Şimdi Ara

Vodafone Pay [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.531
Cevap
229
Favori
410.252
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anatolia28

Malesef öyle. Sorununuz çözüldü mü peki?

Dhden cevap verdiler hocam
    Vodafone kalsak işimiz yaştı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta fiziki kart sordum birkaç bayiye. İstedik, gelmedi filan dediler.

Yorumları okuyunca iyi ki bulaşmadık diyorum.

Başlığa katkıda bulunan herkese teşekkürler.

• sanal kart sorunlarından habersiz 750 tl yüklemiştim. 4 gün geçti hala haber yok. twitterden kayıt açtırdık da bakalım ne zaman dönüş yapacaklar. fiziki kart almadan sakın bulaşmayın, vodafone pay pişmanlığını biz yaşıyoruz siz yaşamayın.

• Fiziki kartların son kullanma tarihi 05/21 mi hep ben aldım malesef 05/21 geldi

• Uygulama yine çalışmıyor. Dün akşam da çalışmıyordu.
  • fatih33yucel F kullanıcısına yanıt
    Hocam güncelleme var kısa süre sonra gelecektir.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Güncelleme sabaha karşı yapılır. Bunlar nasıl bir kafaya sahip acaba
    Hocam vpay ilginç, sanırım on ödemeli sistem nedir ona da hakim değiller bloke koymadıkları kişi bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az gibi alelacele pastadan pay almak için girmişler.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Benim ve ailemin hesapları aktif yaklasik1 ay önce açıldı hepsi ama yeniler de sıkıntı varmış.
  • ben bu kampanya öncesi sadece sanal kart ile kredi kartından para yükleyerek ile her ay kullanıyordum, oradan da t'ye atıyordum parayı. hiç sorun yaşamamıştım ilginç valla.

Hocam umarım bloke sorununu çözerler insan işlem yapmaya tedirgin oluyor.

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Eski hesaplarda hiç sorun yok. Sorun yaşanan hesapların tamamı şubat ayında açılan hesaplar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincent5555

Bu mesaj silindi.

hocam ortada sanal kart yok ki. para göndermek için kart seçebilmem lazım ve maalesef olmuyor.

sanal kartı toslaya eklemiştim. daha evvel o sanal kart ile toslaya para çekmiştim. sanal kart uygulamadan otomatikmen silindikten sonra toslada kayıtlı diye çekeyim dedim, orada da kartınız internet alışverişlerine kapalıdır uyarısı geldi. yani her türlü o parayı çekmeme engel olmuşlar. bekliyoruz bakalım, en kötü mahkeme yoluna gideriz de uğraştırmasalar o kadar iyi olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dosya16

Eski hesaplarda hiç sorun yok. Sorun yaşanan hesapların tamamı şubat ayında açılan hesaplar

hayır hocam. ben ocak ayında açmıştım hesabı. ocak ayında da sanal kartı aktif şekilde kullanmıştım. hatta çoğu kişi toslaya kartı ekleyemiyoruz demişlerdi, ben toslaya da eklemiştim.

ama gelin görün ki para yükleme sonrası aniden kart silindi. şikayet oluşturduk beklemedeyiz.

• Kendi hesabımı Ekim de oluşturdum. Ocak ta fiziki kart ekledim. Bu hesabıma şu ana kadar sorun yaşamadım.
    Eşime ocak ayı başında hesap oluşturdum. Onda sadece sanal kart var. Şu ana kadar onda da sorun yaşamadım. Sadece bir kez uygulamaya girilmiyor du. Zar zor giriş yapınca hesapta sanal kart yoktu. İçinde para yoktu zaten. Bir süre sonra düzeldi. Yüklemelerde parça parça yüklüyorum. Temkinli olmak lazım.

• tbskvk55 T kullanıcısına yanıt
    kredi kartından denedin mi hocam hiç yüklemeyi?

• quote:

Orijinalden alıntı: meeb

kredi kartından denedin mi hocam hiç yüklemeyi?

Şu ana kadar ki tüm yüklemelerim kredi kartı ile zaten hocam.

• tbskvk55 T kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam.bende bir umut yüklücem artık.

• Sorun yaşayan arkadaşlar twitter üzerinden vodafone destek’e yazın

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.