Şimdi Ara

Vodafone VoWifi hizmeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Vodafon da VoWifi hizmeti çalışıyor mu ? kullanan var mi acaba bu hizmet benim için çok önemli. Araştırdığım kadarıyla bazıları çalışıyor bazıları çalışmıyor sorun çıkartıyor yazmış şimdiden çok teşekkürler

• calisiyor internet sitesinde uyumlu cihazlara mutlaka bakin yari yolda kalmayin
  • sms de sorun yaşarsır diğer türlü çalışır .

• jazzalyn abi ayip ettin J kullanıcısına yanıt

Benim cihazımda arayabiliyorum fakat karşı taraf açar ise ya çağrı sonlanıyor yada ses gidip gelmiyor. karşı taraf arar ise telefon kapalı gözüküyor çözemedim bir türlü

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Hocam ben de aramalarda çalışmıyor maalesef

• Mertcan-39 kullanıcısına yanıt

Sim kartını başka cihaza tak çalışıyorsa senin telefon ayarlarında sorun vardır .

Çalışmıyorsa Serviste sorun vardır

İkimizde mobil operatör vodafone kullanıyoruz ev interneti türknet. ikimizinde sorun aynı. o yüzden telefon veya sim kartı eliyorum cihazlarımız farklı. sorun türknet mi vodafone mu onu öğrenmem gerek. vodafone biz de sorun yok diyor. fakat turkcell evdeki türknet ile wi-fi araması yapıyor

Vodafone VoWifi hizmeti

Senin sorunun turknet port kaynaklı internette araştırma yaparsan sorunun çözümünü bulursun .

Yanında başka hat varsa kendi telefonuna interneti paylaşıp arama yaparsan çalışır muhtemelen

Hocam türknet ile 2 3 kez görüştüm biz de sorun gözükmüyor diyorlar bir türlü işin içinden çıkamadım

çok mantıklı deneyim hemen

telefondan açılan wi-fi ilede çalışmıyor hocam.

Telefondaki wi-fi ile hiç arama gitmiyor

Türknet ile arama gidiyor karşı taraf açınca arama sonlanıyor

Vodafone VoWifi hizmeti

Normalde bu şekil çalışması lazım ayarlardan birşey eksik olabilir.

Turknet olmayan kablosuz ağda deneyin .

Telefonun marka modeli nedir.

Telefonda wi-fi araması ile ilgili başka hiçbir ayar yok maalesef. telefonum samsung s8+ ve cihaz ilk çıktığında ulaşılamama sorunu vardı ve sorunun kaynağı vodafone kullanan kişilerin wi-fi aramasında olduğunu görmüştük.

Telefona turkcell hattı taktığında wi-fi araması problemsiz çalışmakta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertcan-39 -- 9 Ağustos 2021; 11:58:27 >

Hocam bende wowifi ile ilgili sorun yaşıyodum.Ayni şekil Turkcell hatta hic sıkıntı yoktu.

Vodafone bu konuda iyi bir optimizasyon çalışması yapması lazım.

• 54SaKaRYa5454 kullanıcısına yanıt

vodafone ile baya görüşme sağladım çoğu temsilci vowifi ile yakından uzaktan haberi yok kimisi kayıt açtı dönen olmadı

• Sanki çalışıyorda açacaz
    Vodafone VoWifi hizmeti
  • Vodafone vowifi bende sorunsuz telefon oppo Vodafone VoWifi hizmeti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-126D2940A -- 9 Ağustos 2021; 13:6:48 >
  • İphone da 17.2 guncellemesi ile vodafone operator surumu 57 ye guncellendi. Artik wifi arama ile sms de geliyor. Onceki surum de sadece telefon vardi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.