Şimdi Ara

VODAFONE - Yeni Red Pass Tarifeleri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
9
Favori
55.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VODAFONE - Yeni Red Pass TarifeleriVODAFONE - Yeni Red Pass TarifeleriVODAFONE - Yeni Red Pass Tarifeleri

@Sabrina_

bu ekran görüntülerde geçiş yapabileceğim tarifeler var. Düşler Kulübü Pass tarifelerinden faydalanabiliyor anlamı çıkmıyor mu ?

Red 15 taahhütsüz 90 TL %43 indirim 51,30 TL
    Red 20 taahhütsüz 110 TL %43 indirim 62,70 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jovi -- 15 Ağustos 2017; 11:34:34 >

• Jovi kullanıcısına yanıt
    Şuanda Yeni Red 10 kullanıyorsunuz. Bu da Pass'siz. Uygulamada görünen Red15 ve Red 20 ise passli olanlar. Geçiş yapabilirseniz Düşler Kulübünü Pass olan redlere tanımlamis olursunuz. Bir deneyin Red15'e geçmeyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabrina_ kullanıcısına yanıt
    Pass 10 kullanıyordum. Özürlü belgemi mail attım, bilgim dışında beni Yeni Red 10'a geçirmişler. Arayıp haber de vermiyorlar. Tarife değiştirmek için aradığımda ise 1 ay beklemeniz lazım diyorlar.
    2. ayinizda istediğiniz pakete geçiş yapabilirsiniz. Sistem şuanda size ayda 1 kere değişiklik yapma izni verir .

• bende kendime yeni tarife arıyorum,cazip geldi tarifeler bana da ama spotify hakkında kesin bir bilgi var mı?
  • LeDorean L kullanıcısına yanıt
    kesin olan premium değil.

Sabah Vodafone Yanımda uygulaması ve Online İşlemlerden tarife bilgilerime baktım Red 10 (Pass) idi, Daha sonra Yeni Red 10 oldu, şimdi tekrar Red 10 (Pass) olmuş. 11-17/08/2016 güncel kullanımınız 65,67 TL yazıyor. Anlamadım gitti bu bana özel bi durum mu :) :) :)
    Güncel faturamda indirimsiz hali görünür. Paket değişiklikleri için bir şey diyemiyorum. Aktivasyondaki görevliye sorduğumda hala Pass için düşler kulübü tanimlanamadigi söylüyor

• Telefonu modem yaparak bilgisayarımıza bağlasak yine sınırsız olur mu acaba YouTube instagram Facebook vb ? Bunu deneyen kesin bir bilgi paylaşabilir mi acaba ? Diğer konuda arkadaşın biri hattını vın a takarak denemiş olmuş fakat hattı sürekli tak çıkar yapmamak için direk telefonu modem olarak bağlamak istersem de aynı sonucu alır mıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByMean -- 18 Ağustos 2017; 13:49:46 >
  • Merhabalar arkadaşlar 4-5 senedir platinum kullanıyorum. Bu pass olayı beni cezbetti açıkçası. Hem spotify hem youtube.. 20 gb paketini en uyguna nasıl abilirim 99 tl yazıyor ama yukarıda 63 tl gibi rakamlar konuşulmuş..
  • cnspnky kullanıcısına yanıt
    62,70₺ %40 ve üzeri engelli raporu olanlar için taahhütsüz fiyat üzerinden %43 indirimli sunulan kampanya.

Anlamadığım şey yukarıda da resmini ekledim, Red 15 ve Red 20’yi indirimli gösteriyor ama nasıl olmuyor çözemedim.

MH aradım bugün neden sabah akşam tarifem değişiyor diye, kayıt açık, bayi ile görüşmeler devam ediyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: cnspnky

Merhabalar arkadaşlar 4-5 senedir platinum kullanıyorum. Bu pass olayı beni cezbetti açıkçası. Hem spotify hem youtube.. 20 gb paketini en uyguna nasıl abilirim 99 tl yazıyor ama yukarıda 63 tl gibi rakamlar konuşulmuş..

