Şimdi Ara

Vodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU) (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SoulRvR Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.850
Cevap
110
Favori
474.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla benim internette rezalet durumda. Her geçen gün daha da kötü oluyor. Evet bazı yerlerde gerçekten iyi ama benim evimde ve işyerimde stabilitesi yoksa hiçbir anlamı kalmıyor. Turkcell'de hattım var zaten fakat oda dayanmıyor. Vodafone ile bu ay 180GB harcamışım, bunun için Turkcell'e 700 lira bayılmam lazım. Ya iyi kötü Vodafone ile böyle devam edeceğim ya da kullanımımı azaltıp Turkcell'de sorunsuz kullanım yapacağım. Ben işim gereği 12 saat masa başıyım. Açar film izlerim, canlı yayın izlerim vs. yani çokça kullanım yapıyorum. Bu haldeyken kendimi nasıl sınırlarım bilemiyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Bende daha çok köyde internetim olmadığı için telin internetini boxa paylaşıp maç film falan izliyorum. Yani hotspot olayı benim için çok önemli. Ama Vodafone un öyle rezil bir 4.5g İnterneti varki devamlı donuyor. 3g ye çekince donma takılma olmuyor ama tv ye paylaşım yaparken bu sefer telden internet kullanmak istersem 3g de donuyor. Ama teli hiç ellemez isem tv de donma olmuyor.

• Turbetfurzey T kullanıcısına yanıt
    Bende ikiside bir halta yaramaz hocam. 3-5Mbps birşey veriyor oda dalgalı. Yani canlı yayını sabit bir kaliteyle izletmez.

Vodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU) Vodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU)

Bakalım yarın itibariyle cayma bedeli 0'a iniyor, artık bir karar vereceğim.

Kararınızı bende öğrenmek isterim hocam. Yazdığım data hatlarından düşünüyor musunuz?

Data hatları bana ters hocam. Zamanında kullandım hemde Turkcell'in sınırsız olanıydı hevesimi aldım.

Ah şu Turkcell bir sosyal medya sınırsız birşey çıkarsa 1 dakika bile düşünmezdim de lanet olasıcalar çıkarmıyor.

Anladım hocam teşekkürler

• yok öyle bişey

benim kuzende aynı şekilde kullanıyor 200GB 200₺ data hattı aldı eSim ile çift sim olarak kullanıyor hotspot vs bir sorunda yaşamıyor iki hat 200GB lı tarifeden daha ucuza geldi Turkcell’de

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kadir1003 kullanıcısına yanıt
    Şu anda 250 lira 200gb turkcell de

yaz başı almıştı o da 12 ay taahhütle zamdan önce 200₺ ye
    kullanımınız 200GB a ulaşmıyorsa Vodafone da sınırsızın bir manası yok Turkcell’in hızına 200GB 250₺ değer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir1003 -- 31 Ağustos 2022; 16:44:58 >
  • kadir1003 kullanıcısına yanıt
    Olabilir doğrudur. Bakalım gidiş hat ne gösterecek

İnce bir espiri olmuş gidiş hat 😂

• AzuLA kullanıcısına yanıt
    Aslında her konuda gidiş hat önemli şu günlerde :)

Link atabilir misiniz ben bulamadim

• serkan737 S kullanıcısına yanıt
    https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/bilgisayardan-internet burası değil mi

Ben konuyu kacirmisim normal hatli paketlerden sandim. Bunlar data paketi. Tesekkur ederim gene de

• serkan737 S kullanıcısına yanıt
    Evet sadece data paketi

• Kasım ayının başında 2. dönemim bitiyor. Yanımda uygulamasından baktığımda 1. dönem gibi görünüyor. Şu an için ödediğim tutar 176 tl civarında.

Vodafone'dan telefon geldi. hotspot sınırsız tarife çıkmıyor. Ayrıca hotspot sınırlı tarife de ilk 12 ay için 339 ikinci 12 ay için 419 diyorlar.

İkinci dönem için de eğer herhangi bir ayın tüfe oranı %30 oranında artarsa 419 tl lik tutar 479 tl olur diyorlar.

Tabiki kabul etmedim. Bakalım kasım ayını bekleyeceğim. Otomatik olarak şu anki tarifem çok uçuk bir tutar olmadan artıp devam ederse ben de devam ederim. Aksi taktirde Turkcell'deki 200 GB lık data hattından alacağım. Zaten sınırsız olmasına rağmen 200 gb civarda kullanım çok nadir olmuştur.

Vodafone mobil internetin hız sıkıntısı da zaten malum. Kendimce uygun fiyat ve sınırsız olmasından dolayı tarifeyi kullanıyordum ama yukarıdaki gibi bir seçenekle gelirlerse asla kabul etmem.

• mstars34 M kullanıcısına yanıt
    Hiç bir teklifi kabul etmeyin. Son yenilenince duruma bakın. Uymazsa 200gb gayet makul

Ben de öyle düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.