Şimdi Ara

Vodafone Red Tarifeleri Ve Pass Özellikleri// (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.198
Cevap
31
Favori
117.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben size numaramı veriyim siz bana orda bi anlatırmısınız durumu daha kolay olur
    05436691919 ben merkezden öğrenmeye calısıcam bu durumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vodafone Red FsK -- 13 Şubat 2020; 11:41:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Peki ben telefonumda Youtube Vanced adli android uygulamasini kullaniyorum. Bu uygulama resmi youtube uygulamasinin modifiyeli versiyonu ve reklamlari engeliyor bu sayede. Ve arka planda da calmaya devam diyor. Bu yuzden kullaniyorum. Diger her yonden bu uygulama resmiyoutube uygulamasinin birebir ikizi. Baglanti filan tamamen youtube resmi baglantisi uzerinden tabii ki her seyi resmi ama uygulama modifiyeli.

Bu durumda bu uygulamadan 480p izledigim takdirde durum ne olur kotama yansir mi yoksa kotasiz mi olur? Kotamdan yemesin diye reklam izlemekle ugrasarak resmi youtube uygulamasi kullanmak istemiyorum.

Alıntıları Göster
    reklam çıkmasa da 1 gb kulanımda 30-40 mb düşüyor nedense 720p 1080p izlesende düşmüyor
    hediye gelen internet paketi varsa ilk baş hediye interneti tüketiyor tarifenin internetine gelince yemiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Xeqona

reklam çıkmasa da 1 gb kulanımda 30-40 mb düşüyor nedense 720p 1080p izlesende düşmüyor
    hediye gelen internet paketi varsa ilk baş hediye interneti tüketiyor tarifenin internetine gelince yemiyor

Alıntıları Göster
    Hocam o sorun degil artik ne yapalim gblarca izleyecegiz sonucta. Asil merak ettigim youtubevanced ile video izleyebiliyor muyum 480p bile olsa kotaya yazar mi yazmaz mi bu onemli. Orijinal youtube uygulamasiyla birebir ayni uygulama ama modifiyeli reklam gostermemek uzerine.

@Youtube Red FsK arayacagim hocam tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 6 Kasım 2018; 16:38:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar video pass maksimum çözünürlüğü 360p ye düşürülmüş olabilir mi? Bu hafta video pass aldım ve farkettiğim kadarıyla 360p ye ayarlanmış geldi ve 480p seçtiğimde düşmeye başladı. Lütfen başka arkadaşlarda teyit edebilirler mi?
  • Kontrat sürem 22sinde doluyor, red 10 tarifesi kullanıyorum 10gb 2000dk 46TL. 54 TL'ye 12gb 1500 dk tarife önerdiler arayıp. Ben 50tl üstüne çıkmak istemiyorum, mümkünse daha uygun tarifeler istiyorum dedim. Bu da 54 TL işte ne fark var arada 30tl fark yok dedi sinirlendim kapattım.

Daha uygun bir teklifle gelirler mi sizce? Bundan önceki dönemlerde hep piyasaya göre uygun tarifeler yakalamıştım inatlaşarak :) 40 TL bandında teklifiniz varsa değerlendirebilirim ayrıca.

• OneManBand kullanıcısına yanıt
    Valla hocam size yapılan tarife nin altında bi tarife alamazsınız suand a yeni gelenler bile şuanda red 10 nü 59 tl den alıyor size müthiş tarife sunmuslar ki beklemeyin daha uygun bi tarife sunmazlar artı suand a bir daha aynı fiyattan tarife almanız çok zor

• benim de tarife aralık başında bitiyor. red 10 ve videopass kombosu 78 tl oldu. bu fiyata yakın aynı özellikleri barındıran (twitch olsaydı izlesene saçmalığı yerine) tarife var mı? içinde sınırsız whatsapp, 1000dk 200 sms, sınırsız youtube ve interneti 10 gb üstü olan.
  • Arkadaşlar Merhaba,

Dakika ve sms en düşük olup interneti en yüksek vodafone faturasız tarife hangisi acaba ? Aylık dakika kullamımım 20 sms 5 😂😂😂😂

