Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.197
Cevap
116
Favori
540.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefondan ölçtüm biraz önce Leaseweb Frankfurt serverından
    60 Mbit Vdsl2 kullanıyorum.
     VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazla bilgiden kimse ölmez Bu arada Gümüş en iyi iletkenmiş ben bakır sanırdım lisede bize böyle öğretilmişti Neyse konumuza gelecek olursak modemlerin içinde gümüş veya bakır iletkenler olurmuş malesef benim modemim bakır iletkenli imiş bugün İstanbul Merkez ile konuşulurken yanımdaki Ordinaryüs Elektrik Müh arkadaş bağlantımı yapan şahıs Vodafone'a zılgıt attı madem eve kadar fiber hizmeti yapıyorsunuz adam gibi modem verin diye Bu gidişle Vodafone reklamlarında beni oynatıcak ne problemli çocuğum ya

• Fiyat nasil fiyat
  • Invisible Pink Unicorn kullanıcısına yanıt
    Sana 75 lira olur abi en son
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih_izmir

Akk sacmaligi var mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Invisible Pink Unicorn

quote:

Orijinalden alıntı: semih_izmir

Akk sacmaligi var mi

Yoksa 500 km kablo alip cekeyim eve istanbuldan mi ceksek yoksa 154 kmcik.

• Yok abi yok akk saçmalığıda senin oraya vodafone'nun fiber alt yapısı gelmez

• Vodafone bu 10mbit uploadı filan ttnet fiber altyapısı olan binalarada verebilirmi acaba? Aynı pakedi?
  • Upload hızına hasta oldum. Hayırlı olsun.

• Hocam hayırlı olsun kavuşmuşsun sevdiceğine. Modem işleri de hallolsun. Keyfine diyecek çıkmaz. Zaten seni beta tester olarak kullanıyorlar. Yakında vodafone dan maaş bağlarlar sana. Hocam bir de benim sormak istediğim bir soru var. Vodafone bir kaç şehirde kendi altyapısına geçmeye hazırlanıyor. Ben altyapı kurulacak bölgelerin öğrenmek için nereyle görüşmeliyim?
  • İstanbul'da Beykoz Acarkent'te var şuan. Müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz: 08505420542

• Her ay söke söke 75 liramı alıcak bu modemle cinayet işlenir ...Beni kobay faresi olarak görmesini birazda ben istedim kaşındım anlıyacağın. Daha tam randıman alınamıyor 1 saat içerisinde 95 mbit hız alırken 10 dakika sonra 10 mbit zor görüyorum şu an dalgalı kur şeklinde ilerliyor ama yapacak bişey yok modem konusuna gelecek olursak benim dilimden kurtulmak için heralde duruma el atarlar diye düşünüyorum tabi hemen değil 3-5 ay sonra

• 100/10 mbit icin odedigin fiyat ve akk nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • muratai kullanıcısına yanıt
    Abi sayfamda herşey yazıyor ama bir kez daha senin için belirteyim son defa

1- 32 mbps hız 60 Gb AKN 54.90 TL
    2- 64 mbps hız 120 GB AKN 64.90 TL
    3- 100 mbps hız 240 GB AKN 74.90 TL
    4- 1000 mbps hız 1000 GB AKN 399.90 TL
  • semih_izmir kullanıcısına yanıt
    Taahutsuz fiyatlar mi?

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    İşkence diye buna denir allahım Heralde taahütlü
    1 Gbit'lik paketi Akk'siz yapsalar şaşardım zaten. Stabil olarak 800 Mbit verse down hızını. Aylık 400 liralık gelecek fatura. 4'e bölüp cat6 çekerdim tüm komşulara ortak alalım diye.
    Adam başı 200 Mbit down alırsın zaten bunu öngörüp yapmazlar tabi ki acaba 1 Gbit paketinin upload hızı kaçtır 100 Mbit olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eak101 -- 13 Şubat 2016; 18:46:50 >
  • eak101 kullanıcısına yanıt
    1 Gbit paketin Upload hızı 20 Mbit bugün öğrendim umarım merakını gidermişimdir
    Sağol merakımı yeterince giderdi.. Sol'la aynı uploadı veriyormuş demek ki 1 Gbit pakette. Ama 100 Mbit'e 10 Mbit upload bir tek senin tarifende var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eak101 -- 15 Şubat 2016; 18:28:44 >
  • Bugün tekrar Genel Müdürlükten arandım Temel Bey ile uzun uzun sohbet ettik.Bu arada neden 100 değil 95 mbit hız aldığımı söyledim fiber bağlantıda kaybın olmamasını oluyorsada şayet 100 değil 110-120 Mbit hız tanımlanması gerektiğini dile getirdim Kendilerinin verdiği cevap bizim buradan yapabileceğimiz hızlar katlamalı hızlardır 32-64-100-1000 diye saydı. Dağıtım merkezim İzmir/Karabağlar ilçesine bağlı Esentepe semtindeki POP noktasından Fiber hizmeti almaktaymışım. Ara hızları bu merkez sağlıyormuş yani Saha elemanları yapıyormuş merkezlik bir durum değilmiş. Şimdi en kısa zamanda Saha elemanlarının 120 mbit hız tanımlamalarını beklicem tabi birde kablosuz bağlantı hızımın stabil şekilde olması için neler yapılacak onlar görüşülecek şimdilik benden bu kadar sağlıcakla kalın

EDİT:iZMİRDEKİ ESENTEPE SEMTİNDE POP NOKTASINA DEĞİL ,, İSTANBUL/ŞİŞLİ-ESENTEPE POP NOKTASINA BAĞLI OLDUĞUMU MALESEF SUPERVİZÖR DENİLEN KİŞİ BİLMEDİ VE BEN SONRA ÖĞRENİYORUM Kİ İZMİRDE POP NOKTASI OLMADIĞINI.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih_izmir -- 1 Nisan 2016; 21:58:20 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.