Şimdi Ara

VODAFONE REDBOX 4.5G EVDE İNTERNET★ANA KONU★ [150GB 139TL , 300GB 199TL , 400GB 249TL] GÜNCEL (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.624
Cevap
39
Favori
216.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

vodafone redbox kullanıyorum diyorum evet superbox diyor :D birde yeni çıkan yasadan dolayı tekrarlı bir şekilde arancaksınız diyor. internet faturanız 150 liraya düşecek 29 liraya tv paketi olacak diyorlar bence külliyen yalan :D

• Vodafone yanımda uygulamasına giriş sorunu devam ediyormu? Kaç hafta oldu müşteri hizmetleri çözülecek dedi, çözülmüyor sorun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Nasıl yani modemde mi sıkıntı var hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Luttarte kullanıcısına yanıt

Yanımdada sıkıntı yok. Abone olurken farklı cep No kaydediyorsunuz şifre talebini de bu telefondan yapıyorsunuz aldınız mı şifre hocam

• EXUBERT kullanıcısına yanıt
    Abone olurken belirttiğim numara ile şifre talebinde bulunuyorum. Fakat hiç bir şekilde sms gelmiyor.

Modemin mesaj kutusuna baktiniz mi? Bazen oraya dusuyor sifrenin mesaji

Hangi noya SMS atıyorsun

• Ben redboxa başvurdum adamlar tenezzül gösterip aramadi bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EXUBERT kullanıcısına yanıt
    0542 500 7000 bu numaraya sms atıyorum.

• eneskaanb E kullanıcısına yanıt
    Orayıda kontrol ettim gelen yok

• Normalde hızın artmamasi lazım modemde sorun olabilir , telefon ile modem yakın çekiyor. Telefonu modem olarak kullanırsan en kötü 1 senede bataryayı bitirir, çok ısınma vs yoksa sıkıntı çıkarmaz.

• Yeni fatura dönemi ayın 15'inde mi yoksa 16'sında mı başlıyor?

• 16 sında başlar. Numara taşıma işlemi de 2 günde tamamlandı hocam

• Arkadaşlar İkinci El Modem Satan arkadaşlardan Modemi alıp sınırsız paket almayı düşünüyorum.Modemi kendim karşıladığımda daha uyguna mı geliyor.

Ayrıca sınırsız alıp alt kat ve üst kattaki komşu ile ortak kullanmayı düşüyoruz.Standart modem kadar çekim kuvveti iiyimidir.

Son olarak kullannanlar tavsiye ediyor mu?

• yasinjanbert kullanıcısına yanıt

Modemi ayrı redbox hattını ayrı olarak satmıyorlar. Redbox hattını aldığınızda 12+12 taksitlere bölünmüş şekilde cihazı da alıyorsunuz.

Kullanıcı memnuniyeti biraz değişken ama genel olarak mobil vodafone hattınızı günün farklı zamanlarında speedtest ile hızını ölçerseniz yaklaşık bir değer görürsünüz.

Bir komşuyla kullanmak ise tavsiye edebileceğim bir şey değil her iki evdeki nüfus da önemli tabii. Muhtemelen her ikinizin ortası denebilecek bir yere koyacaksınız ama her ikinize de uzak olacak hız limiti var sınırsızlarda 15 mb/s download. Sanırım bir de 500 mb download kotası vardı ama bundan emin değilim müşteri hizmetleriyle görüşmek lazım. Kısacası bireysel kullanım için iyi olabilir evinizin vodafone gücü önemli burada. Ama komşuyla kullanma işine girmeyin çok giren olur internet yavaşlar birbirinizi uyarmak zorunda kalırsınız aranız bozulur. Ortaklık işleri her yerde sıkıntılı...

• istanbul geldim 5 mbit/s geçmiyor bir 24 saat geçsin bakalım sanırım Fiber alacağım eve bunu heryerde paketini iptal ederek dolaba koyacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Schrodingers cat

Bu mesaj silindi.

Bende arayüz var ama sms gelmiyor hala şifre istedim kaç defa yanımda uygulaması için

• yasinjanbert kullanıcısına yanıt

ilk başlarda turkcellin sınırsız 4.5g si 279liraya çıktığında komşuyla ortak düşünmüştük vazgeçtik sonra 10mbps sınırsızını aldım tek başıma o bile zarzor yetiyordu. şimdi 15 mbps kullanıyorum ara ara internet kopuyor yoğun zamanlarda, sürekli birbirinize söversiniz yine internet gitti diye :D ara ara kopmaları oluyor ama genel anlamla memnunum benim ev betonarme değil çelik konstrüksiyon 360metrekare her yerinde çekiyor ama betonarme olsa bu kadar çekeceğini düşünmüyorum

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.