Mevcut tarifem : Mega 3GB

• red 20 tarifem tüm passlar var. bu ay bitiyordu sözleşme aradılar 105 tl fiyat verdiler. Müşteri hizmetlerini aradım boşverin teklifleri 75 TL aynı fiyattan devam edeceksiniz her hangi bir teklifi kabul etmezseniz dediler. Sözleşmenin son ayı acele etmemek gerek.
  • nukeshore N kullanıcısına yanıt
    Aldığınız tarife için de video pass yok ama bilginiz olsun

• maxmania kullanıcısına yanıt
    Vodafone benim pasim var 85 tl 3 ayrı pass uygulamasını secebilirsiniz

• Vodafone Red FsK V kullanıcısına yanıt
    geç kaldınız, aradılar sizin dediğiniz paketi sordum; o pakette seçilenler kotalı dedi çok bilgili eleman. sonra redli 8 paketini önerdi içinde iletişim pass var diyerek, şüpheye düşüp son gün aramasam güzel kazık saplayacaktı. müşteri hizmetlerinden öğrendik arayınca iletişim pass'ın olmadığını. bana teklif edilen, söylenen paket verilmeyecekse numaramı taşırım başka operatöre, işime yaramaz deyince özel birime yönlendirdiler. orada ilk başta sahtekarlık yapan kişinin söylediği paketi zorla da olsa tanımlattık.

tabi hazırda olan videopass paketimiz iptal oldu, yenileyeyim derken 25 tl den 29 tlye çıktığını gördük. şimdi son bir sıkıntı kaldı videopass bazen algılamıyor, youtube gene de paketimden yiyiyor. bugün boyunca denemeler yapacağım sıkıntı devam ederse iptal ederim. uğraşmaktan yoruldum.
  • maxmania kullanıcısına yanıt
    Red 10 benim pasim nasıl kotali oluyor acaba normal pass uygulaması seciyorsunuz bunu nasıl yanlış söyler o saf arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: Vodafone Red FsK

480 p de kullanılması gerek 720 de kendi kotanızdan yer android uygulamasında çalıştırın wep tabanlı çalıştırdığınızda internetinizden yer
    Ben 2 yıldır red20 tarifesi kullanıcısıyım. İlk yılımda 1080p izliyordum kotamdan gitmiyordu.
    Deminde izledim, müşteri temsilcisi gider demesine rağmen kotam düşmedi. Nasıl oluyor bu iş anlamadım? :)
  • Gectigimi mayis ayinda yanlis hatirkamiyorsam red 10 46₺ idi yeni gelene. Bu fiyatlar ne boyle yahu! Ayni paket 59₺ su anda. Yan icerikleri enflasyonla mucadele diye sunuyor ama bu fiyat farkiyla onlari hayli hayli cikartmis gorunen o.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone Red FsK V kullanıcısına yanıt
    Devreden uyumluya geçmek istiyorum. Ya da ona yakın bir tarifeye. Hat taşıyıcam. Aile işe yarıyorsa 1 kişi daha yanımda getirebilirim. Evimdeki internette vodafone

Ayrıca tt deki gibi bir aile paketi varsa ona da geçebilirim

• merhaba, benim pass'im pakedine bakiyorum. lounge - fast pass gibi ayricaliklar yok sanirim icinde. youtube izlemesi ios youtube uygulamasi uzerinden di mi?

fiyati 89 mudur, daha ucuza alabilme sansimiz var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbto -- 9 Aralık 2018; 10:44:2 >
  • selam hocam bu redli 15 plus ın güncel fiyatı nedir
  • Dark Reaver kullanıcısına yanıt
    Hocam red li 15 fiyat 69 tl red li 15 plus 80 tl dır
    Irtibat için benide araya bilirsin 05436691919

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vodafone Red FsK -- 13 Şubat 2020; 11:42:10 >
  • hbto H kullanıcısına yanıt
    Hocam ben size numaramı yazıyım ordan sorularinizi yanıtlayın olurmu 05436691919

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vodafone Red FsK -- 13 Şubat 2020; 11:42:27 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.