Şimdi Ara

Vodafone Numara Taşıdım İnternet Hızı Yerlerde (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bu akşam saat 8'de açılacak TT hattım. Karşılaştırıp paylaşırım hızları.Vodafone Numara Taşıdım İnternet Hızı Yerlerde 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-558C51285 -- 3 Şubat 2023; 10:9:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben vodafoneden tt geçtim hızda artık oldu kısaca söyle söyleyim vodafonede is yerimde whatsapp mesaj gonderemiyordum arada tt geçtim sikinti yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • phasan P kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun diyeyim o zaman Vodafone Numara Taşıdım İnternet Hızı Yerlerde 

• Türk Telekom hattım açıldı ve hız testi yaptım.Vodafone Numara Taşıdım İnternet Hızı Yerlerde 

Türk Telekom ile aldığım anlık hız:

Vodafone Numara Taşıdım İnternet Hızı Yerlerde

Vodafone ile yaptığım son hız testi:

Vodafone Numara Taşıdım İnternet Hızı Yerlerde

• Üstteki hız da alttaki hız da 5-10-20GB kotalı tarifeleri kullanmak için bir fark yaşatmıyor, kota korkusundan mobil veride bir şey indiremiyoruz zaten. Evde 10Mbps internet var telefon 100Mbps hat çekiyor bir farkını indirme işleri hariç görmedim:

Ama ben mobile para gömüyorum en az 50GB kullanırım diyen biri Vodafone kullanırsa hız yavaş kalabilir. Ha bir de Vodafone hala bazı yerlerde 1-2Mbps veriyor o bölgelerde yaşayanlar da uzak dursun 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E7723167B -- 4 Şubat 2023; 13:15:35 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.