Şimdi Ara

Vodafone TV (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
3
Favori
49.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi kanallar ?
  • luis1907fb L kullanıcısına yanıt
    Discovery
    Eurosport

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hm ben de Vodafone tv bildiriminde filan yazıyo sandım, orda görmeyince size sorim dedim teşekkürler

• erenbey33 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ama ne zaman gelecegi tam belli degil sanirim discovery blutv yede %35 ortak olmus blu tv kisminda daha net bilgi edinilebilir.
  • https://www.donanimhaber.com/discovery-blutv-ye-ortak-oldu-discovery-icerikleri-blutv-de-yayinlanacak--129151
    Sanırım Türkiyedeki vodafoneda blutv içerikleri olmayabilir bu habere göre.
  • S-Sport ve S-Sport 2 kanalları haricinde diğer kanallardan görüntü alamıyorum. TV ya da web arayüzü farketmeksizin, belirttiğim kanallar haricinde görüntü alamıyorum. Benim gibi sorunu yaşayan var mı?

• Halk tv , national geografik , national geografik wilde açık ,
    Mobilden baktim sorun yok ..

• johonwayni kullanıcısına yanıt
    Telefonda Vodafone uygulamasından baktım çalışıyor.

Evet sorun çözüldü.

• quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

mi stick aldım. android TV'den oynatınca kotadan yemiyor ve 1080p. bu çok iyi oldu.
    tabi hotspot yapınca kotadan yiyor, telefonun internetini başka şekillerde android tvye aktarmanız lazım.

Hocam ben de teknede aynen bu sekilde baglanmak istiyorum. Kotadan yemeden nasil mi stick ile telefonun baglantisini kurabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nobloodnoname71 N kullanıcısına yanıt

pmledim hocam

• Vodafone red kullanıyorum ilk başlarda çamur gibiydi görüntü şimdi yine açayım dedim o çamur görüntü gitmiş ayna gibi olmuş neden olabilir acaba gelisme mi var Vodafone da bu arada internet hızım aynı çamur gibiykende aynı simdide

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • alexmahone07 A kullanıcısına yanıt
    Bazen en başta açtığında ayarlama yapıyor vodafone tv 5_10 saniyede görüntü duzeliyordu o değişmiş olabilir filmbox extra ya altyazi gelmiş birde blu tv nin doğu dizisi vodafone tv dede olacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luis1907fb -- 23 Mart 2021; 20:3:55 >
    Cevabınız için teşekkür ederim benim ilk başlarda kastım açıldığında ilk 5 10 saniye değil yani vodaforn redli olduğum için ücretsiz hakkım vardi android TV box geçen ay açtım çamur gibiydi
    Ama şimdi bir daha bakayım dedim 1 ay sonra açılır açılmaz bcam gibi olmuş

Hesabım bölümünden paketlerime baktım önceden sadece red paketi ücretsiz yazardı şimdi
    Birde Vodafone premium paketi ücretsiz çıkmış

Acaba redleri full pakete gecirip full HD yayın mi veridler diye aklıma geldi

• Arkadaşlar sizlere bir sorum olacak. Ben TTNet kullaniyorym. Bu Vodafone TV de formula 1 olacak diyorlar. F1 izlemek için geçiş yapacam yani. Vodafone TV de F1 izlemek için hangi paketi ve neyi satın almak gerekiyor. F1 izlemek için Minimum maliyet yapmak için hangi paketi almalıyım ?

• Efsanelerölmezunutmayın E kullanıcısına yanıt
    https://tv.vodafone.com.tr/paketler
    Paketler ve fiyatı bunlar spor paketi sadece faturalilara özel sanırım faturasizlarda full paket var ben full paket kullanıyorum.

• alexmahone07 A kullanıcısına yanıt
    Güncelleme alıyor arada ,görüntü kalitesi baya iyi şuan ,tek sıkıntı full ekranı kaplamıyor benim telefonda ,Tivibu uygulaması gibi tam ekranı kaplaması lazım

• Yayınların en boy oranı 16:9 yeni nesil telefonların ekran oranı 21:9 gibi daha geniş açılı olduğundan kenarlarda siyah boşluklar kalır ancak tam ekrana vermek için iki parmakla içe doğru çektirip yakınlaştırma yapabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.