Şimdi Ara

Vodafone 'GPRS Prepaid Aylik MR 1MB 4.5G Promosyon'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bunun ne anlama geldiğini bilen var mı beyler? Halihazırda 3 GB internetli paketim varken ilave olarak ansızın böyle bir komik paket tanımlanmış kendi kendine. Bir arkadaşımda da aynısı var. Ücret almıyorlar galiba ama merak ettim.

Vodafone "GPRS Prepaid Aylik MR 1MB 4.5G Promosyon"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni hatlara tanımlıyorlardı bende de vardı ilk açıldığında hediye gibi olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Yeni hatlara tanımlıyorlardı bende de vardı ilk açıldığında hediye gibi olabilir
    Yok hocam, 2 yıl oldu hattımı Vodafone'a taşıyalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 31 Ekim 2018; 23:1:9 >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    parlak47 kullanıcısına yanıt
    ben yeni taşıdığımda görünüyordu sonra yok oldu elbet bi anlamı vardır onu tanımlamalarının

bilginiz var mı bu konu hakkında
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

ben yeni taşıdığımda görünüyordu sonra yok oldu elbet bi anlamı vardır onu tanımlamalarının

bilginiz var mı bu konu hakkında

İnternet paketiniz bittiğinde cebine uyan 5mb devreye girer 5mb bittikten sonra hattınizda 5tl ve üstü varsa 5tl keser cebine uyan 250mb devreye girer 5tl altı varsa mobil veri ücretlendirmeye devam eder bakiye bitene kadar bakiye yoksa internete girmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı tarifelerde 1mb gözükür bazılarında 5mb sistemsel kaynaklı bir şeydir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıklamanız için çok teşekkür ederim. Vodafone kendi destek ekibi bile açıklayamıyor bu tür şeyleri. Helal.

• quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

Bazı tarifelerde 1mb gözükür bazılarında 5mb sistemsel kaynaklı bir şeydir
    Bir de hocam ilk mesajda attığım ekran görüntüsünde de görüldüğü üzere bu 1 MB'lik GPRS PrePaid adlı ucube paket benim normal aylık tarife paketim bitmeden önce devreye girip kendini tüketmiş. Mantıken, bu 1 MB'lik şey normal aylık tarife paketim (3 GB) tükendikten sonra devreye girmesi gerekmez mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Bir de hocam ilk mesajda attığım ekran görüntüsünde de görüldüğü üzere bu 1 MB'lik GPRS PrePaid adlı ucube paket benim normal aylık tarife paketim bitmeden önce devreye girip kendini tüketmiş. Mantıken, bu 1 MB'lik şey normal aylık tarife paketim (3 GB) tükendikten sonra devreye girmesi gerekmez mi?

Alıntıları Göster
    Vodafone değişik bir sistemleri var. Normalde cebine uyan paketin devreye girmesi için faturasızda 5MB lık faturalıda 25MB lık ücretsiz kullanım verir. 1mb eski vodafone tarifelerinde opsiyon olarak kalmış başka tarifeye geçerseniz siliniyor.

• Bu 1 mb hattında internet olmadan 4g kullananların bakiyesi düşmesin diye var. Çünkü 4g ip tabanlı olduğu için mobil veri kapalı olsa bile iletişimi farklı bir apn ile internete bağlanarak sağlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.