Şimdi Ara

vodafone nun aylık sınırsız internet paketinin hızı ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
10.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • vodafone nun aylık sınırsız internet paketinin fiyatı süper tamam ama hızın 100MB dan sonra 96kps düşmesi gibi büyük bi sorun var. bu paketi kullananlar öneriyorlar mı acaba ?? bana ayda 1GB yetmiyor ve hız önemli tabi... tavsiyelerinişz nelerdir?

• iphone ile verilen sınırsız internette 1 gb a kadar hız sınırı yok...1 gb sonrası 96kbps e düşüyor...

quote:

Orijinalden alıntı: groyeuw

vodafone nun aylık sınırsız internet paketinin fiyatı süper tamam ama hızın 100MB dan sonra 96kps düşmesi gibi büyük bi sorun var. bu paketi kullananlar öneriyorlar mı acaba ?? bana ayda 1GB yetmiyor ve hız önemli tabi... tavsiyelerinişz nelerdir?
  • Ayda 1gb yetmiyor dedigine gore video felan izliyorsun bende bu sinirsiz pakete uyeyim eger video izliyorsan tavsiye etmem 1 gb yetmedigine gore o tur seyler yapiyorsun 100 mb a kadar 7.2 mbit hiz kullaniyorsun ama dusunce zor olur egerki ben sadece haber gazatelere bakarim dersen dolasmayi etkilemiyor iphone kullanmiyorum ama opera mini zaten sayfalari baya boyutunu dusuruyor video izlemiyorsan alabilirsin 1gb da izlemeden dolmayacagina gore izledigini varsayarak sana uygun bir tarife degil.
  • ben bekleyemeyip erkenden yurtdışından alanlardanım o yüzden faydalanamıyorum galiba o fırstalardan bu yüzden kullanalardan sınırsız pketin eksi artı yönlerini öğrenmek istiyorum
  • bende merak edıyorum 100mb ne kadar yeter.
    sonucta o paketten alcam bende.
    cepnet
    8 tl ye 100 mb kullanıyorsun sanırım.
    bırde gunluk 100mb var glba
    onu da ayrıca alablıyorsun aylık aldıysan bıle
    oda kullanımı 5 mb glba.
    7,2 den 96 kbp ye dusuyor hız
  • arkadaşlar 4-5 aydır kullanıyorum bu tarifeyi ve 100MB gerçekten çok çabul doluyor. video izleyecekseniz hiç tavsiye etmem.. ama gazete haberlerini okumak için olsun, maillere bakmak olsun bunlar için birebir.. facebook a da rahatça girebilirsiniz. msn e de çok rahat girebilirsiniz.. ama video izleyecekler için alınmaması gereken bi paket..
  • yani bana yalan oluyor bu tarife ... tşk tavsiyeleriniz için
  • 100 mb mı - 1Gb mı ??? Hangisi doğru ya hu ..
  • 1 gb ye kadar 3g hızında sonra edge düşüyo video seyretmiyosan internet için fazla bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

100 mb mı - 1Gb mı ??? Hangisi doğru ya hu ..

Aylık Cepnet = 65 TL x 24 Ay; Adil Kullanıcı Sözleşmesi 100MB
    1 GB Mobil = 80 TL x 24 Ay; Adil Kullanıcı Sözleşmesi 1GB
  • 100 mb sonra hız 96 kb ye düşer ve bu hız son günlerde resmen yerlerde sürünüyo bazılarının sayesinde, vodafone resmen bitirdi olayı download 20 kb lerden 10 kb lere düştü artık,fazla internet fantezisi olmayanlara önerilir bundan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: groyeuw
    vodafone nun aylık sınırsız internet paketinin fiyatı süper tamam ama hızın 100MB dan sonra 96kps düşmesi gibi büyük bi sorun var. bu paketi kullananlar öneriyorlar mı acaba ?? bana ayda 1GB yetmiyor ve hız önemli tabi... tavsiyelerinişz nelerdir?

Seçim senin hocam ya aylık 1 gb paketini alıcaksın sanırım 30 tl 3g hızında kullanabileceksin.Yada 8 tl vericeksin ilk 100 mb 3g hızında sonra 96 kbps diyor ama 128 kbps lik bir hız alınıyor rahat sınırsız kullanabileceksin.Olay tamamen 30 lirayı verip verememene bağlı maddi durumun iyise hiç uğraşma ver 30 tl lik paketi al.Yok bana fazla diyorsan şuan en iyi paket cepnet hızı düşsede cep telefonundan sınırsız kullanım imkanı tanıyor ve ekstra ücretlenmiyor ve sadece 8 tl.
  • iphone da jb li cihazda bu hiz sinirini kaldircak bi tweak var mi ya da system folders ile oynasak bi sekil operator acigi bulabilirmiyiz ya da hattimi hiz siniri gelince udid faker gibi bi programla baska bi hatta kaydirip hiz sinirini kaldirabilirmiyim. boyle bi bilgisi olan var mi arkadaslar. 1 gb dan sonra 12 ile dosya indiriyosun cok uyuz bisey :)) bitek ben mi hinlik dusunuyorum anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anelka10

1 gb ye kadar 3g hızında sonra edge düşüyo video seyretmiyosan internet için fazla bile

Bu tarifeyi ben niye bulamıyorum... Link verirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oozgurel

quote:

Orijinalden alıntı: anelka10

1 gb ye kadar 3g hızında sonra edge düşüyo video seyretmiyosan internet için fazla bile

Bu tarifeyi ben niye bulamıyorum... Link verirmisiniz?

Hocam mobil oldugundan görmemişsinizdir konu 2010 yılında açılmış suan da o tarifeden eser yoktur :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.