Şimdi Ara

Vodafone sözleşmeli IPhone 3G de AVEA hat kullanmak mümkün mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Vodafone sözleşmeli Iphone alacağım 2. el. Jailbreak yapılmamış, ben alırsam yapacağım garanti. ama simlock konusu yazılım ile çözüldü mü? yani ek bir aparat takmadan kullanılabilecek mi her simkart?

Araştırdım biraz ama bulamadım cevabı açıkçası.

Şimdiden teşekkürler.

• Kısa cevap : Hayır.
  • tüh, sevinmiştim iphone alabileceğim diye... takas kabul eden kişi çok az oluyor genelde.

Teşekkürler Vipracing
  • Estağfurullah (Keşke evet diyebilseydim )
  • teknosa'dan veya apple store'dan(türkiye tabi) alıp kullanabilirsin
  • hadi ya banada türkcell den alan arkadaş hediye edecekti. şimdi türkcell kullanıyorum fakat vodafone ye taşınmayı düşünüyorum acaba taşınırsam kullanamazmıyım iphone yi

cevap gene olumsuz ise simlock nasıl kırılıyor. cihazı kırmadan simlocku kırmanın yolu var mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: oktayakgoz

hadi ya banada türkcell den alan arkadaş hediye edecekti. şimdi türkcell kullanıyorum fakat vodafone ye taşınmayı düşünüyorum acaba taşınırsam kullanamazmıyım iphone yi

cevap gene olumsuz ise simlock nasıl kırılıyor. cihazı kırmadan simlocku kırmanın yolu var mı

cihazı turkcellden aldıysan istediğin hatla kullana bilirsin tukcell sim kilitsiz satıyor cihazları, vadafone sim kilitli sattığı için başka operatörün hattını cihaz açmaz
  • TURKCELLDEN HEDİYE DERKEN turkcell den alıp vermeyecek türkcell hat kullanıyor ve ona hediye edecekler oda bana verecekti teli. o tel sanırım sim kilitlidir. bu durumu nasıl çözebiliriz
  • quote:

Orjinalden alıntı: oktayakgoz

TURKCELLDEN HEDİYE DERKEN turkcell den alıp vermeyecek türkcell hat kullanıyor ve ona hediye edecekler oda bana verecekti teli. o tel sanırım sim kilitlidir. bu durumu nasıl çözebiliriz

Sonuçta telefonu Turkcell hediye edecek ve Turkcell'in elindeki tüm iphone'lar sim kilitsiz. Yani istediğin hattı takıp kullanabilirsin.
  • Turkcellden anlaşmalı aldığım iphoneme avea taktım çalıştı :)
  • ooo o zaman söyleyimde bana hediye etsin telefonu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.