90 TL 22 GB internet olarak tanımlama yapabilirim. Herhangi bir bayiden geçerseniz 20 GB 99 TL olarak tanimlanir.

Bayiye ceza kesilir. Sizi de mağdur etmemek için düşler kulübünü Red Pass olarak tanımlama yapılır diye tahmin ediyorum.

MH Red 10 Pass olacak tarifeniz dedi kayıt açarken, bayi de aynı şeyi söylediği için diğer numaramı da Yeni Red 15'e taşıma işlemi başlattım. Taşındıktan 1 ay sonra Red 10 Pass tarifesine geçerim diye. Umarım sıkıntı çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabrina_

quote:

Orijinalden alıntı: cnspnky

Merhabalar arkadaşlar 4-5 senedir platinum kullanıyorum. Bu pass olayı beni cezbetti açıkçası. Hem spotify hem youtube.. 20 gb paketini en uyguna nasıl abilirim 99 tl yazıyor ama yukarıda 63 tl gibi rakamlar konuşulmuş..

90 TL 22 GB internet olarak tanımlama yapabilirim. Herhangi bir bayiden geçerseniz 20 GB 99 TL olarak tanimlanir.

Telefonu modem yaparak bilgisayarımıza bağlasak yine sınırsız olur mu acaba YouTube instagram Facebook vb ? Bunu deneyen kesin bir bilgi paylaşabilir mi acaba ? Diğer konuda arkadaşın biri hattını vın a takarak denemiş olmuş fakat hattı sürekli tak çıkar yapmamak için direk telefonu modem olarak bağlamak istersem de aynı sonucu alır mıyım ?

• Ben vodafone uyesiyim , gecis yapmadım ve red 10 dan 15 e yükselttik çünkü video haric hepsi ucretsiz diye lakin 59 tl de muzik ve iletisim ucretsiz , video ve sosyal paketin ücretli, 1 ay içinde tekrar değişiklik yapamıyormusuz. Benim paket 79 tl , yukarıda bir suru rakam konusulmus, karışmış konu bence ozel mesaj yoluyla bilgi verilse daha iyiydi. 15 gb pek bi ise yaramiyor fazla geliyor hatta cunku diger paketler ucretsiz oluyor. 5 veya 7 gb a donup digerlerini tek tek almak istenirse misal 59 yuvarlak hesap 60 tl olana gecip video için 12 sosyal icin 12 versek 24 + 60 / 84 tl oluyor ama bu sefer 1000 dk oluyor, 15 gb da ise 2000 dk.. ancak 2 ay sonunda 15 gb'da ucretsiz olan videoyu almak isteyip 12 tl daha verirsen 79 tl oluyor sana 91 tl yani arada 7 tl fark oluyor, secim size kaliyor artik . Ayrica ben Spotify premium uyesiyim, ucretsiz dediler bana mh'den .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiffany -- 19 Ağustos 2017; 4:39:12 >
  • ByMean kullanıcısına yanıt
    Red Pass Sosyal Paketiniz Instagram, Facebook ve Twitter uygulamalarında ve bu uygulamaların web sitelerinde geçerlidir.

Bilgisayar da olsa çekilen data facebook üzerinden olacağı için bilgisayardan girilen sosyal medyada da geçerlidir.

Tabi denemekte fayda var.
  • Tiffany kullanıcısına yanıt
    Sizin dediğinizi Video Pass için geçen müşterilerim çok yapıyor. 39 TL olan Red5 paketini alıp 12 TL daha verdikten sonra 51 liraya sınırsız Youtube & İzlesene hakları oluyor. Diğer türlü 2'den fazla pass olsun isteyenler için zaten mantıklı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabrina_

Sizin dediğinizi Video Pass için geçen müşterilerim çok yapıyor. 39 TL olan Red5 paketini alıp 12 TL daha verdikten sonra 51 liraya sınırsız Youtube & İzlesene hakları oluyor. Diğer türlü 2'den fazla pass olsun isteyenler için zaten mantıklı değil.

Simdi musteri hizm. ile konustum. 5 ve 7 de pass paketi yokmus, siz var diyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiffany -- 19 Ağustos 2017; 14:10:56 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.