyor mu ? Bilgisi olan var mı ?
  • Pass lar hiçbiri çalışmiyor sala gibi ve bunu vodafone kabul etmiyor

• Merhaba, tt faturalıdan red tarifesine geçmek istiyorum şuan güncel seçenekler neler ? resim link vs eklermisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tmrcntmr

Red 10 kullanıyordum evet Vodafone ve diğer operatörlerin kişiye özel teklifleri ve tarifeleri olabiliyor

Red 10 dan 15 e gectim , video pass haric hepsi ucretsiz. Size nasil 51 dendi kisiye ozel demissiniz de red kullanıyorum redlerde ayrica ne ozellik olmasi lazimmis ? Musteri hizmetlerini aradim sordum boyle bir durum olmaz dediler ? Yani red zaten ozel bir tarife

@Sabrina hanim konuyla ilgili hala bir sey yazmamis

• Tiffany kullanıcısına yanıt
    Son 1 aydır red 15 liyim bende operatör değiştirmek için MH ile görüştüm 55 TL ye red 15 teklif ettiler kabul ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • genel bir soru sorayım

burdaki internet paketleri oldukça yüksek, turkcell 10 gb internet rahatlıkla yetiyor bana.. siteden baktığımda red yada freezone haricinde faturalı olarak geçebileceğim tarife yok sanırım

6 gb 8 gb gibi paketler vodafoneda yok mu, faturasız daha da uğraştırır diye düşünüyorum
  • serkanover kullanıcısına yanıt
    Turkcell 10gb çok pahalli veriyor

• Herkes şikayet ediyor ama bu pass 15 tarifesine mutlaka geçin arkadaşlar. Eşim de geçti çok memnunuz Harika tarife resmen gb lar kalıyor ay sonuna bitiremedik . İnsallah seneye bozmazlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Tmrcntmr

Son 1 aydır red 15 liyim bende operatör değiştirmek için MH ile görüştüm 55 TL ye red 15 teklif ettiler kabul ettim

Oyle bir teklif olmaz dediler bana. Vodafone olup baska operatore gecmek mi istedin yoksa baskasindan vodafone a mi ??

Olur bugün red10 u 45tl 'ye kullanıyoruz, 10tl farkla yani 55tl 'ye 15gb paketli red15 i teklif ettiler kabul etmedik, kendileri aradı.

Vodafone da olup başka operatöre geçmek istedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell'den Vodafone'a geçtim, 3 gündür pass paketini kullanıyorum. Toplam 2,5 gb veri kullanmışım ama internetim hiç düşmüyor harika bir şey bu pass

• quote:

Orijinalden alıntı: masal_olduk

Turkcell'den Vodafone'a geçtim, 3 gündür pass paketini kullanıyorum. Toplam 2,5 gb veri kullanmışım ama internetim hiç düşmüyor harika bir şey bu pass

Benim bir ay sonunda toplam 30gb veri indirmişim paketten giden internet 5gb filan

• quote:

Orijinalden alıntı: mutalvarol

Youtube uygulama üzerinden mi izliyorsunuz, crome yada safari gibi tarayıcıdan izleyince kotadan yiyor.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.