Şimdi Ara

Vodafone Spotify Kampanyası Mağdurları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zamandır vodafone'nun 3 aylık 1.5gb internet ve spotify kampanyasından yararlanıyordum. İki firma arasında sanırım anlaşma bitmiş ve hiç bir şekilde ne spotify ne de vodafone tarafından uyarı mesajı gelmedi.

Bu ay bana gelen mesaj;
    Faturalı aylık 2gb paketiniz .... tarihinde 22 TL karşılığında yenilenecektir. Paketinizi iptal etmek için IPTAL TALEP yazıp 7000 e atın yazıyor.

Bende ne bu 22 TL dedim, normalde spotify üyeliğiniz 22 tl karşılığında yenilenecektir diye mesaj gelirdi. Bende iptal etmek için mesaj attım sonra gelen mesal;
    Değerli abonemiz, spotify paketini iptal etmek için bunu yazın diye mesaj geldi, bende spotify kullandığım için iptal etmek istemedim.

Adamlar bu kampanyayı tutmuş başka kampanya ile revize etmiş, aylık dakika ve internet vermişler galiba. Benim dakikam da internetim de yetiyor.

Vodafone forumda bir kaç kişiye daha rastladım böyle. BTK'ya şikayet ettim firmayı, diğer arkadaşta aynı işlemi yaptı.

• Oyle yapiyorlar 500mb spotify 5tl olan paketide 1gb yapip spotify silmislerdi gecenlerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Oyle yapiyorlar 500mb spotify 5tl olan paketide 1gb yapip spotify silmislerdi gecenlerde

Hocam telefon aldım aylık ödüyorum toplamda 146 olan faturam bu ay 178 TL geldi, 22 TL iptal olan kampanyadan kitledin diğer tutar neyse hiç bir bilgim yok, önümüzdeki ay kalan telefon ödemesini yapıp turkcell e geçiyorum kesinlikle. Aynı sorun her operatörde var ama vodafone suyunu çıkardı artık.
  • Turkcell bu konularda daha iyi emin olabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/spotify-aile-premium-paket-artik-14-99-tl--117100587

Aile paketini satın alıp 5 kişi dahil edebilir veya siz başka gruba dahil olabilirsiniz. Normal fiyarından çok daha uyguna geliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.