Şimdi Ara

. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Aslında başlığı değiştirmelisin.

"Vodafone'un nesi iyi"
    o zaman içerik boş kalıcak hocam :
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grd224

o zaman içerik boş kalıcak hocam :

Alıntıları Göster
    Bulunur birşeyler ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Bulunur birşeyler ya

Alıntıları Göster
    doğru mesela Bana Ne Var'dan sürekli ..... sitesinden indirim kazandınız yalanları

• Bana ne vardan internet kazanan görmedim adam akıllı, bana 2 aydır internet çıkmadı.

Yatırım olmadığından interneti leş.İnterneti geçtim telefon hiç çekmiyor.Köylerde zaten sinyal yakalayana helal olsun.İstanbul, Bursa ve Kocaeli'nin bazı semtlerinde de sinyal gücü zayıf.Çok leş bir firma, tt bile bunların önüne geçti...

• 4g di çok yavaş gerçekten ama telefonu 3g alın baya fark ediyor. 4g de 5mb hız varken 3g de 20 alınıyor rahatlıkla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sebebini ben de bilmiyorum ama 4G çeken yer bulmak altın aramaya benziyordu ve 3G işime yaramadığı için(online oyunda ping oluyor) Turkcell'e geçtim. Kafam rahat. Tt hiç kullanmadım o yüzden yorum yapmıyorum.

• Yedek vodafone hattım var çok az kullandığım. 4-5 ayda bir tl yüklüyorum kapanmasın diye. Evde balkondan yaptığım testte 160-170 mbit hızları görüyordum ama dışarıda hiç kullanmadığım için bilgim yoktu, bir gün lazım oldu interneti için yanıma aldım. Hotspot açtım internete gireyim diye. Baktım 1-2-3 mbit hızlar çıkıyor, hareket halinde google bile açmıyor falan, bu anlattığım durum İstanbul'un göbeğinde oluyor. E-5 de giderken. Sonra anladım Vodafone'un ne olduğunu.

• İstanbul Beyefendisi kullanıcısına yanıt
    Evet genel anlamda kotu hizi dusuk.

• quote:

Orijinalden alıntı: İstanbul Beyefendisi

Yedek vodafone hattım var çok az kullandığım. 4-5 ayda bir tl yüklüyorum kapanmasın diye. Evde balkondan yaptığım testte 160-170 mbit hızları görüyordum ama dışarıda hiç kullanmadığım için bilgim yoktu, bir gün lazım oldu interneti için yanıma aldım. Hotspot açtım internete gireyim diye. Baktım 1-2-3 mbit hızlar çıkıyor, hareket halinde google bile açmıyor falan, bu anlattığım durum İstanbul'un göbeğinde oluyor. E-5 de giderken. Sonra anladım Vodafone'un ne olduğunu.
    Bize henüz 150 yi görmek bile nasip olmadı
  • Bugün hattımın biri vf de açıldı şehir merkezinde şebekeye bile zorla bağlanıyorum. 2g cam kenarında sadece bağlanıyor, o da çok zayıf, 3G hiç yok 4G varla yok aradında 1-2 çubuk çekiyor. Karalamak için söylemiyorum. Hakikat budur. Evinde çeken kullansın onda sıkıntı yok. Ama bu operatör radyo yayını gibi gsm sinyali veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erzurumda vodafone türk telekoma göre hem ping düşük, hemde download ve upload hızı yüksek. Erzurum gibi büyükşehirde türk telekom pişmanlıktır!
  • birkaç ay sonra taahhütüm bitiyor, turkcell çok pahalı geldi. tt 10 gb 35 tl. turkcell 7gb 54 tl.
    vodafone int hızı kötü olmasa kalabilirdim ama çok kötü.
  • Benim anlamadıgim burda vodafone diger operatorlere gore nasil hizli oluyor??

.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihyapanoglu1997

Benim anlamadıgim burda vodafone diger operatorlere gore nasil hizli oluyor??

vodafone kullandıgına emin misin hocam?
    bildigim kadarı ile vodafone kullananlarda LTE, 4.5G yerine 4G yazıyordu?
    Belki senin cihazda farklıdır ama bende öyle.

birde bu saatlerde çok doğal yüksek çıkması. daha kimse uyanmamistir bile. saat 8 de test etmissiniz.
    o saatlerde bende 30 mbps aliyorum ortalama.

• Iphone da LTE Yazmasi Gerekirken 4G yazıyor fakat android de Vodafone Hatti kullanipta 4G yazan gormedim hic 😂 Yani 4.5G olarak Gozukuyor android te. Testi Tekrar yaptim hem onu hemde son zamanlarda yaptigim testleri atiyorum

.

.

• Mersin'in en merkezi yerlerinde 4.5G hızı hep böyle..
    .

• fatihyapanoglu1997 F kullanıcısına yanıt
    4g yada lte firmanın sim ayarlarındaki tercihidir 4.5g de Türkiye uydurması bir şeydir, üç ibarede birbirinin aynısıdır...

• Vodişfon’un işine akıl sır ermez.

3G varken dalyan gibi delikanlıydılar. 4G gelince dönüp topitoş oldular.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.