Şimdi Ara

Vodafone Tv sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yeni aldığım vodafone hattıma vodafone tv uygulamasını yükledim ve vodafone tv için paket aldım. Fakat vodafone tv uygulamasına girince herhangi bir şey izleyemiyorum paket satın alın diyor. Ayarlarda aboneliklerime bakınca da satın aldığım paketi görmüyor. Vodafone yanımda uygulamasına girince satın aldığım vodafone tv paketini görüyorum ama vodafone tv uygulaması bu paketi görmüyor. Sebebi ne olabilir?

• vodafone TV paketi aldığında kullanamayan bile gördük. Ücret iadesi bile yapmıyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu konuda form içinde Vodafone Nitelikli dolandırıcılık diye konu açtım bakabilirsiniz. Müşteri hizmetleri de çözüm bulmuyor ilgilenmiyor ya arkadaş paket satıyorsun niye kulandırmıyorsun çıldırmamak mümkün degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendede aynı sorun oluştu uygulama verilerini temizledim sona silip yeniden yükledim düzeldi sizde biraz kurcalayın düzelebilir bazen bug oluyor demekki 😂

• Böyle sil temizleme sorunu ile çözülmüyor öyle bir sorun olsa müşteri temsilcisi der. Müşteri temsilcisi faturasız hatlarda abonelik oluşuyor ama çalışmıyor diyor.

• wwwkral05 W kullanıcısına yanıt
    vodafone da müşteri hizmetlerinin dediklerine güvenmeyin, forumdaki içerik daha güvenilirdir, vodafone da müşteri hizmetleri diye aradığınız numara, müşteri hizmetleri olarak hizmet veren bir hat değil, rastgele yanlış numara çevirsen daha bilgili biri denk gelebilir...
  • Aynen birkere deneseydin dediklerimizi bazen müşteri hizmetleri yalnış bilgi verebilir neyse sen bilirsin yinede

• Bende de fx falan açılmamaya başladı yeni oldu. Paket kapsamında değil diyor. Paket kapsamında oysa ki şekil 1-a

Vodafone Tv sorunu
  • Mobil erişim ile bağlanırsanız bağlandığınız hattın paketi gelir, böyle bir durum yoksa silin mobil veriden yeniden yükleyip giriş yapın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kolay paket alan bir arkadaş vodafone tv çalışmadığını söyledi müşteri hizmetlerini aradım malesef kolay paketlerde vodafone tv çalışmıyor ücret iadesi yapamıyoruz felan yazmıştı.Aynı durumdan muzdarip olabilirsiniz.Ne kadar vodafone sevsemde bu kadar saçma bir durumu var eğer gerçekse.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.