Şimdi Ara

Vodafone XDSL Numarası Öğrenme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
9.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, sabahtan beri bu numarayı öğrenmeye çalışıyorum ama telefondan söylemek yasak diye söylemiyorlar bilerek gıcıklığına yaptıklarını düşünüyorum. Çünkü farklı bir internet şirketine geçeceğimi biliyorlar. Farklı bir internet şirketine geçiş yapacağım adamlar benden XDSL numarası istiyor ama öyle bir numaraya ulaşamıyorum. Vodafone ısrarla bana faturada yazdığını söylüyor ama faturada ve Jetfatura'da yazmıyor. Bunu nasıl öğrenebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WKaraKartalW -- 4 Ocak 2020; 19:6:24 >

• Faturada yazıyor:

• Hocam kimseye inandıramadım. Gerçekten yazmıyor ya. Müşteri hizmetleri yazmaması imkansız diyor ama yazmıyor işte.
  • WKaraKartalW W kullanıcısına yanıt
    https://www.jetfatura.com/ 'dan şikayet kaydı açıp bu resmi ek olarak gönder o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charmlander

https://www.jetfatura.com/ 'dan şikayet kaydı açıp bu resmi ek olarak gönder o zaman.
    Hocam şimdi baktım da bu Jetfatura benim numaraya ait değil ve bunu şimdi fark ediyorum. Şimdi müşteri hizmetlerini arayıp söyleyeceğim bakalım ne olacak. Bu faturayı da onlar yolladı bana. Ortada saçma sapan bir iş var da hadi hayırlısı.

Yine de yardımınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WKaraKartalW -- 4 Ocak 2020; 23:11:39 >
  • WKaraKartalW W kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, ilginç bir durum ;)
    Geçmiş olsun, umarım kısa sürede çözülür olay.
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    Ben bu Vodafone'un ne yaptığını gram anlayamadım. Müşteri hizmetlerini aradım, adam bana telefon numarasını şu an değiştiremem ama giriş için bilgileri verebilirim dedi. Giriş bilgilerini verdi. Jetfatura'ya girdim ve hiçbir fatura gözükmüyor. Ne ödediğim ne ödeyeceğim fatura. Vallah uğraşmaktan bıktım ya. Zaten Jetfatura o kadar ağır bir site ki bir sayfaya basıyorum kırk saat yüklenmesini bekliyorum. Neyse zaten ayın 14'ünde sözleşme bitiyor. Öyle çıkıp, diğer yere sıfırdan başvuracağız.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. İyi akşamlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.