Şimdi Ara

VODAFONE - Yeni Red Pass Tarifeleri (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
9
Favori
55.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    70 lira 17 Gb olanı bayiden alamazsınız. Ancak 63 lira eşinizin üstünden indirimi 15 Gb olmak üzere bayiden alabilirsiniz. Bayi yardımcı olmazsa ben yardımcı olurum size.
  • Vodafone pass 1den fazla alabiliyormuyuz? Mesela hem iletşim hem video gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabrina_

70 lira 17 Gb olanı bayiden alamazsınız. Ancak 63 lira eşinizin üstünden indirimi 15 Gb olmak üzere bayiden alabilirsiniz. Bayi yardımcı olmazsa ben yardımcı olurum size.

Siz 63 tl ye 17gb için mi yardımcı olacaksınız, ben istanbuldayım nasıl olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fasson kullanıcısına yanıt
    Hayır. Ya 70 liraya 17 Gb alacaksınız ya da 15 Gb bana yeter derseniz 63 liraya alacaksınız.

Kargo yoluyla ulaştıracağım ben sim kartınızı
  • Raplex.SC2 kullanıcısına yanıt
    Alabilirsiniz. Ancak her pass için ücret ödemeniz gerekiyor.
  • merhaba.ben vodafone red 10gb aylık 45 lira ödüyrum.eşimde red li ancak 6gb için 49 lira ödüyor.aynı tarifeye geçiş yapamıyor.aile red indirimi filan olmuyor mu?numara taşımak mı gerekir ?
  • @Sabrina_ neden bana yanıt vermiyorsunuz? Her vodafone çalışanı ayrı bir şey söylüyor artık tarife değiştirmeye korkar hale geldim.
  • KarakayaEmre K kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın hocam, mobilden takip ettiğim için gözden kaçmıştır.

Sizin işlemi bayi yapamaz. 542 Müşteri hizmetleri yapacak, ancak size özel indirim, geçiş işlemi vs varsa ancak öyle yapabilir.

• aslanz61 kullanıcısına yanıt
    Mevcut Vodafone Faturalı olduğunuz için hattınıza özel tanımlanmış, geçiş vs varsa 542 müşteri hizmetleri yapacak. Cayma bedelinizi öğrenip başka operatöre geçiş yaptıktan sonra tekrar Vodafone aile indirimi için ben yardımcı olabilirim.

• arkadaşlar selamlar... 24 eylül pazar günü atatürk havalimanında 5 saat beklemem var ve bu aralar bütçe olarak çok kötü durumdayım rica etsem vodafone red kullanıcısı bir arkadaş varsa bana lounge şifresi atabilir mi o gün? şimdiden çok teşekkür ederim.
  • Selam, türktelekomdan 55 TL lik pakete geçmek istiyorum. Sorulmuş olabilir ama tekrar sormak istiyorum. Spotify üyeliği veriyor di mi? Benim spotify üyeliği almama gerek yok yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ketrp

Selam, türktelekomdan 55 TL lik pakete geçmek istiyorum. Sorulmuş olabilir ama tekrar sormak istiyorum. Spotify üyeliği veriyor di mi? Benim spotify üyeliği almama gerek yok yani.

Spotify üyeliği şimdilik verilmiyor. Ancak spotify kullanıyorsanız pakete geçtikten sonra internetinizden düşmüyor.
  • 49 liraya Red 10 tarifesi kullanıyorum.. Fakat video pass için başvurmak istediğimde bu tarife ile başvuramayacağım söyleniyor. O zaman neden diğer Red paketleri için şu fiyat deniliyor

• Mh yi arayıp hattımı kontörlü ye çevirmek istiyorum dedim niye dedi 10 gb yetmiyor dedim size özel red 15 tarifesini isterseniz 55 tl ye tanımlayabilirim dedi tabi ki okey dedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tmrcntmr

Mh yi arayıp hattımı kontörlü ye çevirmek istiyorum dedim niye dedi 10 gb yetmiyor dedim size özel red 15 tarifesini isterseniz 55 tl ye tanımlayabilirim dedi tabi ki okey dedim

red pass iletisim ve sosyal dahil mi hocam?

• fuatturkrap F kullanıcısına yanıt
    Hepsi dahil

• quote:

Orijinalden alıntı: Tmrcntmr

Mh yi arayıp hattımı kontörlü ye çevirmek istiyorum dedim niye dedi 10 gb yetmiyor dedim size özel red 15 tarifesini isterseniz 55 tl ye tanımlayabilirim dedi tabi ki okey dedim

Faturalı hattan kontorluye geçmeden evvel hangi tarife vardı ki böyle bir teklif yapıyorlar? Ben de 15 kullanıyorum. Herkese ayrı ayrı farklı bilgi mi veriliyor?!

Sabrina Hanım, konuya açıklık getirin lütfen.
  • Tiffany kullanıcısına yanıt
    Red 10 kullanıyordum evet Vodafone ve diğer operatörlerin kişiye özel teklifleri ve tarifeleri olabiliyor

• Sabrina_ kullanıcısına yanıt
    Bu pakete hala 63tl ye gecebilir miyim? Su anda turkcell kullaniyorum vodafone a gecmeyi dusunuyorum

• Turkcell den vodafone a geçmeyi kimseye önermem. Bir deneyelim diye geçtim 3 ay dolmadan tekrar geçişte yapılmıyormuş , acayip pişmanım.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.