Şimdi Ara

Vodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU) (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.797
Cevap
110
Favori
468.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yalnız bu hotspot sınırlı tarife 339 lira olayı mümkün değil kabul edilmez. Üstelik 2.yil 400 küsür iyice sacmalamislar. Neredeyse turkcel in sınırsız internetli box fiyatı olacak.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Vodafone Limitsiz Tarifeler! (ANA KONU)
    Vodafone resmi iyice incelesin daha sonra kendi dandik internetini yeniden fiyatlandirsin. Turkcell süper box tarifeleri bunlar.

• Turbetfurzey T kullanıcısına yanıt

Maalesef durum öyle. 400 gb superbox'a o fiyatı veririm daha iyi. Sınırsızla ilgili benim ihtiyacım zaten çoğunlukla hotspot olarak. Yoksa telefonda o kadar gb kullanmam mümkün değil.

• mstars34 M kullanıcısına yanıt
    Bende hotspot için kullanıyorum. Hotspot ta bile 200gb i bırakın 100gb bile geçemiyorum

• Bu arada belki bilgisi olan vardır, turkcell in süper box paketlerinden birini alıp sim kartı turkcel in verdiği modemden çıkarıp cep telin sim kart yerine taksak çalışır mı

daha önce araştırmıştım

Önce sadece 3G izin veriyordu en son hattı bloke ediyorlardı başka cihaza takıldığında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan737 -- 9 Eylül 2022; 20:25:59 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • serkan737 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, buraya yazdıktan sonra bir turkcell çalışanına da sordum oda olmaz dedi

Bazi şehirlerde 179.99 tl den basliyor 100gb ben aydinda bu fiyattan sozlesme yaptim dün.

• O fiyata 20 lira civarı vergi ekleniyor değil mi her ay?

Birtek telsiz vergisi ekleniyor sanirim
    Linkini atiyorum incelersiniz https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/ev-interneti-superbox-kampanyalari/ile-ozel-superbox-tak-calistir-100-gb?order=1&source=CMS&place=similar_campaigns

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C0C5C87D7 -- 10 Eylül 2022; 12:41:7 >
  • İnceledim ama aradada yani öyle ahım şahım bir fark yok 20 lira var. Ayriyetten 100gb değilde 200gb olsaydi iyiydi

• sınırsız olsa ne olacak hız yerlerde. 15 sene öncesinin hızını veriyorlar. video izletmez,nette rahat gezdirmez, ancak spotifydan müzik dinlersin. ayrıca pili aşırı harcıyor,telefon ısınıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power-pc -- 11 Eylül 2022; 15:29:51 >
  • gençler bu 5 gb yanımda hediyesi 1 fatura dönemi boyunca 8 kere mi alınıyor en fazla

Yeni tarifi saçma sapan ben telden sınırsız neti ne yapyım hot spot yapamayacaksam turkcell data hattı alanlar nasıl memnun mu

• geceleriişgören kullanıcısına yanıt
    Bende turkcell data hattı düşünüyorum ama kontrat bitmesine daha 1,5 sene daha var ve cayma bedeli 800 küsür lira. Almayı düşündüğüm data hattı 200gb 300 lira. Siz sitedeki fiyatlara bakmayın onlar güncel değil bayiye sordum.

• Ben bir yıldır sınırsız redli tarifeyi kullanıyorum. İnternet hız düşümsuz sınırsız 135 tl civarı geliyordu faturam. Şimdi taahhüt bitmek üzere arıyorlar 300 küsür liraya yeniden taahhüt verin diyorlar. Zaten kırsalda çekmiyor çoğu zaman sınırsız İnternetin keyfini süremiyorum bir de 300 küsür tl vereceğime turkcelle geçerim en azından telefonum çeker daha az kullanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Hotspot sınırı var mı sizde?

Yanında uygulamasında var görünüyor 15 gb. Pek hotspot kullanmadığım için hiç sorun olmadı her işimi telefonla hallediyorum sadece ara sıra arabaya bağlıyorum 15 gb fazlasıyla yetiyor

• cevo_61 kullanıcısına yanıt
    O zaman hotspot sınırlı 300 lira kesinlikle verilmez

Aynen zaten o teklifi kabul etmedim bu sefer de 230 tlye yine hotspot sınırlı ve sanırım internet hızı 15 megabit olan başka bi tarife söylediler onu da kabul etmedim

• 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.